درباره ما

سلام و سپاس از اینکه به سایت تجاری مانی سافت وارد شده اید.

مانی سافت یکی از شاخه های شرکت توسعه افزار مانی ( گروه مانی ) است که در سال 1389 با هدف ارائه خدمات آموزشی ، برنامه نویسی و طراحی وب ، ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی راه اندازی گردید.

مانی سافت برندی تجاری است که از دید کاربران خود دارای رتبه ای بالا و محبوبیتی چشمگیر در خصوص نحوه آموزش هنرهای عکس و فیلم است.

آموزشهایی که توسط مانی سافت تولید میشود فاقد هرگونه ، دوبله ، زیرنویس ، شبیه سازی به نمونه های خارجی بوده و هر آنچه که ارائه مینماید حاصل تجربیات استاد محمد ملکی است.

ایشان از سال 1374 پا به عرصه هنرهای فیلم و عکس گذاشته و در پروژه های بسیار زیادی مانند ، عروسی ، کلیپ سازی ، تیزر تبلیغاتی ، ویدیو گزارشی ، همکاری در تولیدات سینمایی ، راه اندازی آتلیه و ارائه خدمات به تعداد فراوانی از مشتری ها را اجرا نموده است.

تنها هدف مانی سافت ، موفقیتی واقعی است و اگر دارای محبوبیت است تنها به دلیل تجربیات واقعی است که در آموزش به صورت انحصاری در اختیار هنرجوها به صورت ویدیویی به سراسر دنیا ارائه مینماید.

کلاسهای حضوری و کاملا خصوصی نیز در شرایطی خاص برگزار مینمایند که همانطور گفته شد در شرایطی خاص خواهد بود.

توصیه مانی سافت بجای کلاسهای حضوری ، استفاده از پکیج های آموزشی است که از اغلب کلاسهای حضوری آموزشگاه ها و مراکز آموزشی داخل و خارج کشور بسیار موفقتر و موثرتر است.

امیدواریم شما نیز روزی یکی از هنرجوهای مانی سافت شده و با افتخار ما را به دیگران معرفی نمائید.

اگر شما نیز مانند بسیاری افراد دیگر میخواهید وارد دنیای هنرهای عکس و فیلم شوید،کافیست به مانی سافت اعتماد کرده و به این باور برسید،در هر کشوری که هستید با پکیج های اموزشی مانی سافت به موفقیت نهایی خود دست خواهید یافت.

مشاهده پیش نمایش و توضیحات  همه پکیج های ما اینجا کلیک کنید