یکی از محصولات آموزشی مانی سافت نحوه کار با نرم افزار ادوبی کمرا را Adobe Camera Raw یا ACR میباشد که در سال 1397 تولید که مدت زمان آن 6 ساعت بود و صدها هنرجو را جذب خود گردانید. از آنجایی که مانی سافت به کیفیت آموزش به عنوان اولین اولویت خود ارزش می دهد تصمیم گرفتیم که محصول فعلی را منقضی نماییم یعنی محتویات این آموزش را از لیست آموزشی آن حذف کنیم و تولید جدید را به کسانی که سری قبل را خریده اند رایگان تقدیم کنیم!!!!

دانلود سری جدید به صورت رایگان

پس از اینکه سری فعلی به تاریخ گفته شده محتویاتش حذف شود و آموزشهای از مرحله کاملا صفر به صورت مجدد درون آن قرار گیرد کسانی که قبلا خرید نموده اند تمام محتویات جدید سری اول را رایگان دانلود خواهند نمود و می بایست آموزش های قبلی را تا قبل از گرفتن سری جدید دانلود نمایند چون حذف خواهند شد و امکان تحویل دوباره وجود نخواهد داشت.

نسخه جدید آموزش برنامه ACR

آموزش قبلی کمرا را با اپدیت 2016 آموزش داده شده بود اما محصول جدید با جدیدترین اپدیت آموزش داده خواهد شد پس کاملا جدید و اپدیت می باشد و بجز اینکه آموزش جدید را رایگان دریافت خواهید نمود، با بخشی از امکانات جدید نیز آشنا خواهید شد.

چرا رایگان تحویل می دهیم؟

  • ارزش وفا داری شما برای ما اولویت بالا دارد.
  • فرصتی ایجاد کنیم تا هنرجوهایمان بدون هزینه مجدد کار با این نرم افزار قدرتمند را بدون پرداخت هزینه مجدد بیاموزند.

آینده آموزش کمرا را چه می شود؟

بدون شک مانند محصولات آموزشی پریمیر و ... دارای آینده ای درخشان است و برای نیازهای مختلفی از افراد که بعدا گفته خواهد شد محصولات مشخصی تولید می نماییم. یعنی آموزش کمرا را از چندین شماره خواهد داشت که به جز اولین شماره که شما آنرا رایگان دانلود خواهید نمود، شماره های بعدی با اهداف مشخصی تولید خواهند شد.

برای دانلود نسخه جدید آموزش چکار کنیم؟

در تاریخ 02-09-1399 به صفحه آموزش کمرا را مراجعه نموده، فایلهای جدید را از ابتدا دانلود کنید و با همان کدفعالسازی های قبلی مشاهده نمایید. نیازی به دریافت کد فعالسازی جدید نخواهید داشت. ضمنا از تاریخ گفته شده فایل های قدیمی کاملا حذف خواهند شد.

امیدواریم با این اقدام موجب پیشرفت علمی و گام نهادن بر روی پله بعدی توسط شما شویم.

قرار است محصولات آموزشی متعددی از نرم افزار کمرا را Camera Raw توسط مانی سافت با اهداف مشخص و ممتد تولید شود.