اموزش لایت روم به فارسی به صورت حرفه ای برای عکاسان و اتلیه ها را با مانی سافت حرفه ای بیاموزید

اموزش لایت روم به فارسی برای اتلیه و عکاسی مبحث گریدیوت

اگر میشد با دانلود فیلم های اموزشی خارجی که حداکثر زمان انها دو ساعت میباشد،تمام رازهای برنامه های ادوبی و مخصوصا لایت روم را یاد گرفت که دیگر کار تمام بود و اکنون همه حرفه ای و استاد بودند.
برخلاف تصویر اغلب افرادی که بدنبال دانلود نمودن فیلمهای اموزشی خارجی و یا دوبله شده هستند،باید بگوییم که در اموزشهای خارجی جز کلی گویی چیزی دیده نخواهد شد،خبری از تجربه کاری نیست و هدف این است که مواردی به صورت تیتروار ارائه شود.

اما اموزش لایت روم به فارسی با تدریس محمد ملکی در مانی سافت،کاملا متفاوت میباشد چرا که در لایت روم بجز گزینه هایی که در مقابل چشم کاربر و طی مشاهده اموزشهای خارجی ارائه میشود،رازهایی وجود دارد که محمد ملکی وظیفه خود میداند آنها را که تجربیات خود میباشد را در اختیار هنرجویان قرار دهد.
پس بدانید اگر مدرس کاملا مسلط باشد و وی کارش در زمینه لایت روم و عکاسی بوده و سالها تجربه داشته باشد مطمئنا با نکاتی روبرو میشود که سایر افرادی که لایت روم را با سی دی های اموزشی خارجی یاد گرفته اند بسیار متفاوت بوده و ان زمان است که اموزش لایت روم معنا خواهد داشت.

حال طی مدت 52 دقیقه کاملا حرفه و اصولی ابزاری کاربردی در لایت روم را به فارسی و البته حرفه ای بیاموزید و بدانید که لایت روم پر از راز است.

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت