یکی از مهمترین مراحل تصحیح رنگ فیلم در پریمیر ، استاندارد نمودن رنگ و نور است اگر این مرحله صحیح اجرا نشود تا انتها با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی

شما یاد بگیرید برخلاف بسیاری افرادی که تصور میکنند حرفه ای هستند اما فقط کلمه ی حرفه ای بودن را در کلام دارند و نه در عمل ، قبل از هر تغییر رنگ و اعمال هر لوک یا پریست آماده در پریمیر روی کلیپ ها ، مرحله ای بسیار مهم استاندارد نمودن تصویر را برای طی آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی با پکیج کالوریست مانی سافت اجرا میشود.

میدانیم که بسیاری از تدوینگران فیلم حالا در هر برنامه ای که تدوین فیلم و کلیپ را انجام میدهند ، وقتی به تسلط ساخت ویدیو و کلیپ میرسند تنها نقطه ضعف خود را رنگ میدانند و این کاملا طبیعی است ، چون این رنگ در فیلم است که با مخاطب حرف میزند ، احساس فیلم را راحت تر منتقل میکند ، پذیرش تاثیرگذاری دیالوگ ها را راحتتر خواهد نمود.

آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر ، پریست یا لوک یا افکت آماده نیست ، باید تاثیرگذاری روی مخاطب را یاد بگیرید

آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی به شما می آموزد که قبل از انجام هر تغییری در فیلم باید همه چیز را به مرحله ی طبیعی نمودن مولفه هایی مانند سفیدی ، سیاهی ، روشنایی ، سایه و خاکستری برسانید ، اگر این عملیات با علم انجام نشود و فقط بخواهید با کم و زیاد نمودن اسلایدرها به نتیجه برسید ،هیچوقت به رضایت قلبی خود در رنگ و فیلم نخواهید رسید.

ویدیو زیر تنها یکی از بخش های کوچک پکیج کالوریست مانی سافت میباشد که در چند گام به شما همه چیز را در خصوص نور و رنگ ویدیو طی آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی می آموزد،این ویدیو را رایگان قرار میدهیم تا هم با قواعدی آشنا شوید و هم توانایی آموزشی مانی سافت را متوجه شوید.