در باروتان نمیگنجد که در لایت روم چقدر حرفه ای میتوانید چشم را زیبا کنید،ریتاچ کنید،لب ها را جذاب کنید!

اموزش ماسک و ریتاچ پوست و زیباسازی لب در لایت روم به فارسی توسط مانی سافت

باز هم محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران،شاهکاری از خود را در لایت روم به تصویر کشید.

قدرتی در لایت روم وجود دارد که بواسطه ان میتوانید چشم ها را انچنان جذاب و زیبا و البته واقعی نمائید که توصیف ناپذیر است!

پوست را به روشی حرفه ای ریتوش ( که صحیح نیست ) ریتاچ نمائید که در فتوشاپ میبایست ساعت ها بدون پلاگین و ابزار جانبی انرا اجرا کنید!

جذابیتی دیدیدنی به لب ها خواهید داد که برای اجرای ان در فتوشاپ نیازمند اجرای دستورات متعددی هستید اما در لایت به فارسی در چند ثانیه شاهکار خواهید نمود!

میرسیم به ماسک!؟

محمد ملکی در سطح اول دوره تجاری اموزشی طراحی ژورنال عروس،ماسک را برای اولین بار به فارسی،متفاوت از تمام تولیدات اموزشی دیگر،ارائه داد که کاربر برای همیشه استفاده از ابزارهای پاک کن یا laso یا ... را فراموش کنید،اینبار در لایت روم اموزشی را ارائه داد.

به شما پیشنهاد میکنیم در دوره لایت روم سطح اول ما حتما شرکت نموده و این دوره حرفه ای را بصورت ویدیویی،کاملتر از هر اموزش حضوری دیگری که اغلب مدعی هستند،یکبار برای همیشه فرا بگیرید.

باز هم نشان دادیم که یک عکاس میتوانید بدون ورود به دنیای طراحی فتوشاپ،اغلب موارد و نیازهای خود را بصورت کاملا حرفه ای در ادوبی لایت روم برطرف نماید و این شاهکار شرکت ادوبی است که مانی سافت به فارسی انرا ارائه نمود.