پکیج آموزش پری افکت که تعهد آموزش تعداد 133 افکت پریمیرپرو را به فارسی به عهده دارد،با این خبر به اتمام رسیده و مدت آن 24 ساعت میباشد.

 تکمیل پکیج آموزش پری افکت ، آموزش افکت های پریمیرپرو

قبل از ادامه برای دیدن ویدیوهای رایگان این پکیج آموزشی ، اینجا کلیک کنید

پیش بینی اولیه تولید این پکیج آموزش،حدود 10 تا 12 ساعت بود،که استاد محمد ملکی پس از شروع به رکورد و جلو رفتن آن به این نتیجه رسید که خلاصه نمودن آموزش اصلا جایز نیست،پس آنچنان که سری اول تدوین با پریمیرپرو را تکمیل نمود،این پکیج آموزش را به صورت مفصل به مدت 24 ساعت یعنی دوبرابر میزان اولیه به اتمام رسانید و ممکن است که برای مانی سافت سخت شده باشد اما شیرینی یک آموزش بی رقیب و بی همتا که نمونه ی آن در هیچ سایت فارسی و خارجی و حتی یوتیوب وجود ندارد را بر لبان هنرجوهایی که این پکیج آموزشی پریمیر را خرید نموده اند ، نشانید.

هدف از تولید این پکیج آموزش پریمیر بنام پری افکت این بود که ، یکبار برای همیشه هرکسی که با پریمیرپرو تدوین فیلم انجام میدهد،تمام افکت های ویدیویی آن که 133 افکت میباشند را به صورت مفصل یاد بگیرید و هدف بعدی اینبود که پس از یادگیری افکت های اصلی پریمیرپرو ، متوجه شود که برای بسیاری کارها لازم به افترافکت نیست ، و متوجه میشود که با یادگیری افکت های پریمیر میتواند با ترکیب علم و خلاقیت قدم های موثری در تولید تیزرتبلیغاتی و کلیپ های سینمایی و عروسی با پریمیر را بردارد.

یادگیری این پکیج اموزش پریمیر،قدم بسیار مهمی در آینده ی یک تدوینگری است که میخواهد سالها تولید ویدیو را حرفه ای انجام دهد.

حال به سراغ پکیج آموزش بعدی پریمیر یعنی رازهای تصحیح رنگ سینمایی و انواع موضوعات مرتبط با تصحیح رنگ  Color Correction و درجه بندی رنگ Color Grading خواهیم رفت.