آموزش کار با دوربین سونی Sony MC 2500 به این دلیل تولید شد که اغلب تصویربردارها قابلیت ها و امکانات دوربین های خود را نمیدانند.

آموزش فارسی کار با دوربین سونی Sony MC2500

بسیاری اوقات پیش آمده به خاطر قابلیتی که در دروبین مان وجود ندارد،به سراغ اجازه یا تعویض دوربین تصویربرداری میرویم،غافل از این که همان قابلیت در دوربین ما وجود دارد اما چون شناخت خوب از تنظیمات آن نداریم،متاسفانه متحمل هزینه میشویم.

شرکت های تولیدکننده دوربین های تصویربرداری و دی اس ال آر،هیچیک تاکنون اقدام به تولید آموزش تنظیمات کامل درون دوربین ننموده اند.

برای اولین با در دنیا،تیم مانی سافت تصمیم گرفته که تجربه حرفه ای خود را به نام سرویس تولید اموزش کار با دوربین های حرفه ای ، نیمه حرفه ای ، دی اس ال آر راه اندازی نماید.

در این سرویس شما دوربین خود را برای ما میفرستید و حدود سه هفته بعد دوریین به شما برگردانده خواهد شد ، هزینه های ارسال و دریافت دوریین ما با خواهد بود ، پس از سه هفته ، آموزش کار با دوربین به صورت کامل،در اختیار شما به صورت رایگان قرار خواهد گرفت.

اولین دوربینی که آموزش آن تولید میشود،مدل کم کوردر سونی ام سی 2500 میباشد ( Sony MC2500 ).

اگر بدانید که با دوربین های کم کوردر که کسی باور نمیکند،چه کارهایی میتوان انجام داد،کمتر به سراغ دی اس ال آر ها خواهید رفت ، اما خوب هر کدام برای مصرف متفاوتی تولید شده اند.

 

 

دوربین خود را بهتر بشناسید و از تمام قابلیت های ان استفاده کنید