شرکت انویدیا درایور کارت گرافیک را تولید نموده که مختص به تولیدکنندگان مدیا مانند ویدیو و انیمیشن است و با درایور مخصوص بازی متفاوت است.

آپدیت جدید کارت گرافیک مختص به تولیدکنندگان مدیاهمینطور که جلوتر میرویم،اهمیت تولید ویدیو و ساخت پروژه های ویدیویی با نرم افزارهای ادوبی مانند پریمیرپرو بیشتر شده و تولیدکنندگان سخت افزارهای گرافیکی مانند شرکت انویدیا اهمیت بیشتری به کاربران ویدیویی خود میدهند.

در خبر جدیدی که از انویدیا سازنده کارتهای گرافیکی جی تی ایکس و کوادرو رسیده،یک درایور نرم افزاری جدید تولید شده که مختص به تولید ویدیو و انیمیشن میباشد.

تا قبل از این تمام تمرکز انویدیا،روی گرافیک و کارایی بازی ها بود ، اما به تازگی با تولید این درایور مخصوص تمرکز روی نرم افزارهایی مانند پریمیرپرو و Autodesk Arnold, Unreal Engine 4.22, REDCINE-X PRO, Adobe Lightroom, and Substance Designer by Adobe گذاشته و اعلام نموده که در حال حاضر میزان 9 درصد سرعت کارایی و رندر در این برنامه ها بیشتر میشود که خبر بسیار خوبی است.

این درایور کارت گرافیک که بنام Creator Ready معروف است فقط برای مدلهای 

NVIDIA TITAN Series:

NVIDIA TITAN RTX, NVIDIA TITAN V, NVIDIA TITAN Xp, NVIDIA TITAN X (Pascal)

GeForce RTX 20 Series:

GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060

GeForce 16 Series:

GeForce GTX 1660 Ti, GeForce GTX 1660

GeForce 10 Series:

GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1060, GeForce GTX 1050 Ti, GeForce GTX 1050

کارایی دارد و مدلهای قدیمی تر را نمیپذیرد.

برای دانلود این درایور جدید اینجا کلیک کنید،بیاد داشته باشید سایت انویدیا آی پی های ایران را برای ورود به سایت مسدود نموده است.

 

در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید

ساعت ها پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید
کلیک کنید

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت