پیش فروش اصول المنت و تولید لوگوهای انیمیشن و سه بعدی در افترافکت

پیش فروش المنت شاهکار سه بعدی در افترافکت

پیش فروش یعنی : تصمیم داریم قبل از ارائه قیمت واقعی ، به شما عمدا تخفیف دهیم تا بتوانید از این فرصت استفاده کنید.

کار اصلی فیلتر یا افکت المنت تری دی Element 3D ، وارد نمودن فایلهای سه بعدی نرم افزارهایی مانند سینما فوردی دی ، تری دی مکس ، مایا به دنیای تدوین فیلم و جلوه های ویژه در افترافکتس میباشد که بتوانیم به واسطه وارد نمودن فایلهای سه بعدی دیگر برنامه ها ، جلوه های نورسینمایی ، حجم دادن ، انعکاس ، چرخش ، کریستالی نمودن ، ادغام با تکنیک های دیگر و ... را اجرا کنیم.

یکی از مهمترین کارهایی که امروزه با المنت تری دی در افترافکت انجام میدهیم ، اجرای لوگوهای بسیار شیک و سینمایی است که به عنوان اینتروداشکن ابتدای پروژه های ویدیویی انجام میشود.

البته با توجه به توانایی در ورود فایلهای نرم افزارهای سه بعدی دیگر ، دست ادیتور بسیار باز شده و میتواند هرگونه گزینه ای مانند ماشین ، قطار ، ساختمان و هر گزینه سه بعدی که طراحی شده باشد را وارد نمودن و با کارهای سینمایی ادغام نماید.

در این پکیج آموزشی المنت تری دی،از نقطه صفر یعنی نصب افکت بر روی پریمیرپرو آغاز میکنیم و پس از طی نمودن مقدمه اولیه ، وارد دنیای واقعی المنت میشویم و درکی بسیار عمیق و کامل را از آن به شما میدهیم تا بتوانید لوگوهای خود را از فتوشاپ وارد نموده و آنها را سینمایی و هرگونه جلوه های را که میخواهید بر روی آن اعمال کنید.

این پکیج در سری های دوم و سوم نیز ممکن است ارائه گردد.

این پکیج بسیار کامل و مفصل است و اغلب نیازهای شما را برآورده مینماید اما بدانید که چون خلاقیت ادیتورها متفاوت است ، پس ممکن است برای اجرای پروژه های بسیار سنگین یا پیچیده نیازمند تمرین و گذاشتن وقت زیاد باشید و همچنین نیاز به تکامل و استفاده از پکیج های بعدی.

مدت زمان این پکیج مشخص نیست چون در حال رکورد رازها هستیم و نمیدانیم چندین ساعت خواهد شد اما اگر یکی از پکیج های ما را تهیه نموده باشید ، خواهید دانست که مانی سافت تنها برند واقعی تولید آموزشهای تدوین و جلوه های ویژه در سراسر دنیا است که هدفی جز موفقیت و کسب درآمد شما از مشتریان ندارد ، پس همه چیز را به شما یاد میدهد.

مانند سایر پکیج ها ، مدرس این دوره ( محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران ) است که باز هم با تجربیات حرفه ای خود شما را متحیر خواهند نمود.

نکات مهم :

تاریخ دانلود این پکیج : 31-01-1397 میباشد

برای تسلط کامل بهتر است که پکیج آموزش افترافکت ما را تهیه نموده باشید چرا که تمام این موضوع در افترافکتس میباشد و نیازمند شناخت خیلی خوب است اینجا کلیک کنید

مبلغ اصلی پکیج پس از اتمام پیش فروش : 400.000 تومان برای اولین خرید شما خواهد شد که هم اکنون 350.000 تومان است.

مبلغ نهایی پس از اتمام پیش فروش : 300.000 تومان برای کسانی که یکی از پکیج های ما را قبلا خریده باشند خواهد شد که هم اکنون 250.000 تومان است.

مهلت خرید پیش فروش : 30 - 01 - 1397

از فرصت پیش فروش استفاده نمائید.

خبر خوب ، کسانی که پکیج آموزش افترافکت ما را تهیه نموده باشند ، این پکیج بی نظیر رایگان به آنها اعطا خواهد شد.

برای خرید کلیک کنید