اگر میخواهید در ادیت یا ویرایش عکس یا طراحی با فتوشاپ مسلط شوید،بدون شک باید درک بسیار عمیق و کاملی از کار با لایه  فتوشاپ داشته باشید

آموزش لایه های فتوشاپ در طراحی ژورنال عروس در 120 دقیقه

یکی دیگر از مباحث بسیار مهمی که هر طراح ژورنال عروس و هر طراح آلبوم عروس میبایست بر آن تسلط حرفه ای داشته باشد اصول کار با لایه ها در نرم افزار فتوشاپ و درک کامل آن است.

با توجه به اهمیت یادگیری لایه های فتوشاپ در طراحی ژورنال عروس و طراحی آلبوم عروس،این مبحث با مدت زمان دو ساعت فقط در خصوص لایه ها به دوره تجاری آموزشی طراحی در فتوشاپ به همراه مکمل آلبوم عروس،با تدریس محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و مکینتاش در ایران افزوده شد.

در آموزش لایه های فتوشاپ ، با روش های مختلف مدیریت لایه ها در پنل Layer در فتوشاپ آشنا میشوید.

همیشه نکات مخفی وجود دارد که فقط با تجریه بدست می آید که مانی سافت این نکات مهم لایه ها در فتوشاپ برای طراحی با فتوشاپ را به هنرجوهای خود می آموزد.

مدنظر بگیرید که ابتدا،آموزش در خصوص مواردی مانند ،  ایجاد لایه،حذف لایه،جابجا نمودن و این قبیل کارهای ساده در فتوشاپ شروع شده اما کم کم وارد نکات بسیار مهمی میگردد که وقتی کار با لایه فتوشاپ را یاد گرفتید،وارد پروژه های عملی پکیج خواهید شد و با سختی هایی روبرو میشود که هرگز فکر نمیکردید چنین مواردی هم وجود داشته باشد.

لایه های فتوشاپ زمانی شما را به چالش میکشند که قصد دارید همزمان از دستورات انتخاب،ماسک،ادجاست،ادغام و مخصوصا کامپوزیشن استفاده کنید،آنجاست که اگر لایه ها را با مانی سافت یاد نگرفته باشید،مطمئنا در اجرای تکنیک های بسیار زیادی ناکام خواهید ماند.

برای مشاهده دموها و خرید کلیک کنید

 

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت