شرکت انویدیا درایور کارت گرافیک را تولید نموده که مختص به تولیدکنندگان مدیا مانند ویدیو و انیمیشن است و با درایور مخصوص بازی متفاوت است.

آپدیت جدید کارت گرافیک مختص به تولیدکنندگان مدیاهمینطور که جلوتر میرویم،اهمیت تولید ویدیو و ساخت پروژه های ویدیویی با نرم افزارهای ادوبی مانند پریمیرپرو بیشتر شده و تولیدکنندگان سخت افزارهای گرافیکی مانند شرکت انویدیا اهمیت بیشتری به کاربران ویدیویی خود میدهند.

در خبر جدیدی که از انویدیا سازنده کارتهای گرافیکی جی تی ایکس و کوادرو رسیده،یک درایور نرم افزاری جدید تولید شده که مختص به تولید ویدیو و انیمیشن میباشد.

تا قبل از این تمام تمرکز انویدیا،روی گرافیک و کارایی بازی ها بود ، اما به تازگی با تولید این درایور مخصوص تمرکز روی نرم افزارهایی مانند پریمیرپرو و Autodesk Arnold, Unreal Engine 4.22, REDCINE-X PRO, Adobe Lightroom, and Substance Designer by Adobe گذاشته و اعلام نموده که در حال حاضر میزان 9 درصد سرعت کارایی و رندر در این برنامه ها بیشتر میشود که خبر بسیار خوبی است.

این درایور کارت گرافیک که بنام Creator Ready معروف است فقط برای مدلهای 

NVIDIA TITAN Series:

NVIDIA TITAN RTX, NVIDIA TITAN V, NVIDIA TITAN Xp, NVIDIA TITAN X (Pascal)

GeForce RTX 20 Series:

GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060

GeForce 16 Series:

GeForce GTX 1660 Ti, GeForce GTX 1660

GeForce 10 Series:

GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1060, GeForce GTX 1050 Ti, GeForce GTX 1050

کارایی دارد و مدلهای قدیمی تر را نمیپذیرد.

برای دانلود این درایور جدید اینجا کلیک کنید،بیاد داشته باشید سایت انویدیا آی پی های ایران را برای ورود به سایت مسدود نموده است.

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/courses" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]ساعت ها پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید[/calltoaction]