آموزش حرفه ای سلکت یا انتخاب سوژه و شخص در فتوشاپ توسط مانی سافت

select

در آموزش سلکت یا انتخاب در فتوشاپ که مدت زمان آن 123 دقیقه میباشد،نقطه ضعفی که اغلب افراد در انواع طراحی های گرافیکی و طراحی ژورنال عروس یا طراحی آلبوم عروس را دارند،گفته شد.

با تکنیک هایی که در آموزش سلکت یا انتخاب فتوشاپ گفته شد،برای همیشه استفاده از فدر feather در فتوشاپ برای حذف میگردد و دیگر نیازی به استفاده از هاله در اطراف سوژه ها نیست.

چرا در اطراف محدوده سلکت یا انتخاب در فتوشاپ مخصوصا در طراحی آلبوم که یک شخص را انتخاب میکنیم،هاله های سفید یا رنگی ایجاد میشود؟به این دلیل که شخص طراح آموزش سلکت یا انتخاب در فتوشاپ را خوب نمیداند به همین دلیل پس از سلکت یا انتخاب سوژه در فتوشاپ،مجبور به استفاده از تکنیک فیدر Feather میشود،اما اگر به مانی سافت اعتماد نموده و آموزش اصول طراحی در فتوشاپ را مشاهده کنید،چندین روش سلکت در فتوشاپ را فرا خواهید گرفت و برای تمامی مشکلاتی که پس از سلکت یا انتخاب در فتوشاپ رخ میدهد،روش خیلی خوبی اجرا خواهید نمود.

سلکت یا انتخاب در فتوشاپ دارای راه های گوناگونی است که در هر شرایط ممکن است مجبور باشیم شرایط قبلی سلکت را کنار گذاشته و روش دیگر را بررسی کنیم،سلکت یا انتخاب در فتوشاپ میتواند برای لبه های با زاویه ، لبه های دایره ای ، لبه های بدن انسان یا حیوان ، یا لبه های مختلط به کار برود.

یکی از بزرگترین مشکلات افراد طراح در فتوشاپ،سلکت یا انتخاب سوژه از بکگراند مشکلی یا سفید و قراردادن وی در بکگراند رنگ مخالف است،بطور مثال سوژه در بکگراند مشکی عکس گرفته است و حالا باید در یک پروژه جدید و در بکگراند رنگ روشن قرار بگیرد،اینجاست که به سراغ تکنیک فدر یا محو نمودن لبه ها میروید اگر اصول را بلد نباشید،در آموزش جامع طراحی در فتوشاپ مانی سافت،براحتی این تکنیک را اجرا میکنید و برای همیشه این مشکل در طراحی شما از بین میرود.

به مراحل اجرای سلکت در تصویر بالا توجه کنید،سمت راست مشکلی در سلکت است که 90 درصد طراحان با آن روبرو هستند،وسط مقداری با زحمت نتیجه میدهد،اما سمت چپ نتیجه ای است که هنرجوی مانی سافت به آن میرسد،به عکس سمت چپ توسط کنید،نرمی لبه های لباس،نرمی لبه پوست صورت،انتخاب دقیق موها.

جالب است بدانید که مانی سافت در پروژه های نهایی خود که در پکیج آموزش اصول و طراحی با فتوشاپ ارائه نمود،ابزارهایی مانند lasso , magnetic , quick , magic را کنار میگذارد و با جدیدترین روش های روز ، سلکت یا انتخاب را آموزش میدهد.

برای مشاهده دموها و خرید کلیک کنید

 

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت