لایسنس اصلی برنامه چیست؟

اگر قصد استفاده از نسخه اصلی نرم افزارهایی مانند پریمیر٬ فتوشاپ٬ افترافکت٬ آودیشن و نرم افزار فاینال کات و نرم افزار اوید و نرم افزار داوینچی را به صورت کامل و بدون نقص را دارید باید لایسنس آنها را تهیه کنید.

چرا باید از لایسنس اصلی برنامه استفاده کنیم؟

کرک Crack یا نسخه غیر اوریجینال برنامه

همانطور که میدانید اکثر کاربران از نسخه های قفل شکسته یا اصطلاحا کرک Crack شده پریمیرپرو و افترافکتس و فتوشاپ و فاینال کات و داوینچی استفاده می کنند. حاصل استفاده از نسخه های قفل شکسته جز آن نیست که :

 1. کرک نرم افزار به دلیل آلوده بودن در سیستم شما جاسوسی نموده و موجب سرقت برخی اطلاعات شما میشود.
 2. نرم افزار پس از مدتی از کار خواهد افتاد و یا با کندی روبرو میشود و شاید هم تا مدت ها به کار خود ادامه دهد.
 3. در برخی افکت ها بعد از آنکه کرک آن از کار افتاد با نصب دوباره فعال نخواهد شد و می بایست ویندوز و همه افکت ها و برنامه ها را دوباره نصب کنید.

کرک Crack برنامه به دلایل متعدد نوشته میشود

 • کرک کننده قصد آسیب زدن به تولیدکننده آنرا دارید مانند بسیاری افراد سودجو که آموزشهای خارجی و ایرانی را در اینترنت پخش میکنند و شما آنها را تهیه میکنید و خوشحال از اینکه چه ارزان خریدم.
 • قصد نشان دادن ضعف در قفل برنامه را دارند
 • قصد آلوده نمودن سیستم کاربران و در نهایت هک یا نفوذ به اطلاعات شما را دارند.
 • مواظب سیستم خود باشید٬ حتما آنتی ویروس اصلی نصب کنید٬ در سیستم بسیاری افراد از این برنامه های قفل شکسته یا کرک شده وجود دارد در واقع با استفاده از نرم افزار کرک شده در منزل را برای ورود دزد باز نموده اید.

چرا لایسنس اصلی برنامه را خرید کنیم؟

 1. به محض آنکه نسخه جدید نرم افزاری مانند پریمیرپرو یا افترافکتس یا فتوشاپ یا فاینال کات تولید شد به صورت اتوماتیک بروزرسانی به شما اطلاع داده میشود و میتوانید مستقیم بدون نیاز به خرید سی دی و نسخه های قفل شکسته از طریق خود نرم افزار آپدیت را انجام دهید.
 2. خیلی اوقات سوالهای زیادی برای شما بوجود می آید که اگر پاسخ آنها را داشته باشید در کار خود موفقتر خواهید بود،از اینرو وقتی از سازنده یک نرم افزار سوال می پرسید یک پاسخ بدون نقص را به شما خواهد داد و خیالتان را آسوده مینماید.
 3. هیچگونه آسیبی از سمت کرک یا فایل های آلوده به سیستم شما وارد نخواهد شد

لایسنس اصلی پریمیر و افترافکت و محصولات ادوبی به نمایندگی ایران

 • در محصولات ادوبی میتوانید از سرویس تایپ کیت که به هنرنمایی شما در تایپ و نوشتارهای سینمایی کمک میکند،استفاده کنید.
 • قابلیت نصب همزمان محصولات ادوبی خریداری شده بر روی دو سیستم که این دو سیستم میتواند یکی ویندوز و دیگر مک و یا هر دو ویندوز و یا هر دو مک باشند.
 • استفاده از ادوبی اسپارک آنلاین دستیار گرافیک و ویدیوهای آنلاین
 • استفاده از ادوبی پورتفولیو برای تولید رایگان وبسایت های معرفی و نمونه کار توسط ادوبی
 • در دراز مدت متوجه می شوید هیچ چیز مانند پشتیبانی در زمانی که با مشکلات روبرو می شوید نیست ، فرض کنید پروژه ای را کار کرده اید و زمان زیادی را نیز بر روی آن گذاشته اید ، حال پروژه خراب می شود چاره چیست ؟در این شرایط راهکارهای حرفه ای از سوی سازنده به شما ارائه میگردد.
 • با خرید نسخه اصلی نرم افزارهای ادوبی امکان نصب همزمان برنامه را بر روی دو سیستم آنلاین یعنی دو سیستمی که اکانت در ادوبی ساخته باشند را میدهد و میتوانید اکانت را روی سیستم حذف و در دیگری فعال کنید و امکان استفاده اکانت سومی وجود ندارد و باید با همان دو اکانت ادامه دهید که مطلوب است.
 • لایسنس چون آنلاین است پس با تعویض سیستم عامل از بین نخواهد رفت.

تنوع لایسنس های ادوبی

شرکت ادوبی برای کاربران خود دسته بندی هایی ایجاد نموده که هرکدام شرایط خاصی برای تهیه لایسنس خواهند داشت

لایسنس ادوبی برای عکاسان

ادوبی به عکاسان اهمیت زیادی میدهد و ارزانترین قیمت لایسنس ها را برای گروه عکاسان در نظر گرفته است به این صورت که همزمان نرم افزار فتوشاپ و لایت روم با قیمتی که پایینتر از زمانی که فتوشاپ یا لایتروم را جداجدا خرید کنید به شما میدهد

لایسنس تک همه محصولات ادوبی

ادوبی در لیست خود حدود ۲۲ برنامه دارد مشاهده لیست نرم افزارهای ادوبی که شما میتوانید هرکدام را به صورت تک خریداری کنید و شرایط استفاده در بالاتر نوشته شده است.

لایسنس ادوبی برای تیم ها و شرکت ها

ادوبی برای تیم ها و شرکت ها و گروه هایی که میخواهید چند نفره از محصولات استفاده نمایند شرایطی را ایجاد نموده که یک لایسنس را ۱۰ نفر استفاده کنند اما فعلا فروش آن متوقف شده است.

لایسنس همه محصولات ادوبی بصورت یکجا

فروش ویژه ای از سمت ادوبی وجود دارد که اگر همه محصولات کامل را یکجا تهیه کنید تخفیف فراوانی خواهید گرفت٬ مثلا هم اکنون دلار ۱۶.۵۰۰ تومان اگر باشد قیمت نرم افزار پریمیر به تنهایی با شرایط بالا میشود ۳.۵۶۰.۰۰۰ تومان حالا اگر بخواهید نه همه ی محصولات بلکه ۱۰ تا از آنها را خرید کنید قیمت یک عدد را در ۱۰ ضرب کنیم میشود ۳۵ میلیون تومان که خیلی زیاد است٬ اما ادوبی برای خرید کامل همه ی محصولات اگر دلار به قیمت گفته شده باشد میشود ۱۸ میلیون تومان٬ یعنی خیلی خیلی پایینتر و برای کسانی که تیم هستند و افراد با نرم افزارهای مختلف ادوبی در حال کار هستند بسیار به صرفه است.

آموزش محصولات ادوبی

تیم مانی سافت آموزشهای فراوانی در مورد کار با محصولات ادوبی آماده نموده که در بخش پکیج ها میتوانید آنها را مشاهده کنید.

فروش لایسنس اصلی فتوشاپ

فروش لایسنس اصلی افترافکت


لایسنس اصلی نرم افزارهای اپل٬ فاینال کات٬ موشن٬ کمپرسور٬ لاجیک٬ مین استیج به نمایندگی ایران

 • در نرم افزار فاینال کات Asset هایی که تولید میشوند رایگان در مک برای شما آپدیت خواهند شد.
 • Codec های معروف ویدیویی را دریافت خواهید نمود.
 • جدیدترین نسخه فاینال کات بدون هیچ زحمتی در مک شما آپدیت خواهد شد.
 • ارتباط مستقیم با بخش پشتیبانی فاینال کات خواهید داشت و پیشنهادات و مشکلات خود را با آنها مطرح خواهید نمود که البته نیازمند تسلط به زبان هستید اما اگر تمایل داشته باشید مانی سافت این کار را برای شما انجام خواهد داد.
 • لایسنس چون آنلاین است پس با تعویض سیستم عامل از بین نخواهد رفت.
 • لایسنس فاینال کات بر روی یک دستگاه مک قابل اجراست و نمیتوانید همزمان دو جا از آن استفاده کنید.

نرم افزارهای شرکت اپل

شرکت اپل نیز مانند ادوبی نرم افزارهای حرفه ای برای تدوین فیلم تولید نموده که برخی از آنها٬ فاینال کات٬ کمپرسور٬ موشن٬ لاجیک هستند. یکی از مزیت های نرم افزارهای شرکت اپل یکبار پرداخت بودن آنها میباشد یعنی تا این لحظه یعنی سال ۱۳۹۹ شمسی٬ با یکبار پرداخت دیگر نیازی به پرداخت سالیانه بابت لایسنس نیست. اگر هم اکنون قیمت دلار مانند بخش بالاتر ادوبی باشد مبلغ قابل پرداخت برای داشتن یک فاینال کات کاملا آپدیت ۶.۵۰۰.۰۰۰ میشود اما یکبار پرداخت میکنید و هر زمان که آپدیت ارائه نماید شما رایگان دانلود خواهید نمود اما ادوبی باید مبالغ را هرسال پرداخت کنید.


شرایط خرید لایسنس ادوبی و فاینال کات :

 1. قیمت را همیشه باید بصورت جدید از ما بپرسید چون قیمت ها کاملا با قیمت دلار یا ارز متغیر هستند و هر قیمتی که به شما داده میشود برای چند ساعت اعتبار دارد.
 2. زمان تحویل لایسنس اوریجینال برنامه ها از پرداخت زمانی سه روز تا یک هفته میباشد.
 3. محصولات فاقد جعبه هستند و فقط لایسنس به شما ارائه میگردد.
 4. لایسنس با اکانتی که شما در سایت های اصلی با ایمیل خودتان خواهید ساخت ثبت و تحویل میشود.
 5. در صورت نیاز به تمدید برای سال آینده هزینه در آن زمان محاسبه میگردد.
 6. در صورت ارائه تخفیف٬ در خرید شما اعمال خواهد شد.
 7. برنامه های ادوبی هم بر روی ویندوز و هم بر روی مک قابل نصب میباشند اما فاینال کات فقط برای مک است.

سوال : وقتی میتوان با نسخه کرک برنامه کریتیوکلود برنامه های ادوبی را رایگان آپدیت نمود دیگر چه نیازی به خرید نسخه اصلی است؟

پاسخ :

اینکه اجازه میدن شما به صورت غیر قانونی آپدیت کنی، آلوده شدن شما به استفاده از ادوبی ها هست. کسی که نسخه اصلی خرید میکنه توقع داره تمام سوالات فنی و نیازهاشو از ادوبی که بزرگترین منبع هست بپرسه و رفع کنه، وقتی فایل پروژه ه ای که یک ماه کارکردین و خراب و هیچ جور باز نمیشه، رو میفرستید واسش براتون درست میکنه. شما متصل میشید به پشتیبان هایی که دائما با هزاران شخص مثل شما و مشکلات شما روبرو هستند. موضوع فقط خود برنامه نیست. برای اونها کاری نداره که مانع بشن.

فیلم زیر را مشاهده و یک نمونه از لایسنس های اصلی را ببینید

{jcomments off}