اصلاح نور و رنگ فیلم در پریمیرپرو ، هیچوقت تمام نمیشود،در اغلب افکت های پریمیرپرو برای تصحیح رنگ فیلم گزینه ای بنام Secondary وجود دارد که قدرتی فوق العاده به شما میدهد.

روش Secondary در آموزش اصلاح رنگ و نور فیلم با پریمیرپرو

اگر زمانی فکر کردید که در زمینه تصحیح رنگ همه چیز را یاد گرفته اید و اصطلاحا آخر اصلاح رنگ و نور فیلم هستید ، به خود مغرور نشوید چرا که با توجه به تجربه محمد ملکی،علم و تکنیک های تصحیح رنگ و نور در فیلم با پریمیرپرو هیچوقت تمام نمیشود که ادامه دارد.

در هر ویدیو اجزایی به نامهای روشنایی ، سایه و میانه وجود دارد که هر یک بصورت مجزا در طیف های رنگهای سبز و سفید و قرمز وجود دارند،وقتی این گزینه ها را خوب یاد میگیریم تازه متوجه میشویم که چقدر وقت خود را بر روی افکت های آماده تلف کرده ایم و ما را از واقعیت تصحیح رنگ فیلم در پریمیرپرو دور کرده اند.

در افکت های پریمیرپرو برای تصحیح رنگ و نور فیلم مانند Three Way Color Corrector تکنیک ها و اصولی نهفته است که فقط با تغییر جهت دادن نمودارها نتایج خیلی خوب بدست نمی آید،حال در همین افکت بجز توانایی های منحصربفردی که دارد،بخشی بنام تنظیمات ثانویه Seconary وجود دارد که شاهکاری در زمینه اصلاح رنگ و نور در فیلم است.

در پکیج آموزش تصحیح رنگ و نور فیلم با پریمیرپرو،شما اصولی را یاد خواهید گرفت که جایی گفته نشده است.

وقت خود را با اموزشهای خارجی ، دوبله ، زیر نویس،کم اهمیتی که در سطح اینترنت وجود دارد تلف نکنید و یکبار آنهم درست،اصلاح رنگ و نور فیلم در پریمیرپرو را فرا بگیرید.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید