کسانی که قصد تولید تکنیک و جلوه های ویژه در تدوین فیلم را دارند علاوه بر شناخت بسیار عالی پریمیرپرو ، باید تمام افکت های داخلی پریمیرپرو را بخوبی بشناسند.

پیش فروش آموزش افکت های پریمیرپرو بنام پری افکت

نکته بسیار مهمی که در هنر تولید ویدیو و ساخت کلیپ های کودکانه ، سینمایی ، موزیک ویدیو و مذهبی وجود دارد این است که اغلب کاربران به دلیل نابلدی و عدم شناخت کافی،دائما به دنبال افکت های نصب شونده و افکت های نصبی هستند که این وابستگی به افکت های جداگانه و نصب شونده مشکلاتی را برای ما بوجود خواهد آورد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم :

  1. با آپدیت شدن نسخه جدید پریمیرپرو باید نسخه جدید افکت ها نصب شوند.
  2. اغلب افکت ها هنوز با کودا و کارت گرافیک در زمان رندر یا پخش ریل تایم همخوانی و سازگاری در بهینه سازی و سرعت ندارند.
  3. وقتی که در پروژه ها از افکت های جانبی استفاده کنیم ، باید بیاد داشته باشیم که در زمان تعویض ویندوز یا نصب مجدد پریمیرپرو ، باید تمام آن افکت ها مجدد نصب شوند.
  4. اغلب ، افکت ها به اینترنت متصل شده و کرک غیر قانونی آنها از کار می افتد و مشکلاتی را برای پروژه ایجاد نموده که مجبور میشویم یا افکت را حذف کنیم ، ویندوز را عوض کنیم یا افکت را از پروژه خارج کنیم و باید جایگزینی برای آن پیدا کنیم.

مانی سافت معتقد است که

اغلب ترنزیشن های سینمایی و افکت های کاربردی که بسیاری افراد در پروژه های منحصربفرد خود استفاده میکنند ، حاصل تلاش شبانه روزی آن تیم تولید ویدیو است و در بسیاری موارد نیازی به استفاده از ترنزیشن های آماده یا افکت ها یا فلیترهای نصبی نیست ، اما به دلیل نابلد بودن کاربران ، به این نکته توجه نکرده و در به در اینترنت و منابع برای تهیه افکت هستند ، البته نمیتوانیم نادیده بگیریم که برخی افکت ها زیبا هستند.

بعنوان یک پیشنهاد کاملا حرفه ای به شما که در راه تدوین و تولید ویدیو فعالیت دارید ، سعی نمایید که همیشه اصل برنامه را به صورت مفصل و کاملا کاربردی از مانی سافت و به روش منحصربفرد استاد محمد ملکی بیاموزید تا قدم هایی محکم و دارای کمترین دردسر و خطا را برای آینده ی خود بردارید.

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیا،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/course/package/prpropreeffects" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]ساعت ها پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید[/calltoaction]