تا میتوانید آموزش کار با ماسک فتوشاپ را یاد بگیرید،در تمامی پروژه های ویرایش عکس،طراحی پوستر،طراحی کارت ویزیت،طراحی آلبوم و هر آنچه را که فکر کنید،ماسک باید اجرا شود

آموزش حرفه ای ماسک فتوشاپ در 140 دقیقه به فارسی

اگر قصد ورود به دنیای طراحی و گرافیک را دارید،بدون شک بدون درست یاد گرفتن ماسک فتوشاپ،به هیچ وجه نمیتوانید که یک طراحی حرفه ای شوید.

با تکنیک های حرفه ای ماسک فتوشاپ نیاز به استفاده از دستورات هیستوری یا بازگشت نیست و هر زمان که بخواهید به عقب باز خواهید گشت.

فرض کنیم که فتوشاپ را یاد گرفتید و یک طرح با 30 لایه را طراحی نمودید،حال در برخی از لایه ها از تکنیک های ادجاست و ماسک فتوشاپ اجرا نموده اید،پس از یک ماه مجدد میخواهید تغییراتی به محدوده سلکت یا انتخاب های انجام شده در طرح فتوشاپ را ایجاد کنید،اگر با ماسک انجام داده باشید،مثل آب خوردن میتوانید به عقب برگشته و هر تغییری را انجام دهید.

در یک کلام بدون ماسک در فتوشاپ کار ما راه نمی افتد

آموزش ماسک فتوشاپ با تدریس استاد محمد ملکی،بر خلاف تمام ویدیوها و کتاب ها و آموزش هایی که تاکنون ارائه شده،به سبکی خاص آموزش داده میشود و اگر در میان تمام علاقمندان ، آموزشهای مانی سافت محبوب شده است،یکی از دلایلش،آموزش بر مبنای تجریه مدرس دروره است،چرا که ایشان تمام تجربیات حرفه ای و عملی خود را بدون سانسور و عین واقعیت ارائه کرده و توسط خطاهایی که عمدا در حین اموزش رخ میدهد،شما را با مشکلات طراحی و کار با ماسک فتوشاپ آشنا میکند.

برای مشاهده دموها و خرید کلیک کنید