طراحی پوستر بدون قالب آماده یا نموده آماده هنر شما پس از مشاهده آموزش فارسی طراحی پوستر مانی سافت میباشد،میخواهید گرافیست شوید ، بدون شک در کمتر از یکماه به تسلط خواهید رسید.

آموزش فارسی طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت توسط مانی سافت

با سابقه تدریس بیش از 15 سال در زمینه ی هنر اموزش طراحی پوستر و طراحی گرافیک ، به این نتیجه رسیده ایم که آموزشهای ویدیویی طراحی پوستر  و طراحی کارت ویزیت مانی سافت،موثرتر و حرفه ای تر از هر آموزش ویدیویی دیگر و همچنین کلاسهای حضوری میباشند.

در محصول آموزش طراحی پوستر و آموزش طراحی کارت ویزیت مانی سافت،همه چیز از لحظه ی اول آشنایی و نصب فتوشاپ شروع میشود،با تکنیک های لایه و نکات مخفی آنها آشنا خواهید شد،ماسک را بخوبی درک خواهید نمود،با نقطه ضعف های طراحی و نکات مربوط به چاپ دست و پنجه خواهید زد،طرح هایی بسیار شیک و کاملا حرفه ای را بدون استفاده از قالب اماده خارجی یا ایرانی انجام میدهید و مانند یک حرفه ای وقتی طراحی پوستر و کارت ویزیت را به اتمام رسانیدید،در چاپ مشکلی که بسیاری افراد دارند را نخواهید داشت.

هدف مانی سافت از تولید این آموزش که هم برای افراد داخل و هم برای افراد خارج از کشور کاملا کاربردی است،این بود که یکبار به روشی کاملا صحیح از لحظه ای که هیچ چیز نمیدانید،در کمتر از یکماه مانند فردی که سالها در حال طراحی پوستر و کارت ویزیت میباشد ، تبهر داشته باشید.

در هیچ کجای دنیا و در هیچ کشوری و توسط هیچ تیم آموزشی ، تا کنون چنین محصولی به این سبک و موفقیت تولید نشده است و افتخار آن نصیب مانی سافت شده است.

وقت آن رسیده جسته و گریخته یاد گرفتن را در ایران کنار بگذاریم،تکه تکه دیدن آموزش را فراموش کنیم،ساعت ها در سایت های خارجی و ایرانی برای یک نکته گشتن را فراموش کنیم،یکبار برای همیشه از افرادی که راه های سخت را قبل ما طی نموده اند به صورت خالص یاد بگیریم و از تجربیات فنی و واقعی شان استفاده کنیم.

مانی سافت برند برتر تولیدات آموزشی هنرهای عکاسی،گرافیک،تدوین و فیلمبرداری ، راه های سختی را که طی سالها بدون داشتن منابع آموزشی حرفه ای ، گذرانده ، اینک به آموزشهایی تبدیل نموده که فقط کافی است آنها را مشاهده و تمرین کنید.

برای دیدن همه محصولات آموزشی مانی سافت اینجا کلیک کنید.