درود بر شما همراهان عزیز.

تغییر جدیدی در راه است. این تغییر به صورت مستقیم بر روی آموزش پریمیر پرو - قدم اول - سری قبل تاثیر خواهد گذاشت و این اطلاعیه مختص به عزیزانی است که دوره مربوطه را تهیه نموده اند.

بروزرسانی جدید در 19.12-1400
از این تاریخ تا 1401.01.05 برای عموم 30 درصد تخفیف و اما برای هنرجوهای دوره ی اول قبل، 50 درصد تخفیف لحاظ گردید. کوپن مربوطه در بخش بروزرسانی دوره ی قبل قابل مشاهده می باشد.
فایلهای آموزش و برنامه های جدید، به صورت ایمیل، برای افرادی که به آنها قول داده بودیم، ارسال شد. متن ایمیل بسیار مهم و ضروری است که مطالعه نمایند.

بروزرسانی جدید در 1400.12.05
با توجه به توضیحات قبلی که در این صفحه درج شده بود. تصمیم جدیدی گرفتیم. دوره فعلی که قرار بود حذف شود، باقی خواهند ماند. هیچ تغییری در حذف آموزشها یا محتویات آن داده نخواهد شد. هنرجوهای قبلی همچنان میتوانید از تمام آموزشها و فایلهای آن استفاده کنند. خواسته بودیم که نظر واقعی خود را در خصوص کیفیت و نحوه آموزش آن بیان کنند که بسیاری محبت نمودند که قرار بود آموزشهای دوره ی جدید که بنام قدم اول پریمیر پرو تولید میشود به آنها نیز ارائه گردد، که در تعهد مانی سافت بوده و تحویل خواهد شد. اما از تاریخ نوشته شده در پایین، اگر کسی نظری درج نماید، این امتیاز به وی داده نخواهد شد. هر فرصتی در مانی سافت محدود است. پس آموزشهایی که در دوره ی جدید گذاشته شده و مقداری متفاوت هستند شامل سایرین نخواهد شد. گذاشتن نظر واقعی، چه انتقاد و چه محبت شما، در مانی سافت نقش کلیدی دارد.
پس بدون نگرانی، همه محتویات دوره قبلی شما پابرجا خواهند ماند.

در این چند سال، عزیزان زیادی برای تهیه همه ی دوره های آموزش پریمیر پرو مراجعه نمودند که بسیاری از آنها اعلام میکردند که ما پریمیر پرو را بلد هستیم و این دوره را نیاز نداریم. تیم فروش مانی سافت با توضیحات فراوان به آنها توضیح میداد که این دوره درست است که قدم اول نام دارد اما از دوره ی پیشرفته و حرفه ایه بسیاری تیم های آموزشی دیگر کاملتر است. افراد مورد نظر برخی پذیرفته و برخی تمایل به رفتن به قدم دوم پریمیر پرو نشان میدادند. اتفاقی خوبی که نمی افتاد اینکه، همین افراد از بسیار اصول و قواعد مهم تجاری که در ویرایش ویدیو با پریمیر پرو در داخل و مخصوصا خارج ایران مهم بود بی بهره می ماندند.

تصمیم گرفتیم که به نوعی این دوره را از ابتدا و مجدد تولید کنیم، مدت زمان آن را کاهش دهیم، برخی مباحثی که در آن گفته شده و دارای ظرفیت بسیار بیشتری از لحاظ تکامل آموزشی هستند را در قالب دوره های آموزشی دیگر تولید کنیم و همچنین نکات تازه ای هم به آن بیفزاییم که مطابق توضیحات پایین در اختیار افراد واجد شرایط قرار خواهند گرفت.

خریداران قبلی این دوره لطفا موارد زیر را مد نظر بگیرند :

  • تا تاریخ 10-12-1400 فرصت دارید تمام آموزشها و فایلهای فعلی دوره را اگر دانلود نکرده اید، به صورت کامل دانلود نمایید و در سیستم خود نگهداری کنید.
  • پس از تاریخ مذکور، تمام آموزشها و فایلهای فعلی بصورت کامل حذف و تحت هیچ شرایطی امکان دریافت مجدد آنها به صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر نیست.
  • آموزشهای جدید فقط برای افرادی فعال خواهد شد که در صفحه دوره، قسمت نظرات خریداران، نظر واقعی خود را در مورد دوره قبلی نوشته باشند. با توجه به اینکه همه هنرجوها به مانی سافت محبت دارند، اما خواهشمندیم که اگر نکته یا هر موردی نیز بود بنویسید. در فرصت باقیمانده، اگر نظر خود را ننوشته اید، اقدام نمایید. هدف این است که از نظرات واقعی تلخ و شیرین شما مطلع شویم.
  • تیکتها و تمام موارد قبلی مربوط به این دوره کاملا حذف می شوند. اگر سوالی پرسیده اید که جواب آن برایتان مهم بوده است در قسمت پشتیبانی صفحه دوره میتوانید از آنها کپی برداری نمایید.
  • برخی آموزشهای جدیدی که در این دوره قرار میدهیم، دیدنشان برایتان شاید ضروری باشد حتی با اینکه در سری فعلی آموزش دیده باشید. در مانی سافت همیشه اتفاقات خوب آموزشی رخ خواهد داد.

امیدواریم با تغییر جدید، شاهد اتفاقات خوبی باشیم.