مزایای سایت نسبت به شبکه های اجتماعی

 

آیا نیازمند سایت هستید؟ 

 1. از دیدگاه ما هر تیم یا شخص یا مجموعه ای که خدمات و محصولاتی دارد چه فیزیکی و چه مجازی، میتواند در اینترنت آنها را به فروش برساند و کسب درآمد نماید.
 2. برخی دیگر هنرمند مدرس هستند، نقاش، خطاط، عکاس، تدوینگر، معلم، استاد دانشگاه، هنر این افراد هم میتواند از جنبه معرفی در اینترنت قرار گیرد یا بعنوان یک تولیدکننده کارهای هنری و درسی نسبت به جذب هنرجو یا مخاطب اقدام نماید.
 3. تیم هایی که برای کسب و کار و مخاطبین خود مجبور هستید دائما هزینه های چاپ و تبلیغات و اطلاع رسانی را انجام دهند سایت میتواند این هزینه ها را کاملا منتفی و موجب صرفه جویی شود.

چند سوال خیلی مهم

 1. مقداری فکر کنید قبل از اینکه یک سایت راه اندازی نمائید، آیا می توانم سایت را مدیریت کنم؟ وقتی سایت راه اندازی شد باید روزانه ساعاتی را صرف ورود اطلاعات و درج محتوای مناسب کنید اگر یک سایت راه اندازی نموده و پس از یک یا دو ماه آنرا فراموش کنید بدون شک کم کم سرد شده و از ادامه کار منصرف خواهید شد، پس فکر کنید و روی کاغذ بیاورید، مهم نیست چه کسب و کاری دارید.
 2. در سایت چه کاری انجام دهم ؟ تنها کسی که میتواند پاسخ این سوال را شفاف بدهد شما هستید و نه طراح سایت. قبل از سفارش طراحی سایت روی کاغذ بنویسید که چه خدماتی دارم، چه محصولاتی دارم، چه توانایی هایی دارم. وقتی این موارد مشخص شوند میتوان گفت راه شما روشن است و طراح سایت نیز خیلی بهتر میتواند نسبت به برنامه نویسی و آنالیز نیاز شما بررسی بهتری را انجام دهد، پس روی کاغذ خدمات و محصولات و روش کار خود را پیاده کنید.

مثال هایی کاربردی

1. کارخانه

یک کارخانه تولید لوله را مثال میزنیم. تعداد فراوان محصولات را تولید می نمایند. سایتی سفارش میدهند و در زمان سفارش توسط طراح اطلاعاتی گرفته میشود و سایت راه اندازی می گردد. محصولات همان ها هستند، قیمت ها ثابت و بدون تغییر. این کسب و کار شاید فقط سایت را برای معرفی محصولات خود بخواهد و بیشتر در جهت کلاس کاری یا پرستیژ این اتفاق افتاده است. شاید میدانند که ظرفیت فروش آنها تکمیل و دیگر نمیتوانند سفارش بیشتر دریافت کنند. کاتالوگ ها و اطلاعات تماس را ثبت میکنند و مشتریان برای دیدن نمونه کارهایشان به سایت مراجعه نموده و میزان سوالات تکراری به بخش فروش به میزان قابل توجهی کاهش یافته و اینجاست که در چاپ و ارسال انواع تبلیغات کاغذی نیز صرفه جویی خواهد شد.

2. تولید آموزش

یک تیم تولید آموزش تصمیم دارند تا تمام هنر خود را به فایلهای ویدیویی و دیجیتالی تبدیل نمایند و مخاطبین را از این طریق آموزش دهند. با داشتن سایت دیگر نیازی به رایت نمودن آموزش ها روی دیسک و انجام هزینه های سنگین جعبه و چاپ نخواهد بود، همه چیز آنلاین است. پیش نمایش و توضیحات در حد عالی قرار داده میشود. هر لحظه امکان ویرایش وجود دارد و هیچ هزینه تکراری در این خصوص نخواهند داشت.

3. تولیدی

یک کارخانه تولید کفش میتواند تمام مدل های تولید شده خود را در سایت به صورت دسته بندی های کاملا حرفه ای قرار دهد که خود یک کاتالوگ عالی است بدون نیاز به چاپ و هزینه های جانبی. هر همکار یا مشتری میتواند در هر زمان با مراجعه به سایت از آنها مطلع شود. سایت میتواند بجز اینکه همکاران را پوشش دهد، بخشی به عنوان فروشگاه اینترنتی نیز داشته باشد تا به صورت مستقیم با مشتریان نیز مراوده داشته و از دیدگاه و نظرات آنها در جهت بهبود کیفیت و فروش نیز مطلع شود.

4. فرآورده

یک شرکت تولید قیر و محصولات مرتبط که در ایران مشغول است میتواند مشتریان فراوانی از کشورهای همسایه به سمت خود جذب نماید و بدون شک این سایت است که میتواند وظیفه به این مهمی را انجام داده و کسب درآمد را افزایش دهد اینکه چگونه این کار اتفاق می افتد، طراحی سایت با درج مطالب و مستندات درست برای مخاطبین از عوامل مهم هستند و از طرف دیگر بهینه سازی سایت در گوگل به هدف جذب مخاطبین نیز باید انجام شود.

5. کارگاهی

یک شرکت ساختمانی در سطح استان کارگاه های متعددی دارد، هر یک از آنها هزینه ها و فاکتورها و موارد مخصوص به خود را دارند، با برنامه نویسی یک سایت و طراحی سیستم مکانیزه مالی و انبارداری میتوان تمام این اسناد را در پروفایل هر کارگاه قرارداد و در زمان های مناسب توسط کارپرداز و بخش مالی آنها را بررسی و سند سازی نمود.

6. طراحی دکور و معماری 

سازنده دکور و طراحی داخلی هستید، به راحتی با دسته بندی نمودن کارهای انجام شده خود در منزل و محل های متعدد که برای مشتریان انجام شده است آنها را به دید عموم برسانید تا شاید آنها نیز به دنبال همین کارها باشند.

7. آتلیه عکاسی و تدوین

هستید نمونه کارهای فراوان عکاسی و تولید ویدیو دارید، آنها را دسته بندی کنید، محدودیت ایجاد کنید، برخی از مشتریان خاص ببینند و برخی را عموم. دسته بندی ها اختیاری انجام دهید. با زیبائی بیشتر نمایش دهید. و اما نحوه سفارش و پیگیری و تحویل کارهای طراحی و کلیپ های خود را با حفظ امنیت آنلاین کنید. از لحظه سفارش و دریافت بیعانه، نمایش نمونه کارهای خام، امکان انتخاب نمونه ها برای طراحی و استفاده توسط مشتری، نمایش مجدد طراحی ها و گرفتن نظر مجدد از مشتری، تحویل کارهای نهایی با تایید مهم مشتری، تمام سوء تفاهمات را از بین خواهد برد. همه چیز گزارش داشته و مستند میباشد، لذت دریافت سفارش تا تحویل کارها و تمام مبالغ تجربه جدید با سبک طراحی گروه مانی است که اجرا شده.

8. مراکز طراحی و چاپ و دریافت سفارش از مشتری ها 

میتوانند همه خدمات خود را به صورت آنلاین انجام دهند. وقتی همه کارها میتواند با چند کلیک و در لحظه انجام شوند چرا که ؟ مشتری به سراغ شما می آید، کارت ویزیت میخواهد، از قبل نمونه های فراوانی را در سایت به صورت دسته بندی قرار داده اید انتخاب میکند یا نظرات خود را در سیستم ثبت خواهد نمود، سیستم تنوع جنس و قیمت را اعلام خواهد نمود، مشتری انتخاب و پرداخت نموده، پیامک و ایمیل در تمام شرایط ارسال می شود، طراحی را آماده نموده اید در پروفایل مشتری قرار داده اید، آن را می بینید، تغییرات رو میگوید مجدد ویرایش میکنید و کار تمام میشود، تاریخ تحویل مشتری و در صورت آماده شدن سیستم به مشتری اطلاع رسانی نموده و کار را تحویل خواهید داد.

9. هنری

هنرمندان کسانی هستند که ممکن است نیازی به فروش و درآمد آنلاین نداشته باشند و تنها به هدف معرفی شدن و بودن در فضای اینترنت وارد این تکنولوژی شوند.

10. معرفی

برخی تیم ها فقط برای اینکه با خارج از کشور یا شرکت های معتبر وارد مراوده میشوند از یک سایت استفاده خواهند نمود، یک معرفی کلی و همچنین بدانید در خارج از کشور، معرفی شما به همراه سایت بسیار موثر است که البته در کنارش باید از ایمیل اختصاصی سایت نیز استفاده نمایید تا اعتبار مورد نظر به معامله داده شود.


مشتریان با روش شما کار را انجام خواهند داد

بدون رفت و آمد، بدون هزینه های جابجایی و فقط با یک سایت و اینترنت


مزایای سایت نسبت به نرم افزارهایی مانند تلگرام و اینستاگرام

 • ایجاد دسته بندی ها فراوان و منظم با امکان ویرایش هر لحظه
 • درج نامحدود انواع محصولات
 • نوشتن نامحدود توضیحات برای محصولات
 • ایجاد عکسهای فراوان از یک محصول
 • قابلیت بی نظیر جستجو در کل محصولات
 • اجرای گرافیک زیبا
 • امکان پیاده سازی انواع تخفیفات بر روی هر محصول یا گروه محصولات
 • امکان گسترش سطح ارائه محصولات و گروه های جدید
 • اینها تنها چند دلیل کوچک برای داشتن یک سایت هستند.
 • فعال نمودن چند شخص به عنوان پاسخگوی آنلاین که هر زمان به صورت چند در سایت به مشتری ها پاسخ دهند آنهم بدون نیاز به نرم افزارهای شبکه های اجتماعی بلکه کاملا با نرم افزار خود سایت.
 • وقتی سایت داشته باشید گوگل در اختیار شماست میلیون ها کاربر که روزانه جستجو میکنند و به شما خواهند رسید
 • گزارشات مجتمع فروش، میزان بازدیدها، سود، که عواملی مهم در یک کسب و کار هستند که در فروشگاه ما راه اندازی شده است
 • نمایش پرقدرت نظرات سایر خریداران محصولات شما به جهت جذب مشتریان جدید
 • قرار دادن ویدیوهای تبلیغاتی از محصولات در کنار عکسها و توضیحات فراوان بدون محدودیت تا جلب نظر مشتری
 • راه اندازی بخش پرسش و پاسخ، سوال بپرسند، پاسخ دهید، در معرض دید عموم قرار دهید و اعتماد را ایجاد کنید
 • مجهز شدن به بخش ویدیو رضایت مشتریان
 • سیستم های ارسال ایمیل و پیامک هوشمند و هدف دار به مشتری ها
 • و آنچه که کسب و کار شما نیازمند آن باشد و بتواند یک قدم به رفع نیاز مشتری ها نزدیک شود
 • افزودن امکانات جدیدی که با توجه به نوع مشتریان و خدمات و محصولات لازم خواهند شد

بازاریابی 24 ساعته

در روز چند ساعت کار میکنید؟ شرکت یا مجموعه شما یا شخص شما چند ساعت در محل کار خود هستید؟ بدون شک این زمان محدود است. بسیاری مشتریان به دلایل متعدد نمیتوانند به صورت حضوری در بازار به دنبال نیاز خود جستجو کنند پس، نظرتان با یک بازاریابی 24 ساعته چیست؟ سایت شما بدون خستگی طی 24 ساعت حتی زمانی که خواب هستید خدمات و محصولات شما را به افراد معرفی مینماید. جالب است بدانید وقتی شما خواب هستید بسیاری افراد بیدارند و مشغول گشت و گذار در اینترنت. بازاریابی 24 ساعته ای که نیرو نمیخواد، هزینه ایاب و ذهاب ندارد، هزینه های چاپ ندارد، همه چیز تحت کنترل و بهینه سازی است، مقداری تفکر کنید.

آیا میتوانید به مقدار مناسب هزینه کنید؟

 • امیدوارم تا به اینجا متوجه شده باشید که یا می توانید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید و یا نه، کاملا منصرف شده اید که در این صورت از قافله درآمد آنلاین برای همیشه دور خواهید ماند.
 • هزینه داشتن یک سایت با توجه به نوع کسب و کار و اهدافی که ابتدای این مقاله توضیح داده شد متغیر است. می تواند بالا باشد یا پایین. هر تیم یا برندی مانند گروه مانی دارای تجارب حرفه ای خود و برخورد با تنوع بالای مشتریان است و قیمت های اعلامی آنها نیز به همین موضوعات و البته کیفیت کار بستگی خواهد داشت.
 • به قیمت فکر کنید اما همه ی ملاک انتخاب شما قیمت نباشد، گروه مانی تنها از جذب مشتریانی که درک صحیحی از توضیحات داده شده بدست آورده باشد خوشحال خواهد شد. اتفاق خوشایند زمانی است که دارنده سایت از داشتن آن لذت ببرد، فروش یا دریافت بازخورد از مخاطبین را شروع نموده باشید. ممکن است زمان ببرد اما اتفاق خواهد افتاد.

سایت جنبه ای کاملا رسمی دارد، خیلی فراتر از شبکه اجتماعی


برای سفارش طراحی سایت چکار کنم؟

قبل از اینکه توضیحات خود را به طراح سایت بدهید ابتدا باید خود و کسب و کارتان را خوب بشناسید. یعنی بتوانید روی کاغذ تعریفی از نحوه کار نمودن سایت و امکاناتی که قرار است در آن وجود داشته باشد را شرح دهید. با ذکر مثال هایی سعی می کنیم ذهن شما را آماده ورود به این کار نماییم.

سایت پزشکی

یک سایت پزشکی که در زمینه جراحی زیبایی فعالیت دارد نیازمند بخش هایی چون معرفی، اسلایدر، بخش تماس با ما، مقالات می باشد. حال اگر پیشرفته تر در نظر بگیرید ممکن است بخواهید رزرو آنلاین هم داشته باشید. برای این رزرو آنلاین چند حالت وجود دارد، یک فرم ظاهر شود که مشخصاتی فردی شخص را ذخیره می نماید و در مدیریت سایت تمام آنها به صورت لیست ذخیره میشوند و شما اقدام به برقراری تماس تلفنی یا ایمیل خواهید نمود. حالت دیگر این فرم می تواند در همان زمان دریافت اطلاعات فرد، پرداخت آنلاین که شما از قبل مبلغ را تعیین نموده اید را به صورت آنلاین انجام دهد و پس از آن ایمیل و پیامک برای مشتری و مدیر سایت جهت اطلاع رسانی ارسال گردد. حالت دیگر می تواند مجهزتر شود یعنی جدول زمانی داشته باشد شما از قبل تاریخ ها و ساعات را تعیین نموده اید، مشتری وارد جدول شده و روی تاریخ ها کلیک می نماید اگر نوبت مانده باشد که روزها باز و امکان گرفتن هست اما اگر روزها پر شده باشند و تاریخی موجود نباشد مشتری به تاریخ های دیگر مراجعه خواهد نمود. بدون شک روش سوم بهترین گزینه است اما خب نیازمند هزینه بیشتر نیز میباشد.

در هر زمینه ای که قصد دارید وارد کسب و کار آنلاین شوید حتی اگر نخواهید پرداخت آنلاین داشته باشید (ممکن است هدف شما ارائه خدمات باشد)، به همین روال باید نحوه کارکرد خود را در یک سایت روی کاغذ به خوبی ترسیم نمایید تا طراحان ما درک مناسبی از فعالیت شما و نحوه برنامه نویسی نیازها داشته باشند. اما اگر این اتفاق از سمت شما صورت نگیرد باز هم مراحل طراحی شروع خواهد شد ولی احتمالا در حین اجرا ایده ها و نظرات جدیدی به ذهن شما خواهد رسید که به دو دسته تقسیم میشوند :

 • آنهایی که تمام سایت و برنامه نوشته شده را تغییر سیستمی و فراوانی خواهند داد
 • برخی ممکن است در زیبایی و میزان کمی تغییرات ایجاد نماید.

گزینه دوم مورد خاصی نیست و با هزینه هایی انجام میشود اما گزینه اول ممکن است تغییرات محاسباتی و ظاهری زیادی را شامل شود و زمان و هزینه هایی را بوجود آورد.

پس از آماده نمودن مستندات یا همان ترسیم های کاغذی یا گرافیکی، موضوع را به ما اطلاع دهید، مستندات را ارسال نموده و منتظر پاسخ ما باشید. برای این کار میتوانید وارد سایت https://manigroup.net شده و از طریق گفتگو با کارشناس اقدام نمائید.

قیمت ها چگونه محاسبه می شوند

گروه مانی برای خدمات عمومی خود لیست کاملی آماده نموده که شامل سایت های پیش فرض و امکان قابل اضافه شدن میباشند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. لطفا در سیستم مشاهده نمایید. نمونه سایت های طراحی شده نیز در همان لینک موجود دارند.

برنامه نویسی سفارشی

گروه مانی هیچ گونه محدودیتی برای تولید برنامه های مد نظر شما ندارد. ممکن است در شرکت یا مجموعه خود نیازمند نرم افزارهای اطلاع رسانی، دریافت اطلاعات، فروش اینترنتی، محاسباتی، آنالیز، باشید. آماده دریافت سفارشات هستیم.

افزودن امکانات در آینده

هر سایت و برنامه ای که گروه مانی طراحی می نماید، امکان افزودن امکانات در آینده توسط ما خواهد بود، پس میتوانید سایت خود را در چند مرحله به تکامل های بزرگ برسانید.


نحوه پشتیبانی و شروع کار

 • برای ارائه خدمات به شما یک تفاهم نامه شفاف عقد خواهد شد که تعهدات ما در آن جاری شده اند.
 • تمام مبلغ مشخص شده، قبل از شروع به کار از مشتری دریافت خواهد شد.
 • یک دامنه آی آر کاملا رایگان به شما هدیه می شود که سایت با آن قابل دیدن خواهد شد و اگر دامنه دیگری نیز بخواهید برای شما ثبت می شود که هزینه آن جدا خواهد بود. اگر دامنه از قبل داشته باشید کافی است اطلاعاتی که به شما داده می شود را به آن وارد نموده تا اطلاعات طراحی دیده شوند.
 • به جهت حفظ امنیت و پایداری سرعت سایت، اطلاعات شما روی سرورهای ما ذخیره می شوند و از قرار دادن اطلاعات شما روی هاست ها و فضاهای متفرقه معذور هستیم که البته به نفع شما میباشد.
 • به همراه طراحی سایت شما میزان یک گیگابایت فضا به شما تقدیم می شود که هزینه ای جداگانه ندارد.
 • مدت زمان تحویل پروژه های عمومی 15 روز کاری است اما با توجه به پروژه شما ممکن است مدت زمان افزایش یابد که در قرارداد ذکر خواهد شد.
 • پشتیبانی شما شامل : امنیت و جلوگیری از هک، حفظ سرعت بالا، تولید تعداد ایمیل رسمی مورد نیاز، رفع مشکلات ناشی از کدنویسی و طراحی تیم ما میباشد یعنی در طی یکسال پشتیبانی، نگرانی از بابت خرابی بر اساس برنامه نویسی نخواهید داشت. پس از یکسال در صورت توافق طرفین با تعیین مبلغ امکان اجرای پشتیبانی مجدد وجود خواهد داشت. یک سایت و برنامه بدون وجود پشتیبان وضعیت نگران کننده ای خواهد داشت.