اگر میخواهید برای فیلم و پروژه های ویدیویی یک منوی هوشمند با قابلیت انتخاب صحنه های مورد نظر و از پیش تعیین شده بسازید،باید از ادوبی انکور استفاده نمائید

آموزش طراحی منو در تدوین حرفه ای فیلم

منو در تدوین فیلم چیست ؟ اینجا کلیک کنید

در خصوص طراحی منو برای دی وی دی و پخش کننده های خانگی مد نظر داشته باشید با انجام اینکار یک نمره ویژه از مشتری خود دریافت خواهید نمود چرا که به او توانایی خواهید داد که مجبور نباشد برای مشاهده کلیپ اسپرت یا پشت صحنه فیلم خود ، تمام فیلم را نگاه کند،توسط این کار شما می تواند به مخاطب این امکان را بدهید که هر بخش مهمی را انتخاب و مشاهده نماید.

در این حالت شما از تمامی صحنه های دلخواه و یا سکانس های متفاوت گزینه ها را انتخاب نموده و در یک گرافیک بسیار شیک که می تواند موزیک داشته باشد و همچنین یک قطعه ویدئو در بکگراند ، گزینه ها را پخش کند ، اجرا نمائید.

نرم افزار Adobe Encore CS6 کاملترین و بی نقص ترین نرم افزار در زمینه تولید منو حرفه ای برای فیلم و نمایش در دستگاه های خانگی می باشد.این نرم افزار به همراه نرم افزار ادوبی پریمیرپرو نصب می شود.

نکته جالب اینجاست که تا قبل از آموزش اصولی ادوبی انکور به فارسی توسط مانی سافت،تمامی همکاران و تدوینگران از آن فقط برای رایت نمودن پروژه نهایی بر روی دی وی دی استفاده می نمایند و با مبحث منوسازی در آن هیچ آشنایی نداشته اند.

شما با تمامی تکنیک ها و رازهای تولید یک منوی بی نظیر و هوشمند که توسط مدرس محصولات تدوین ادوب در کشور آماده شده است آشنا شده و توانایی اجرای هرگونه منویی را خواهید داشت.

برای اینکه با منوی دی وی دی بیشتر آشنا بشید روی تصاویر زیر کلیک کنید

[custom_gallery source="media: images/ads/cs6/sathe2/m1.jpg,images/ads/cs6/sathe2/m2.jpg,images/ads/cs6/sathe2/m3.jpg,images/ads/cs6/sathe2/m4.jpg,images/ads/cs6/sathe2/m5.jpg,images/ads/cs6/sathe2/m6.jpg" link="lightbox" lightbox_effect="mfp-zoom-out" order="ordering" order_by="asc" width="350" height="220" title="never"]

[icon icon="icon: mail-reply-all" color="#45b9d6"] مبحث دوم

باکس مشتری : اگر یکی از زیباترین تدوین ها را انجام داده ، اما در زمان تحویل به مشتری کلاس کاری خود را درست اجرا نکرده باشید به عنوان یک نمره منفی این موضوع همیشه در لحظه آخر در ذهن مشتری از شما برجای خواهد ماند.

باکس مشتری همان کاری خلاقانه و جذاب است که بر روی تمام دی وی دی ها تصویر گرافیکی مشتری و همچنین بر روی باکس نیز طرحی شکیل با کیفیتی عالی چاپ شده و نهایتا به مشتری تقدیم می گردد.

شما باید با ظرافت و دقت طرحهایی زیبا را برای تحویل نهایی به مشتری آماده نمائید چرا که مشتری شما با افتخار در برابر سایرین باکس زیبا را نمایش داده و موجب تبلیغات برای شما نیز میشود.

[custom_gallery source="media: images/ads/cs6/sathe2/box.jpg" link="lightbox" lightbox_effect="mfp-zoom-out" order="ordering" order_by="asc" width="470" height="370" title="never"]

[icon icon="icon: mail-reply-all" color="#45b9d6"] سرفصل های این دوره آموزشی

 1. آموزش اجرای تکنیک های نهایی در Adobe Premiere Pro CS6 جهت مشخص نمودن نقاط جهت استفاده در ادوبی انکور Adobe Encore CS6

 2. آموزش طراحی صفحات منوهای کاملا گرافیکی در برنامه فتوشاپ Adobe Photoshop CS6

 3. آموزش درج موزیک در بکگراند منوها

 4. آموزش درج فیلم در بکگراند منوها

 5. اتصال کامل منوها

 6. آموزش روش تعیین هر صحنه برای انتخاب در پخش بدون نیاز به خروجی گرفتن و آوردن فایل جدید

 7. ایجاد کلیدهای برگشت به صفحات

 8. آموزش ویرایش آنلاین صفحات منو از Encore به برنامه فتوشاپ و بالعکس

 9. ایجاد لیست نمایش کلی

 10. آموزش ایجاد گزینه های انتخاب شونده در خود Encore

 11. آموزش رفع خطاها قبل از خروجی گرفتن و ایجاد منو

 12. ایجاد پیش نمایش متحرک باکس های انتخاب شونده که در آنها فیلم نمایش داده شده است

 13. در این روش شما نیازی به وارد نمودن فیلمهای از قبل خروجی گرفته شده ندارید

 14. مدیریت بر به انتها رسیدن پخش کلیپ ها

 15. مدیریت بر کیفیت خروجی

 16. تنظیمات انواع خروجی

 17. آموزش تکنیک های طراحی دقیق لیبل روی سی دی و دی وی دی توسط فتوشاپ

 18. آموزش تکنیک های طراحی باکس مشتری ( همان باکسی که تمامی دی وی دی های مشتری را با طراحی زیبا به او تحویل می دهند ) توسط فتوشاپ

برای مشاهده این آموزش اینجا کلیک کنید