قیمت پکیج آموزش تجاری تدوین فیلم با پریمیرپرو سی اس6 کاهش یافت.

کاهش قیمت پکیج تدوین فیلم با پریمیرپرو سی اس 

یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت که در سال 1392 به عنوان اولین پکیج تجاری و تجربی به بازار ارائه و بسیاری افراد را در زمانی بسیار کم ، به تسلط بالایی رسانید ، اصول تدوین با پریمیرپرو سی اس بود.

این پکیج آموزش پریمیر که مدت زمان آن در ابتدا 25 ساعت بود و در آن زمان هیچ تیم داخلی و خارجی چنین پکیج اموزش پریمیر را تولید نموده بودند،موفق شد هزاران هنرجوی حرفه ای را جذب خود نماید و آنها را وارد بازار کار حرفه ای نمائید.

پکیج اموزش پریمیر سی اس به مرور زمان یعنی حال حاضر به 45 ساعت آموزش رسید که تکامل بسیار زیادی از دید هنرجوهای خود داشت.

حال با تولید پکیج اموزش پریمیر نسخه جدید که انهم 47 ساعت میباشد،تصمیم گرفتیم که قیمت پکیج اموزش پریمیر سی اس را بسیار بسیار کاهش دهیم.

با این کاهش قیمت پکیج اموزش پریمیر چند اتفاق رخ میدهید :

  1. در کیفیت و مدت زمان آن هیچ تغییری ایجاد نمیشود
  2. بسیار از تازه کاران که از تهیه اموزشهای پریمیر مبتدی و سطح متوسط دیگر خسته شده اند میتوانند با قیمت 290 هزار تومان صاحب یکی از کاملترین پکیج های اموزش پریمیر در سراسر دنیا به مدت 45 ساعت میشوند که فرصتی استثنایی است.
  3. به دلیل اینکه بسیاری افراد فاقد سخت افزارهای امروزی و گران قیمت هستند،چون نسخه پریمیر این پکیج آموزش سی اس میباشد،سازگاری کامل با ویندوز 7 را دارد و نیازی به ویندوز ده و آپدیت نمودن های مکرر ندارد

امیدواریم با این تصمیم جدید مانی سافت ، موجب شویم بسیاری افراد که توانایی بالای مالی برای تهیه پکیج های جدیدتر و سیستم های قوی تر را ندارند ، بتوانند وارد بازار تولید ویدیو شوند.

برای مشاهده پکیج اینجا کلیک کنید