آموزش تنظیم رنگ در پریمیر براحتی قابل انجام هست مخصوصا زمانی که تنظیم رنگ در پریمیر را با اسکوپ ها یاد گرفته باشیم و از لوک استفاده نکنیم.

  • آموزش تنظیم رنگ در پریمیر یعنی چی ؟
  • اصلا تنظیم رنگ یعنی چی ؟
  • آیا تنظیم رنگ فقط با پریمیر انجام میشه ؟ 

تنظیم رنگ به مراحلی در تدوین فیلم گفته میشود که توسط آن ویدیو ما در مرحله ی اول استاندارد میشود یعنی مانند زمانی میشود که چشم ما آنرا محیط را از جلو دیده است ، در مرحله ای بعدی تنظیم رنگ به تغییر در رنگ ها میرسیم.

تغییر در رنگ ها باید با هدف و بر اساس احساسی باشد که میباشد فیلم ما به مخاطب منتقل نماید

برای تغییر در رنگ ها توسط پریمیر که همان تنظیم رنگ در پریمیر است میبایست ببینیم که پروژه ویدیویی ما قرار است چه احساسی را به کسی که در حال مشاهده میباشد منتقل کند،بله هر ویدیویی قرار است که معنا و مفهومی را به مخاطب برساند ، اگر این ویدیو بدون هدف و بدون داشتن معنا ساخته شود ، بدون شک در نگاه اول شاید جذاب باشد اما با دیدن دوباره آن چون هیچ احساسی را منتقل نمیکند ، از امتیازش کم خواهد شد.

آموزش تنظیم رنگ در پریمیر به این معنی نیست که فقط پریمیر بتواند تصحیح رنگ انجام دهد ، برای تنظیم رنگ میتوانیم از نرم افزارهایی مانند فاینال کات ، داونیچی و اوید و افترافکت نیز استفاده کنیم ، فقط اینکه هر کدام دارای افکت ها و توانایی های خود میباشد و ما نیز باید با روش ها و تنظیمات آن آشنا شوبم ، پس پریمیر تنها نیست.

پریمیر برای تنظیم رنگ بسیار حرفه ای است اگر هنر تصحیح رنگ در پریمیر را یاد گرفته باشیم

برای اینکه آموزش تنظیم رنگ در پریمیر را یاد بگیریم ، مانی سافت پکیج های آموزش تنظیم رنگ در پریمیر را تولید نموده که با دیدن آن نه تنها بر تنظیم رنگ در پریمیر بسیار مسلط خواهید شد بلکه اغلب نیازهای خود را در پریمیر و بدون نیاز به لوک یا پریست یا افکت آماده انجام خواهید داد.

ویدیوها و پکیج های اموزشی ما را مشاهده کنید.