پکیج های آموزشی مانی سافت مطابق جدیدترین تکنیک ها در زمان های کوتاه و قیمت پایینتر ارائه میشود

اطلاعیه مهم در خصوص سری جدید آموزشهای مانی سافت

خبری ویژه : روال جدید تولیدات آموزشی مانی سافت

همانطور که میدانید،اعتقاد مانی سافت بر صحیح ترین و موفق ترین روش آموزش است ، پس با این اعتقاد تاکنون آنچه در توان داشته ایم بر روی تولید آموزشهایی گذاشته ایم که بتوانید شما را خیلی سریع به موفقیت برساند.

باید بدانید که هیچ تیم آموزشی نمیتواند همه علوم عکاسی و تدوین فیلم را در یک پکیج قرار دهد ، اما مانی سافت با تولید آموزشهایی در حد 50 ساعت ، 30 ساعت و ... آنهم در یک پکیج ، این ریسک را اجرا و به موفقیت نیز رسید.

مسئله ای که باید با شما عزیزان در میان بگذاریم این است که تولید یک پکیج 50 یا 30 ساعته چیزی در حدود چند ماه زمان لازم دارد،که این موضوع موجب شد مدرس محصولات ادوبی در ایران نتواند آموزشهای بسیار زیادی را تولید کند و با تمرکز بر چند آموزش توانست فقط پکیج های فعلی یعنی 19 پکیج را تولید کند و این خبر خوبی نیست چرا که هر روز به تجربیات مدرس اضافه میشود اما مجبور است از انتهای پکیج قبلی ادامه دهد،پس برای تولید آموزش های روز و کاملا جدید،هم رقبا پیشی میگیرند که البته کیفیت محصولاتشان قابل مقایسه با مانی سافت نیست و هم نمیتوانیم هنرجوها را با علم روز جلو ببریم.

حال تصمیم جدیدی  گرفته ایم

میخواهیم قدم به قدم شما را با علم روز جلو ببریم و با تجربیات جدیدمان همیشه شما را در صدر جدول رقبایتان قرار دهیم.روال از این پس به این صورت است که پکیج های آموزشی را در سایت ایجاد میکنیم که دارای زمانهایی حدود 10 ساعت و با قیمت بسیار مناسب البته (میدانید که محتوای خیلی با ارزش تولید میکنیم) قرار دهیم،به این صورت که در هفته مرتب آموزشهای جدید در هر پکیج به صورت مجزا تولید میشود و شما با جدیدترین تکنیک ها بروز خواهید شد و از غافله عقب نخواهید ماند.

مد نظر داشته باشید در زمان ایجاد پکیج ممکن است لیست آموزش خالی باشد اما در هر هفته ساعتهای مناسبی از آموزش در آن قرارداده میشود،پس اگر با پکیج خالی روبرو گشتید،نگران نشوید.

به مدت زمان تحویلی پکیج نیز توجه نمائید.

با این روش بسیار سریع پکیج های زیادی را در تمامی زمینه های تدوین فیلم،جلوه های ویژه،تدوین فیلم،عکاسی و .... تولید خواهیم نمود و شما را با جدیدترین تکنیک ها و نکات مخفی و قابلیت های جدید آشنا خواهیم نمود و هم شما با پرداخت مبالغ کمتری که در توانایی اغلب افراد میباشد میتوانید پکیج های آموزشی را تهیه نمائید.