محصول آموزش فارسی تبدیل فیلم با نگه داشتن کیفیت و پایین آوردن حجم ویدیو به همراه درج لوگو و تغییرات متعدد آپدیت شد.

آموزش فارسی تبدیل فیلم و قوانین ویدیو با کیفیت و کم حجم آپدیت شد

دو سال پیش ، آموزش فارسی تبدیل فیلم با نرم افزار ادوبی میدیا انکودر را تولید نمودیم که مدت زمان این آموزش تبدیل فیلم حدودا به یک ساعت رسید.

رزوهای زیادی گذشت و تجارب حرفه ای زیادی به دست آمد ، نرم افزار میدیا انکودر تغییراتی فراوانی را ایجاد نمود ، توانایی نرم افزار میدیا انکودر بسیار بالا رفت ، خلاصه اینکه تمام این موارد دست به دست هم داد تا امسال ( 1398) تصمیم بگیریم که دستی به سر و گوش آموزش فارسی تبدیل ویدیو با میدیا انکودر بکشیم اما چه دستی !!!

امروز ( 31-02-1398 ) سری جدید آموزش فارسی تبدیل فیلم با قوانین بسیار زیادی را ارائه نمودیم که مدت زمان آموزش به 245 دقیقه رسید.

این آموزش بسیار پربار و سرشار از نکاتی است که بسیاری تدوینگران فیلم مخصوصا کسانی که با نرم افزارهای افترافکت و پریمیرپرو فعالیت دارند،در زمان خروجی گرفتن،به پاسخ بسیاری از سوالات خود خواهند رسید.

هدف ما از این سری جدید چه بود؟

کاربران را به دو دسته تقسیم نمودیم

  1. آنهایی که تدوینگر نیستند و برای انجام تبدیل حرفه ای فیلم و درج لوگو تمایلی به ورود نرم افزارهایی مانند پریمیرپرو ، افترافکت و داوینچی ندارند ، این محصول از صفر و مرحله ی نصب برنامه شروع و تکامل بسیار بالایی را بوجود خواهد آورد
  2. آنهایی که در حال حاضر با نرم افزارهای تدوین فیلم مانند پریمیرپرو و افترافکت در حال تولید و تدوین هستند

با این حساب هر شخصی میتواند بخوبی حتی بدون داشتن دانش قبلی تبدیل های حرفه ای انجام دهد و وارد دنیای تدوین نشود.

هدیه ما به کسانی که اعتماد نمودند

این محصول آموزش تبدیل فیلم به صورت کامل ، هدیه میشود به تمام افرادی که سری قبلی این آموزش را که مدت یکساعت داشت تهیه نموده و بما اعتماد داشتند،این هدیه حاصل اعتمادی است که بما شد و از طرفی با این تولید جدید ثابت نمودیم که به فکر هنرجوهای خود ، همواره هستیم.

این کار را در خصوص آموزش فیلمبرداری هوایی نیز تکرار نمودیم که میتوانید توضیحات را اینجا مشاهده کنید.

 

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="course/package/media-encoder-cs6" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]ساعت ها پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید[/calltoaction]