فروش و ارائه نرم افزارهای مکینتاش به هنرجوها : سرویسی جدید

فروش و ارائه نرم افزارهای ادیت عکس و فیلم در مک یا مکینتاش

خوشحالیم که میتوانیم سرویسی جدید را در وبسایت رسمی مانی سافت ارائه کنیم.

در این سرویس،سعی بر آن است که نرم افزارهای ادیت عکس و فیلم را بصورت رایگان به هنرجوهای دوره های مانی سافت ارائه کنیم و همچنین عموم نیز میتوانند با پرداخت هزینه های کم نسخه های سالم و بی نقصی که مانی سافت در مک او اس یا مکینتاش آنها را کاملا تست و بررسی نموده است را تهیه کنند.

در این سرویس،نرم افزار فتوشاپ برای مک،نرم افزار پریمیرپرو برای مک،نرم افزار افترافکت برای مک،افکت برای مک و همچنین درایور کارت گرافیک به صورت اپدیت اصلی ارائه میشود.

امیدواریم که این سرویس جدید شروعی باشد برای هنرجوها و افرادی که قصد شروع ادیت در مک را دارند.

ضمنا این نرم افزارها لایسنس اوریجینال نیستند و به صورت پچ هستند اما به درستی و بدون نقص کار خواهند نمود،به شما توصیه نمیکنیم که از نرم افزارهای پچ استفاده کنید،همیشه توصیه میکنیم لایسنس اوریجینال تهیه کنید.در صورت نیاز میتوانید سفارش خود را برای تهیه لایسنس های کاملا اصلی تمامی محصولات و افکت ها به ما اعلام کنید.

مد نظر داشته باشید در سال جدید یعنی 1396 دوره های ویدیویی تحت مکینتاش در نرم افزارهای فاینال کات و اپل موشن و کمپرسور نیز آغاز و چندین سطح از آنها ارائه میشود ( این خبر خوبی است برای علاقمندان به فاینال کات ).

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/courses" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]ویدیوهای کاربردی در انتظار شماست[/calltoaction]