شاهکار فارسی و بی نظیر آموزش تصحیح رنگ سینمایی در پریمیرپرو

آموزش حرفه ای تصحیح رنگ و نور در پریمیرپرو به فارسی در ایران

بعد از ارائه شاهکارهای آموزشی تدوین فیلم با پریمیرپرو و تصحیح رنگ حرفه ای در افترافکت اینبار مانی سافت با تدریس محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران،در حال تولید پکیج آموزشی بسیار قدرتمند تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو سی اس 6 میباشد.

آموزش تصحیح رنگ و نور در پریمیرپرو برای تولید صحنه های جذاب و سینمایی،بدون هرگونه افکت جانبی که نصب شود،آموزش داده میشود و دلیلی ندارد جز اینکه مانی سافت مانند همیشه سعی دارد اصول را به هنرجوهای پکیج های آموزشی یاد دهد.این سبک آموزش به هنرجو خوب می اموزد که استفاده از افکت های اماده در بیشتر شرایط،او را از یاد گرفتن اصول و واقعیت ها دور خواهد نمود.

آموزش اصلاح یا تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو دارای دو بخش میباشد ، اول استاندارد نمودن تصویر و سپس گرید تصویر یا ارتقا کیفیت ویدیو که متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل نشناختن درست پریمیرپرو ، دست به دامان افکت هایی مانند ردجاینت یا داوینچی و امثال آنها میشوند.

خبری خوب

این پکیج به صورت پیش فروش ارائه میگردد.
قیمت اصلی : 400.000 تومان
قیمت برای افرادی که قبلا یکی از پکیج های ما را تهیه نموده اند : 280.000 تومان
قیمت پیش فروش : 200.000 تومان
کسانی که پیش فروش را پرداخت نمایند در زمان ارائه مبلغ دیگری پرداخت نخواهند نمود.
زمان تحویل این پکیج : 15 بهمن امسال 1396 میباشد
برای پرداخت مبلغ ، در صفحه پکیج ، گزینه پیش فروش دوره تجاری تصحیح رنگ در پریمیرپرو را پرداخت نمائید
پیش فروش فقط به هدف راغب نمودن علاقمندان برگزار شده تا بتوانند با مبلغ بسیار کم این محصول شاهکار را تهیه نمایند.( هنرجوها نیز میتوانند از پیش فروش استفاده کنند )