عضویت در مانی سافت

مزایای ویژه عضویت در مانی سافت

با عضویت در مانی سافت از مزایای ویژه ای برخوردار شده و در شرایط زیر به شما اطلاع رسانی خواهد شد :

  1. عضویت رایگان است
  2. وقتی آموزش رایگان قرار دهیم
  3. وقتی پکیج جدیدی تولید شود
  4. وقتی تخفیف دوره ای برقرار شود
  5. زمانی که کلاس گروهی فعال شود
  6. مقالات ارزشمندی که ارائه میکنیم

با یک اکانت رایگان در مانی سافت به چنین گزینه های ارزشمندی دسترسی خواهید داشت.

2.آموزش رایگان

در لابلای پکیج های آموزشی اینجا که مانی سافت تولید مینماید ، آموزش های رایگانی نیز قرار میدهد در واقع این آموزش رایگان هم دمو یا آشنایی با محصول است و هم آموزش کامل و رایگانی است که افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

3.پکیج جدید آموزش

در حالت عادی اغلب ماهیانه یک پکیج آموزشی کامل ارائه میکنیم ، این پکیج برای تدوین ، جلوه های ویژه ، عکاسی ، طراحی و یا فیلمبرداری است و گاها ممکن است یک پکیج کاملا رایگان باشد ، این پکیج ها بر اساس اصول و تجارب مدرس مانی سافت تولید میشوند و تنها هدفشان موفقیت شما میباشد.

4.تخفیفات

مگر فروش بدون تخفیف دوره ای میشود،خیر،پس مانی سافت نیز مانند بسیاری مراکز فروش دیگر به صورت دوره ای یا روزی خواص ، تخفیف هایی برگزار مینماید و تمایل دارد افراد بیشتری محصولات را تهیه نمایند.

5.کلاس گروهی

سالها بود که مانی سافت از برگزاری کلاس آموزشی گروهی فاصله گرفته بود چون محصولات اموزشی که تولید مینماید احساس نیاز به کلاس اموزشی را بی نیاز نموده اند ، اما در این میان برخی افراد اصرار فراوانی دارند که با استاد محمد ملکی به صورت حضوری در کلاس آموزشی خصوصی یا گروهی شرکت داشته باشند ، پس تصمیم گرفتیم هر از گاهی وورک شاپ و کلاس گروهی در نقاط مختلف کشور برگزار کنیم.

6.مقالات ارزشمند

مقاله های ارزشمند موضوعی است که مانی سافت در حال تمرکز بسیار زیادی بر روی ان است ، در مقالات آموزش موضوعاتی گفته میشود که بسیار دارای اهمیت هستند این مقالات دائما ممکن است اپدیت شوند و مطالب جدیدی نیز از به آنها افزوده شود و آنرا اپدیت کنیم.