محصول جدید آموزش آرشیو مدیاها مانند عکس و فیلم به سبکی متفاوت و با جدیدترین نسخه بریج آپدیت و رایگان به خریداران سری قبلی داده شد.

آموزش فارسی بریج Bridge و هدیه ای به هنرجوها

سه سال پیش یک محصول آموزش فارسی بنام آموزش آرشیو میدیا مانند عکس و فیلم با نرم افزار ادوبی بریج تولید نمودیم که در آن زمان با استقبال خوبی از سمت عکاس ها و تدوینگران و فیملبرداران روبرو شد.

پس از گذشت این مدت،تیم مانی سافت پروژه های تولید ویدیو زیادی را انجام داد که لابلای آنها از بریج استفاده زیاد نمود که موجب بدست آوردن تجارب بسیار بیشتر گردید که تصمیم گرفتیم مانند گذشته ، تجارب خود را در اختیار هنرجوهایمان قرار دهیم.

از اینرو،سری جدید آموزش بریج Bridge بصورت فارسی ، از مرحله ی نصب تا تنظیمات کامل و انتقال تجربه کاربردی ، را تولید نمودیم و به رسم وفاداری ، این مجموعه ی مفصل آموزشی را در اختیار کسانی که سری قبلی آموزش بریج را تهیه نموده بودند،به رایگان قرار دادیم.

با یک تیر ، دو نشان زدیم.

اول اینکه جدیدترین نسخه ادوبی بریج را آموزش دادیم و دوم اینکه هنرجوها را با این محصول آموزش فارسی بریج کاملا آپدیت نمودیم.

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="course/package/bridgl1" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید[/calltoaction]