شروع درآمد شما در یک آتلیه و استودیو عکاسی توانایی در گرفتن عکس های پرسنلی یا عکس پاسپورت است ....

آموزش فارسی و حرفه ای گرفتن عکس پرسنلی در اتلیه از گرفتن تا چاپ و برش توسط کاتر

اگر قصد راه اندازی آتلیه و استودیو عکاسی را دارید،بی شک نیازمند گرفتن عکس های پرسنلی،شناسنامه ای،پاسپورتی هستید!

اولین چیزی که توسط آن در اتلیه و عکاسی خود موجب کسب درآمد میشود،گرفتن عکسهای پرسنلی یا شناسنامه ای است!

آتلیه های بسیار زیادی در کشور هستند که بجز عکسهای عروس و داماد،کودک و ... مبالغ زیادی حدود چند میلیون تومان را از طریق گرفتن عکس پرسنلی و شناسنامه ای کسب می کنند!

آموزش جامع مدیریت آتلیه مانی سافت مدتهاست که از ارائه آن میگذرد ( از نورپردازی تا طراحی ژورنال ) و موفق به جذب تعداد بسیار زیادی هنرجوی حضوری و غیرحضوری شده است،پس از مدتی که گذشت با توجه به اینکه نکات کاملی در خصوص عکسهای پرسنلی در دوره اموزشی تجاری مدیریت آتلیه ارائه شد،تصمیم گرفتیم بخش کاملا مجزایی را از لحظه گرفتن عکس و تنظیم نمودن دوربین،تنظیم نورها،تنظیم سوژه،نکات مهم در خصوص آراستگی و لباس سوژه،وارد نمودن تصاویر به سیستم،رفع مشکلات تصویر،ریتاچ،چیدمان قطعات،چاپ با پرینتر و نهایتا تکه تکه نمودن تصاویر توسط کاتر را ارائه کنیم.

جای این بخش مجزا و کامل در این دوره خالی بود.

اما ...

این اموزش ویژه هنرجوهایی است که قبلا دوره را تهیه نموده اند و هم اینکه کسانی که تا انتهای سال 1395 دوره را تهیه کنند نیز به صورت رایگان این بخش به انها به همراه دوره تقدیم میشود و سیاست ما برای سال 1396 هنوز مشخص نشده است،شاید این بخش بصورت جداگانه از دوره جامع مدیریت آتلیه ارائه شود و دارای هزینه باشد.از فرصت استفاده نمائید.نهایتا این اموزش در مرحله پایانی تولید است که تا قبل از پایان سال لینک دانلود آن در اختیارتان قرار گرفته و در صورت نیاز و تقبل هزینه های پستی برای شما پست میشود.