برای تصحیح رنگ باید افکت رنگ در پریمیر را خوب بشناسیم و بهتره همه ی افکت های رنگ پریمیر را خوب بشناسیم.

افکت رنگ در پریمیر

وقتی اسم افکت رنگ در پریمیر میاد نظرمون جلب میشه به بیش از 20 افکت داخلی رنگ در پریمیر و تعداد زیادی پریست و لوک و لوت و افکت شرکت هایی مثل ردجاینت که در پکیج آموزش پری افکت سری دوم پریمیرپرو طی 24 ساعت آموزش 133 افکت خود پریمیر که تمام افکت های رنگ پریمیر را شامل میشود به تکامل رساندیم.

برای استفاده از افکت رنگ در پریمیر کشیدن و رها نمودن افکت رنگ پریمیر روی کلیپ کار بسیار ساده ای است و هر کسی که پریمیر را در حد اولیه یاد میگیرد یکی از کارهای تکراری که مرتب انجام خواهد داد همین گذاشتن افکت رنگ در پریمیر است.

آیا گرفتن و رها نمودن افکت رنگ در پریمیر بر روی ویدیوها و کلیپ ها کار صحیحی است ؟ برای استفاده از افکت رنگ در پریمیر میتوانیم افکت را روی خود کلیپ قرار دهیم ، میتوانیم افکت رنگ پریمیر را در پنجره ی افکت کنترل از کلیپ دیگری کپی و روی کلیپ قرار دهیم ، میتوانیم از یک لایه ی ادجاست روی چندین کلیپ استفاده و افکت رنگ پریمیر را به صورت یکجا روی صدها کلیپ قراردهیم البته به صورت یکسان.

تا اینجا با چند راه استفاده از افکت رنگ در پریمیر آشنا شده اید ، اما قواعد و اصول چه میگویند؟

هر افکت رنگ در پریمیر دارای توانایی های است که بدون شناخت کافی زمان خیلی زیادی را برای رفع مشکل رنگ و نور در پریمیر از دست خواهیم داد.

وقتی صحبت از شناخت قواعد و اصول در پریمیر میشود باید روی صندلی خود محکمتر و با حواس جمعتر بنشینید،چون قرار است با دیگران متفاوت باشید،فرق بین شما برای تبدیل شدن از یک شخص آماتور به حرفه ای یاد گرفتن قواعد و اصولی است که مانی سافت آنها را آموزش میدهد.

هر افکت رنگ در پریمیر کار خاصی را انجام میدهد،وقتی توانایی های افکت های رنگ پریمیر را بشناسیم بدون از دست دادن وقت مستقیم به افکت رنگ مورد نظر خواهیم رفت و نیاز خود را انجام میدهیم اما اگر افکت های رنگ پریمیر را نشناسیم،وقت زیادی را باید روی آزمایش نمودن یکی یکی افکت ها بر روی کلیپ کنیم که در آخر هم مشکل ما برطرف نخواهد شد.

افکت های رنگ در پریمیر بسیار متنوع هستند و برای ساخت هر کدام دلیل فنی وجود دارد