درون پریمیر افکت های متعدد و متفاوت با کارکردهای خاصی وجود دارد که تعدادی کمی از آنها توسط تدوینگران فیلم با پریمیر مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از دلایلش عدم درک صحیح افکت های پریمیر است.

اینکه پریمیر را یاد بگیریم تا پریمیر را درک کنیم دو موضوع کاملا متفاوت است.

شما در حال مشاهده یکی از ویدیوهای پکیج آموزش اصول واقعی تدوین با پریمیر پرو سری دوم تولید شده توسط مانی سافت هستید که در آن تمام افکت های پریمیر با توضیح مفصل و کامل توسط استاد محمد ملکی توضیح داده شده است.

این پکیج آموزش چگونه به شما کمک میکند؟

وقتی که افکت ها را به روشی صحیح بیاموزید و مانند سایرین با گرفتن و کشیدن و دیدن تاثیر آن به دنبال نتیجه نباشید ( که البته این خود یک روش ابتدایی است ) در زمان تولید کلیپ و موزیک ویدیو و فیلم های سینمایی وقتی به صحنه ای خاص میرسید و با خود میگویید که اگر میشد این صحنه فلان کار را انجام میدادم ، به جای اینکه به فکر افترافکت یا نرم افزارهای دیگر بیوفتید،سریع در پریمیرپرو دست به کار میشوید و آنچه که در ذهن دارید را اجرا میکنید و لحظه ای شیرین است.

نقطه ضعفی که اکثر تدوینگران فیلم و سازندگان کلیپ دارند را شما نداشته باشید،آنها چون به روش های سنتی و تکه تکه یا ناصحیح پریمیر را یاد گرفته اند در زمان مواجعه شدن با تکنیک و صحنه های خاصی که دیگران تولید نموده اند،به فکر نرم افزارهای دیگر افتاده و چون اصول و درک صحیح از پریمیر را ندارند اصلا فکر نمیکنند که آیا خود پریمیر نمیتواند؟ آیا نرم افزار پریمیر به این توانایی چنین تکنیکی را نمیتواند اجرا کند ؟ آیا پریمیر فقط برای رنگ و تکه نمودن و کنار هم چیدن و صحنه آهسته ساخته شده ؟ اگر این چنین بود که هر تدوینگر باید روی سیستم خود ده ها نرم افزار تدوین نصب مینمود.

بله باید بدانید این نقطه ضعف بزرگی است که چون تسلط و شناخت عمیقی از پریمیر نداریم ، برای رفع نیازها به فکر سایر نرم افزار بیوفتیم و گوشه چشمی به پریمیر نداشته باشیم.

محمد ملکی مدرس محصولات مانی سافت در ایران،دارای تسلط سالهای طولانی در پریمیر،فاینال کات،داوینچی،اوید،افترافکت،فوژن،نوک و ... میباشد،پس بدانید تعصب خاصی روی پریمیر نداریم و فقط قصد داریم که به شما بگوییم پریمیر بسیار بسیار بیش از آنچه افراد در ایران میدانند توانایی دارد ، فقط باید آنرا درک نمود و درست آموخت.

وظیفه این آموزش را ما برعهده گرفته ایم و در حال رساندن سطح علمی تدوینگران پریمیر در ایران به سطح کشورهای اروپایی و امریکایی هستیم.

موجب خوشحالی است که تمام پکیج های آموزشی و تجاری را که تنها هدفشان موفقیت واقعی هنرجوها میباشد را مشاهده کنید.

دیدن ویدیو زیر نیز خالی از لطف نیست :