لازم دانستیم موارد بسیار مهمی را که با تجربه بیش از یک ده بدست آورده ایم صادقانه در اختیار شما قرار دهیم :

 • این حرفه ، حرفه ای بسیار پر درآمد است و همکاران در این زمینه شدیدا با زیاد شدن رقیب مخالف هستند پس مواظب برخی کسانیکه اطلاعات اشتباهی و انحرافی در زمینه میکس و مونتاژ به شما را میدهند باشید.
 • تاکید میکنیم که در انتخاب نرم افزار خود تحقیقات کامل را انجام دهید البته ما نیز در همین سایت مشاوره کاملی را برایتان قرار داده ایم ، چرا که از دست دادن زمان جایز نیست ، باید بدانید که بسیاری از کاربران تدوین با ادیوس ، به جمع هنرآموزان ما پیوسته اند پس درست انتخاب کنید.
 • سعی کنید تدوین و یا همان میکس و مونتاژ را به صورت اصولی فرا بگیرید زیرا در اصول نکاتی نهفته است که رعایت آنها برای مدت های طولانی مانع اتفاق افتادن حوادث خواهد شد.
 • علم تدوین ، علمی به روز است و دائما می بایست خودمان را با تکات جدید و تکنیک های بروز ، آپدیت نمائیم پس نرم افزارهایی را انتخاب کنید که دائما نکات جدید در آنها تولید می شود و همان نکات هستند که باعث نمایان شدن تفاوت در کارهای انجام شده می گردند.
 • شدیدا توصیه میکنیم که اگر از کسانی هستید که در حال تعویض نرم افزار خود با ادوب پریمیرپرو می باشید ، تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان در حین کار با این نرم افزار به سراغ نرم افزارهای قبلی خود نروید ، به این دلیل که هیچ نرم افزاری به این تکامل در زمینه تدوین نیست و فقط کافیست این نرم افزار را اصولی یاد بگیرید تا هیچ نیازی به استفاده از سایر نرم افزارهای نداشته باشید.
 • برای تدوین نیازی نیست که سیستم شما خیلی گران قیمت باشد بلکه لازم است سیستم شما تقریبا قوی و مخصوصا دارای قطعاتی باشد که با یکدیگر هماهنگ باشند ، این اشتباهی است که اکثر کاربران تازه کار و یا کسانی که میخواهند سیستم را ارتقاء دهند دارند ، تصور می نمایند که سیستم فقط قوی باشد که درست نیست ( در همین سایت مشخصات مناسبی را برایتان در اینجا قرار داده ایم اما یادتان باشد که پس از خرید سیستم هم نیازمند پیکربندی و تنطیمات حرفه ای برای شروع کار هستید ).
 • اولین کاری که می بایست پس از خرید سیستم انجام دهید نصب یک آنتی ویروس اصلی و سبک و قدرتمند است ، تصور کنید که ساعت یک صبح در حال تدوین هستید ناگهان سیستم شما شروع به قفل نمودن می کند و تنها شکی که شما نمیکنید این است ممکن است ویندوز به ویروس آلوده شده باشد ، پس با هزینه ای در حدود چهل هزار تومان سیستم خود را محافظت نموده و خود را از تعویض ویندوزهای مکرر مصون نمائید ( توصیه ما آنتی ویروس نود32 ، K7 می باشد  ، برای خرید نسخه اصلی میتوانید اینجا کلیک نمائید )

 • برای تدوین نیازی به استفاده از کارت میکس ندارید پس به دنبال هزینه های بالا نباشید ، تنها چیزی که برای تدوین نیازمند یک کارت ذخیره سازی DV یا HD هستید البته برای انتخاب آنهم در همین سایت در خصوص کارت های تدوین توضیح داده ایم.
 • هیچ وقت برای نگهداری و آرشیو فیلم ها و کارهای خود از فلش و هارددیسک های اکسترنال استفاده نکنید ( تاکید می کنیم هیچوقت ) ، این ابزارها با یک نوسان الکتریکی خواهند سوخت و گاها هیچوقت امکان بازیابی اطلاعات آنها نخواهد بود.
 • در تدوین به دنبال سادگی و مخصوصا استفاده از کلیپ های آماده در بازار نباشید ، شاید بگویید کلیپ های آماده زیبا و درست کردن آنها ساده است ، پس دقت نمائید ، تصویر کنید 10 مراسم را فیلمبرداری نموده اید حال می بایست فیلمها را تدوین کنید خوب مطمئنا برای شروع کار به سراغ یک کلیپ اماده خواهید رفت و آنرا ساخته و قرار میدهید اینجاست که این کلیپ را برای چند فیلم متفاوت مشتریان میسازید ، فکر کرده اید که اگر دو مراسم را که تحویل داده اید با یکدیگر ارتباط داشته و فیلم یکدیگر را دیده باشند و اتفاقا از کلیپ های شبیه به هم در هر دو مراسم استفاده کرده باشید آن دو مشتری و اطرافیان آنها را برای تکراری بودن فیلمها از دست خواهید داد ؟؟؟ پس سعی کنید ساخت کلیپ را یاد بگیرید.
 • ساخت کلیپ اختصاصی را یاد بگیرید : تصور کنید که از کلیپ آماده بازاری در فیلم خود استفاده کرده اید و اتفاقا مشتری از موزیک آن کلیپ رازی نیست و به شما میگوید که همین تکنیک ها را بر روی موزیک مورد نظرش اجرا کنید !!! آیا میتوانید ؟ خیر ، چون کلیپ آماده بوده و تمامی سینک و همخوانی صدا و تصویر با آن موزیک تنظیم شده است ، اینجاست که تازه به این فکر می افتید که در این شرایط چکار باید کرد ؟ یک بار برای همیشه ساخت کلیپ و سینک تخصصی را یاد بگیرید تا بتوانید با هر موزیک و صدایی زیباترین ها را بسازید و البته با این کار کاملا متفاوت خواهید شد و خواهید بود.

صحبت های ما بی هیج ادعایی و هیچ تعصبی بر روی هیچ نرم افزار است و فقط قصد داریم راه را تا میانه اشتباه نروید.

بسیاری از علاقمندان به میکس فیلمهای عروسی به دنبال مرجعی مسلط جهت گذراندن دوره آموزش میکس فیلم می باشند و متاسفانه علی رغم بسیاری جستجو با نفراتی برخورد می کنند که در این زمینه یا بسیار مبتدی بوده و یا خود آنها نیز از روی کتاب و فیلم های آموزشی ابتدایی مطالب را یاد گرفته اند.

معرفی دوره های تدوین آکادمی مانی سافت در دو حالت پیشرفته و حرفه ای :

 1. دوره پیشرفته برای شروع به کار و یادگیری از ابتدای علم تدوین یا میکس و مونتاژ به روش کاملا اصولی می باشد (صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید)
 2. دوره حرفه ای ویژه کسانی است میخواهند کاملا از صفر شروع کنند و یا با علم تدوین تقریبا آشنا هستند و میخواهند این کار را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای یاد بگیرند ، در این دوره به صورت مکمل از نرم افزارهای Adobe Premiere CS6 , Adobe After Effects  , Adobe Photoshop استفاده خواهد شد که اگر واقعیت را گفته باشیم معنا و مفهوم تدوبن و میکس و مونتاژ این دوره است.این دوره پیشنهاد ما به شما می باشد که با تخفیف قابل ملاحظه ای می توانید بدون گذراندن دوره پیشرفته ، این دوره ( دوره حرفه ای ) را بگذرانید.هر آنچه برای فیلمسازان ( تکنیک های کاربردی تدوین فیلم کوتاه و بلند و مستند ) ، تدوینگران مراسم ، تولیدکنندگان جلوه های ویژه و مجازی نیاز است در این دوره آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان دوره های تدوین

 1. دوره پیشرفته در 10 جلسه و هر جلسه یک ساعت و نیم به پایان می رسد ( در صورتی که هنرآموز از گیرایی مناسبی برخوردار بوده و همچنین قصد یادگیری با سرعت بالاتری را داشته باشد دوره 4 جلسه و هر جلسه دو ساعت و نیم برگزار می شود ).
 2. دوره حرفه ای در 15 جلسه و هر جلسه یک ساعت و نیم به پایان می رسد ( در صورتی که هنرآموز از گیرایی مناسبی برخوردار بوده و همچنین قصد یادگیری با سرعت بالاتری را داشته باشد دوره 5 جسله و هر جلسه سه ساعت برگزار می شود ).

اگر رو راست باشیم باید بگوییم که خود را اسیر نرم افزارهایی مانند ادیوس و غیره نکنید چرا که همان مشکلاتی که برای کاربران میکس نرم افزار پریمیر 6.5 بوجود آمد نیز برای کاربران نرم افزار خانگی ادیوس نیز خواهد آمد.

حتما می پرسید اگر اینگونه است پس چرا برخی با ادیوس کار میکنند ؟

سوال خوبی است ، در گذشته یعنی حدودا 4 سال پیش از انتشار این مطلب توسط ما ، تمامی کاربران میکس های ساده و حرفه ای خود را با نرم افزار پریمیر 6.5 انجام می دادند و دلیل این امر نیز امکان استفاده از کلیپ های اماده بود که توسط برخی شرکت ها ساخته و به تمامی تدوین گران کل کشور از چند طریق فروخته میشد ( و البته بی رقیب بودن نرم افزار) ، خوب این کار باعث می شد که برخی کارها با توجه به کلیپ های اماده به سادگی صورت پذیرد . البته دلچسب نیز بود اما نکته بسیار مهم این بود و کسی توجه به این موضوع نکرد وقتی همه تدوینگران از کلیپ های کاملا مثل هم و تکراری استفاده کنند خوب بعد از مدتی مشتریان یا همان عروس و دامادها این مورد را نقطه ضعف فیلمبردار خود خواهند دانست و مطمئنا به دنبال کسی خواهند بود که متفاوت باشد.

در ان زمان بدلیل اینکه گروهی مانند مانی سافت وجود نداشت تا کاربران را با نسخه های پرو یا حرفه ای نرم افزار میکس فیلم Adobe Premiere  آشنا نماید و اینکه گروهی نبود تا بتواند آموزش پریمیر را با نسخه های پرو به صورت کاملا تضمینی و تخصصی آموزش دهد و جالب اینکه همان تولید کنندگان کلیپ های اماده برای پریمیر 6.5 شروع به ساخت کلیپ اماده برای ادیوس نمودند ، این دو مورد موجب شد که کاربران با ناآگاهی کامل مجددا گرفتار کلیپ های آماده و تکراری در ادیوس گردند و روزگار پریمیر 6.5 مجددا رخ دهد.

آکادمی مانی سافت آموزش پریمیرپرو را به صورت کاملا تخصصی آغاز نمود و موفق شد بسیاری از کاربران جدید و کاربران نرم افزار ادیوس را جذب نسخه پریمیرپرو نماید و این امر میسر نشد مگر اینکه آموزش پریمیرپرو کاربر را پس از گذراندن دوره چند جلسه مسلط می نمود و کاربر می توانست در جلسه چهارم شروع به ساخت کلیپ های کاملا اختصاصی با هر موزیک مورد نظر مشتری گردد و نکته دیگر اینکه فراوانی افکت ها و افزونه های موجود برای نرم افزار پریمیر پرو یکی دیگر از عوامل جذب بسیاری از کاربرانی شد که مدت ها به دنبال انتخاب نرم افزار برای میکس فیلم بودند.

روی ما برای ارتقاء سطح کیفیت کارهای خود حساب کنید.

 مشاهده پیش نمایش و توضیحات و خرید آنلاین همه پکیج های ما اینجا کلیک کنید

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت