نورپردازی در آتلیه اولین نقطه شروع کار در آتلیه میباشد،انجام نورپردازی در آتلیه نیازمند داشتن شناخت کامل از فلاشهای استودویی و دوربین و اصول نورپردازی است.

آموزش حرفه ای عکاسی آتلیه سطح اول ویژه نورپردازی

برای انجام نورپردازی در آتلیه ابتدا باید بدانید که چه وسایلی در آتلیه نیاز دارید.

پس از راه اندازی ابزارهای نورپردازی در آتلیه مانند فلاش،سافت باکس،پایه ها،رادیوفلاش،بکگراند باید از سالم بودن وسایل نورپردازی در آتلیه اطمینان حاصل کنید.

حال نوبت به دوربین عکاسی میرسد که قصد دارید عکسها را در آتلیه با آن بگیرید،دوربین هایی از محدوده قیمت 1.500.000 تومان به بالا اغلب مناسب هستند و میتوانید عکسهای عالی را بگیرید.

نکته مهمی که در عکاسی و نورپردازی در آتلیه باید به آن توجه کنید این است که ، عکاس ، عکس را میگیرید نه دوربین ، یعنی ممکن است یک دوربین بیست میلیون تومانی در دست شما باشد اما اگر با رازها و تکنیک های نورپردازی و عکاسی در آتلیه آشنا نباشید،نتیجه حرفه ای بدست نخواهید آورد،پس بدانید با یک دوربین در حد یک میلیون و دو میلیون تومان نیز میتوانید بهترین عکسها را بگیرید،اگر با قواعد و اصول نورپردازی در آتلیه آشنا شده باشید.

مانی سافت با ارائه پکیج آموزشی خود و فروش آن در کشورهای متعدد،ثابت نمود که سبک آموزش مدرس آقای محمد ملکی ، یکی از برترین ها بوده و این نتیجه زمانی به دست آمده که بسیاری از خریداران این پکیج در ایران و خارج از ایران،آتلیه و استودیوهای عکاسی خود را راه اندازی و موفقیت های مد نظر خود را بدست آورده اند.