یکی از مهمترین مراحل تصحیح رنگ فیلم در پریمیر ، استاندارد نمودن رنگ و نور است اگر این مرحله صحیح اجرا نشود تا انتها با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

شما یاد بگیرید برخلاف بسیاری افرادی که تصور میکنند حرفه ای هستند اما فقط کلمه ی حرفه ای بودن را در کلام دارند و نه در عمل ، قبل از هر تغییر رنگ و اعمال هر لوک یا پریست آماده در پریمیر روی کلیپ ها ، مرحله ای بسیار مهم استاندارد نمودن تصویر را برای طی آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی با پکیج کالوریست مانی سافت اجرا میشود.

میدانیم که بسیاری از تدوینگران فیلم حالا در هر برنامه ای که تدوین فیلم و کلیپ را انجام میدهند ، وقتی به تسلط ساخت ویدیو و کلیپ میرسند تنها نقطه ضعف خود را رنگ میدانند و این کاملا طبیعی است ، چون این رنگ در فیلم است که با مخاطب حرف میزند ، احساس فیلم را راحت تر منتقل میکند ، پذیرش تاثیرگذاری دیالوگ ها را راحتتر خواهد نمود.

آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر ، پریست یا لوک یا افکت آماده نیست ، باید تاثیرگذاری روی مخاطب را یاد بگیرید

آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی به شما می آموزد که قبل از انجام هر تغییری در فیلم باید همه چیز را به مرحله ی طبیعی نمودن مولفه هایی مانند سفیدی ، سیاهی ، روشنایی ، سایه و خاکستری برسانید ، اگر این عملیات با علم انجام نشود و فقط بخواهید با کم و زیاد نمودن اسلایدرها به نتیجه برسید ،هیچوقت به رضایت قلبی خود در رنگ و فیلم نخواهید رسید.

ویدیو زیر تنها یکی از بخش های کوچک پکیج کالوریست مانی سافت میباشد که در چند گام به شما همه چیز را در خصوص نور و رنگ ویدیو طی آموزش تصویری تصحیح رنگ در پریمیر و استاندارد سازی می آموزد،این ویدیو را رایگان قرار میدهیم تا هم با قواعدی آشنا شوید و هم توانایی آموزشی مانی سافت را متوجه شوید.