چگونه در ادوبی پریمیرپرو خروجی با کیفیت عالی با حجم بسیار کم تولید نمائیم؟

یکی از مشکلات و دغدغه های ادیتورهای ویدئویی و تولیدکنندگان ویدئو زمانی آنها را دچار مشکل مینماید که میخواهند از حاصل کار و تدوین فیلم خود خروجی بگیرند،فرض کنیم یک پروژه دو ساعته را تدوین نموده و قصد دارند آنرا با کیفیت بالا به فرمت MP4 خروجی گرفته و بر روی فلش به مشتری تحویل نمایند!

highquality lowsize

مشکل اینجاست اگر یک پروژه مثلا دو ساعته با را تدوین کامل با خروجی MP4 تهیه نمایند حجم حدودی این فایل 16 گیگابایت خواهد بود و دیگر نمیتوانند بر روی یک فلش که مشتری میخواهد آنرا به ال سی دی یا پخش کننده خود بجز کامپیوتر متصل نموده و مشاهده کند چرا که میبایست فرمت فت فلش 32 باشد و این فت نمیتواند بیش از 4 گیگابایت را بصورت یک فایل در خود ذخیره کند.

حال مانی سافت با بررسی زیاد و آزمایشات موفق شد تا گزینه را به هنرجویان دوره تجاری تدوین خود ارائه نمایند تا با این گزینه تنظیمات بتوانند پروژه 16 گیگابایتی خود را به یک چهارم تغییر حجم دهند و در عین حال کیفیت آن هیچ تغییری نداشته و افتی در آن مشاهده نشود.

امیدواریم هنرجویان دوره های تجاری آموزش تدوین فیلم مانی سافت با استفاده از این تکنیک کمال استفاده را برده و یک قدم از رقبای خود در ارائه خدمات تولید ویدئو جلوتر قرار بگیرند.