پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

حل مشکل غیرفعال شدن پریمیر پرو - فتوشاپ توسط فایروال ویندوز

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که امروز نرم افزارهایی مانند پریمیر پرو - فتوشاپ - افتر افکتس بعد از متصل شدن کامپیوتر به اینترنت ، از کار افتاده اند و شما را با چالش های متعددی روبرو میکنند و مجبور به نصب مجدد آنها میشوید و بازهم همین کار را باید تکرار کنید.

فایروال ویندوز

فایروال یا Firewall یا دیواره آتش ، بخشی از قسمت امنیت ویندوز 10 و 11 میباشد که وظایف زیادی را به عهده دارد اما ما فقط قصد داریم از یک قابلیت آن استفاده کنیم.

میخواهیم با فایروال و این آموزش مانع از اتصال برنامه های ادوبی ، برنامه های تدوین و طراحی به اینترنت شویم تا ناخواسته غیرفعال نشوند. ویدیو زیر توضیحات لازم را به شما میدهد.

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید