[row][column size="2/3"]

سیاست جدید

لازم دانستیم شما را در جریان سیاست های جدید مانی سافت در خصوص ارائه آموزشهای تجاری و بین المللی و تغییراتی که در حال انجام است قرار دهیم.

همانطور که میدانید تا این لحظه،مانی سافت هر دوره ای را به صورت بسیار جامع و کامل ارائه نموده،بطور مثال دوره تجاری افترافکتس،به تنهایی نرم افزار افترافکتس نبوده و همراه با آن،تکنیک های فتوشاپ برای مت پینتینگ،اپتیکال فلیر،رازهای تصحیح رنگ،المنت تری دی،سینما فوردی و .... نیز ارائه شده،همین امر موجب گردید که دوره های ما بسیار پر محتوا و کامل باشند.

[/column] [column size="1/3"]et5[/column] [/row]

دلیل اجرای سیاست جدید

مشکلی که برای اغلب علاقمندان و وفاداران به محصولات مانی سافت پیش آمده این است که توانایی پرداخت دوره های جامع بصورت یک جا را ندارند و این موضوع ما را نگران میکند به این دلیل اینکه علاقه و اشتیاق آنها فراوان است اما ناتوانی در پرداخت مبلغ میتواند مانع از ادامه یادگیری شود.

روزانه ایمیلها و تماسهای فراوانی به صورت زیر به مانی سافت میشود:

چه زمانی تخفیف زیاد در نظر گرفته میشود؟

آیا امکان ارزان شدن آموزش ها وجود دارد؟

که نشان میدهد بسیاری از افراد به این اعتقاد رسیده اند برای موفقیت خود میبایست مانی سافت را انتخاب نمایند اما توان مالی ندارند.

با توجه به موارد گفته شده تصمیم بر آن شد که دوره های آموزشی مانی سافت در قطعات کوچکتر اما مفصل ارائه شود.

بطور مثال :

دوره تجاری افترافکتس به بخش های :

اصول افترافکتس

اپتیکال فلیر

تصحیح رنگ

المنت تری دی

سینما فوردی

تقسیم میشود و هر یک به مبلغ جداگانه و پایینتری ارائه خواهد شد.

به این صورت هر شخصی میتواند در بازه های زمانی هر کدام از دوره های جدا شده را تهیه نموده و در پرداخت نیز بسیار راحت تر میگردد

[row][column size="1/2"]

دوره های جدید

در حال اماده سازی دوره هایی جدید با حجم زمانی کمتر و قیمت پایینتر هستیم تا به این صورت اگر شخصی نتوانست از قابلیت تهیه دوره های جامع استفاده نماید،حداقل بتواند بخش مورد نظررا تهیه نموده و سطح به سطح پیش برود.

در مثالی دیگر، تصمیم داشتیم دوره تجاری فاینال کات و موشن را خیلی جامع ارائه نمائیم اما پس از بررسی متوجه شدیم که اگر این اتفاق بیوفتد مجبور خواهیم شد مبلغ دوره را سه میلیون تومان و بالاتر درنظر بگیریم،اما حال با تصمیم گیری جدید،دوره  به چند بخش کلی تقسیم شده،سطح بندی انجام میشود که هر سطح در قیمت های بسیار پایینتر ارائه میشود،به این صورت همه افراد میتوانند بامبلغ بطور مثال پانصد هزار تومان دوره ای را شروع و به مرور زمان با پرداخت های بعدی،سطوح بعدی آنرا نیز دریافت و موجب پیشرفت خود شوند و از غافله جا نمانند.

در خصوص تکنیک های تکمیلی که تاکنون ارائه میشد،باید بگوییم چون دوره ها تا 50 درصد به هنرجوها ارائه میشد وظیفه خود میدانستیم در مدت یکسال پس از خریداری و ثبت نام،بعنوان تکنیک های تکمیلی ادامه اموزشها ارائه شوند،اما در روش جدید،زمانی دوره اماده ارائه و ثبت نام میشود که بصورت کامل اماده شده و نیازی به اموزش تکمیلی نباشد،به این صورت دیگر هنرجو نیازی به مراجعه به اکانت برای دریافت اموزشهای مرتبط و ادامه دار دوره مربوطه نیست چرا که دوره اموزشی بصورت کامل به وی تحویل میگردد همانند دوره های فعلی مانند طراحی ژورنال و لایت روم و ...

[/column] [column size="1/2"]

دوره های جامع

در این میان همچنان پیشنهادات جامعی نیز ارائه مینمائیم که این پیشنهادات را بسیاری از علاقمندان خواهند پذیرفت،بطور مثال اگر گزینه های تفکیک شده افترافکتسدر بالا را شخصی بخواهد تک به تک تهیه نماید در نهایت وقتی محاسبه ریالی میکند متوجه میشود که حدودا دو میلیون و دویست هزار تومان پرداخت نموده،اما با پیشنهاد ویژه ما بصورت دورهجامع افترافکتس حدودا ممکن است پانصد تا هفتصد هزار تومان تخفیف شامل شود،این اتفاق نه تنها برای افترافکتس بلکه برای تمامی دوره های دیگر به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد.

[/column] [/row]

رفع سوء تفاهم

برای برخی هنرجوها این سوء تفاهم ایجاد شده که مانی سافت قصد ارائه اموزشها به صورت خرده فروشی را دارد،در اینجا باید بگوییم همیشه اعتقاد ما این است که هنرجو باید یک سطح را بخاطر خودش و کیفیت کارش و یادگیری صحیح بصورت کامل تهیه نماید چرا که مانی سافت در حالت سطح کامل است که مباحث تکنیکی و اصول را ارائه میدهد و در تک اموزش این اتفاق نمی افتد،پس در مانی سافت دوره ها بصورت کامل در بسته های متفاوت و متعدد اجرا میشوند و تک آموزش نخواهند بود،اما به تازگی بخش در سایت راه اندازی شده است که در آن نرم افزارها و افکت و ملوزمات کار قرار داده شده و در کنار نرم افزارها،آموزشهایی به صورت تک ارائه میشوند که اغلب این اموزشها به بسته مشخصی تعلق نداشته و فقط به جهت بالا بردن سطح علمی ارائه خواهند و البته بسیار بسیار سودمند هم خواهند بود،بطور مثال در حین کار با دوربین نکته ای را مناسب ارائه اموزش دیده ایم یا در تولید موزیک ویدیو و کلیپ نکته ای مهم را قصد ارائه داریم،در این شرایط بصورت یک اموزش جداگانه ارائه شده که یا رایگان و یا دارای هزینه خواهد بود.

دوره های ناتمام جاری

در خصوص دوره هایی مانند افترافکتس و سطح اول تدوین فیلم،جای نگرانی وجود ندارد و مطابق تعهد،اموزشهای آنها بدون هزینه ارائه خواهد شد.

نتیجه گیری

پس در نهایت اموزشهای مانی سافت همزمان به صورت

  1. جامع که چندین سطح را شامل شده و دارای تخفیف است به نسبت تهیه فصل ها بصورت جدا
  2. فصل بندی شده که هر فصل خود بسیار پرمحتوا میباشد و دارای قیمتی بسیار پایینتر از دوره های جامع
  3. تکی اما نامرتبط با دوره های اصلی که فقط هدف انتقال آن میباشد
  4. اموزشهای قبلی مانند افترافکتس،مدیریت آتلیه بزودی تفکیک و قابلیت تهیه فصل های کلی آن ایجاد خواهد شد

ارائه میگردند.