آنچه که برای خود صلاح میدانیم را تبدیل به پله های موفقیت شما نموده ایم.

مانی سافت یکی از شاخه های شرکت توسعه افزار مانی ( گروه مانی ) است که در سال 1389 با هدف ارائه خدمات آموزشی ، برنامه نویسی و طراحی وب ، ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی راه اندازی گردید.

مانی سافت برندی تجاری است که از دید کاربران خود دارای رتبه ای بالا و محبوبیتی چشمگیر در خصوص نحوه آموزش هنرهای عکس و فیلم است.

آموزشهایی که توسط مانی سافت تولید میشود فاقد هرگونه دوبله، زیرنویس، شبیه سازی به نمونه های خارجی بوده و هر آنچه که ارائه مینماید حاصل تجربیات کاری خود میباشد.

تنها هدف مانی سافت ، موفقیتی واقعی برای خریداران محصولات و پکیج ها و هنرجوهایش میباشد، اگر دارای محبوبیت است تنها به دلیل تجربیات واقعی است که در آموزش به صورت انحصاری توسط استاد محمد ملکی در اختیار هنرجوها در داخل و خارج کشور قرار میدهد.

امیدواریم شما نیز روزی یکی از هنرجوهای مانی سافت شده و با افتخار ما را به دیگران معرفی نمائید چرا که هر فردی با هر سطح سواد چه صفر، چه نیمه راه، چه دارای تجربه، با استفاده از محصولات آموزشی ما به تسلط بسیار بالا خواهد رسید.

چرا دوره های ما بنام تجاری معروف هستند؟

به این دلیل که هدف از تولید، کسب درآمد توسط شما میباشد. فرض بر این است که شما هیچ چیز بلد نیستید و کاملا از صفر میخواهید شروع نمائید که از نظر ما شروع از یک مرحله ی صفر خیلی خیلی شما را سریعتر به هدف میرساند و یا اگر فرض را بر این بگذاریم که بلد هستید که به احتمال زیاد مانند سایر افراد با زحمت زیاد، چند نکته از اینترنت، چند نکته از سی دی های آموزشی، چند نکته از همکاران در محل کار و ساعت ها وقت صرف نمودن در شبکه های اجتماعی به امید رسیدن به موفقیت جمع آوری نموده اید، تمام تجربیات شما با ارزش هستند.

اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در منابعی که بالاتر اشاره شد از اصول واقعی خبری نیست، اصول مراحلی دارد و نمیتوان بدون گذر از آنها احساس موفق بودن داشت. این همان هدفی است که تیم تجاری مانی سافت شکل گرفت، تجاری بودن آموزشها یعنی سرتاسر تجاربی که حاصل سالها انجام پروژه های واقعی برای مشتری پشت آنها قرار دارد، تجاربی که از همکاری با تیم های خارجی و داخلی بدست آمده، حال این تجارب با علوم اصلی که از شرکت های تولیدکننده نرم افزارهای هنرهای عکس و فیلم آموخته ایم ادغام و یک اتفاق بزرگ را رقم زده اند بنام مانی سافت.

اصول

 1. یعنی همه چیز
 2. یعنی درک کامل ابزار و برنامه
 3. یعنی هرآنچه که موجب میشود سوالات شما پس از شرکت در دوره به حداقل برسد
 4. یعنی همه چیز را بدون استثنا یاد بگیرید
 5. یعنی بتوانید به بوسیله آن از رقبای خود سبقت بگیرید
 6. با دانستن اصول در وقت خیلی صرفه جویی خواهد شد و در زمان بروز اشتباه ، براحتی بدون تلف نمودن زمان جهت انجام کارهای تکراری به نتیجه خود خواهید رسید
 7. با دانستن اصول هرگز به دنبال کارهای آماده،کلیپ آماده،فون یا طرح نخواهید رفت و همواره کارها و پروژه های جدید و کاملا اختصاصی ویژه خود تولید مینمائید که این موضوع یکی از بارزترین نکات دوره های بین المللی مانی سافت میباشد.
 8. بطور مثال کسانی که در آتلیه فعالیت مینمایند برای طراحی کارهای خود نیازمند جدانمودن سوژه از عکس و انتقال آن به تصویر یا طرح دیگری هستند،اغلب بسراغ ابزار سلکت و استفاده از دستور فدر و ... رفته و آنرا انتقال میدهد البته با نقطه ضعف هایی!حال اگر اصول را بدانند اصلا با ابزار سلکت کار نکرده و با دستور ناکارآمدی مانند فدر کاری نداشته و میدانند برای اجرای یک کار بسیار دقیق و حساس و کیفیت بالا چکاری باید انجام دهند!
 9. و یا کسانی که مشغول به تدوین مراسمات هستند اگر با اصول حرفه ای آشنا نباشند،دائما وابسته به اشخاص فروشنده کلیپ آماده بوده و همیشه موجب ارائه کارهای تکراری و شبیه به سایر همکاران خود میباشند و به هدف نهایی خود نخواهند رسید.

هدف شما

 1. وقت آن رسید که هدف خود از گذراندن آموزش و قدم نهادن در این راه را مشخص نمائید.
 2. میخواهید با توجه به علاقه های شخصی خود آموزش ببینید
 3. یا قصد دارید وارد بازار پردرآمد هنرهایی مانند عکاسی - طراحی آلبوم عروس - تدوین فیلم - جلوه های ویژه شده و مانند حرفه ای های واقعی فعالیت نموده و کسب درآمد بالایی داشته باشید.
 4. با توجه به اینکه در دوره های تجاری مانی سافت از صفر یعنی نصب برنامه همه چیز تا انتها ارائه میشود شما همزمان میتوانید بصورت علاقه شخصی از آنها استفاده نمائید و هم آنکه میتوانید کاملا بصورت حرفه ای همانند تمام کسانی که موفق شده اند وارد و فعالیت خود را آغاز نمائید.
 5. نهایتا بدانید دوره های مانی سافت برای هرگروهی کارایی نهایی را خواهند داشت و تفاوتی نمیکند به چه هدفی آنها را تهیه مینمایید چرا که شما را به نقطه مورد نظر میرساند و تمامی استرس و نگرانی را از شما دور خواهد نمود البته با قابلیت حمایت و پشتیبانی که پس از عضویت در مانی سافت از سمت شما با خرید آموزش یا شرکت در کلاس حضوری اقدام مینمایید.

استرس و نگرانی

البته که دارید اما تا چه زمانی؟ شرط موفقیت و از بین رفتن استرس، داشتن تسلط است، شک نکنید اگر درست و واقعی آموزش ببینید، پشتکار داشته باشید، خوش ذوق و با سلیقه باشید، همه چیز ساده است.

اغراق رقبا و همکاران و پایان نگرانی

 • تمام چیزهایی که از زبان عکاسان،تدوینگران و ...بسیار سخت گفته شده و به صورت کوه عظیم تشبیه شده اند را برای شما به کوچکی کاه تبدیل خواهیم نمود، باید بدانید به سختی که میگویند هرگز نبوده و نیست که مثلا یاد نخواهید گرفت،نمیتوانید،نمیشود و زمان خیلی زیاد خواهد برد و از این حرف ها... امروزه هرکس قصد ورود به این هنرها را دارد با موضوعاتی روبرو میشود که مثلا این راه خیلی سخت است،رقیب بسیاری وجود دارد،درامد خوبی ندارد،موفق نخواهی شد و ...این صحبت ها متعلق به کسانی است که هم اکنون در این زمینه فعالیت دارند و شما دقیقا سوال را از آنها پرسیده اید که کاملا در اشتباه هستید!چرا؟چون آنها هر شخصی که قصد ورود به این هنرها را دارد رقیب خود میبینند و سعی می نمایند مانع از ورود شما به آن شوند، چرا؟ چون تصور مینمایند درآمد آنها کمتر خواهد شد،که البته با اعتقاد اینکه روزی هرکس به تلاش و توانایی و البته پروردگارمرتبط است، پس این صحبت ها جایگاهی ندارند. البته که رقابت همیشه وجود دارد اما گوی سبقت توسط افرادی برده میشود که بسیار اصولی و کاربردی آموزش دیده و بدرستی میدانند چگونه نیازهای مشتری را برآورده نمایند.
 • با روش آموزشی مانی سافت و صداقت در آموزش و ارائه تمام مطالب (همه چیز) شما براحتی آموزش را گذرانده و از متکی بودن به هر شخصی بی نیاز خواهید شد چرا که اصول را فراگرفته اید و دست شما به منبعی که هر شخص حرفه ای از آن آموخته است رسیده و براحتی و با تلاش و پشتیبانی مانی سافت تمامی استرس و نگرانی از بین خواهد رفت و خواهید دانست در خصوص تمام هزینه هایی که پرداخت نموده اید نه تنها بسیار راضی خواهید شد٬ همه چیز در مانی سافت واقعیست و کلمه به کلمه آن حاصل بررسی و تمرین میباشد.

پشتیبانی

 1. میدانیم که در ارائه هر محصول و خدماتی،مهمتر از خود آموزش،پشتیبانی آن دارای اهمیت بسیار بالایی است.
 2. در مدت زمان پشتیبانی یکساله از لحظه ثبت نام در کلاسها شما مجاز خواهید بود تا از طریق سامانه کاربری،تماس تلفنی ارتباط برقرار نموده و تمام سوالات و مشکلات که حداقل میباشند را مطرح و پاسخ را بصورت خصوصی دریافت نمایند.
 3. اینجاست که هنرجو احساس تنهایی ننموده و از اینکه مشکلاتش بصورت کامل برطرف میگردد کاملا راضی و خوشنود است و با این سیستم آنلاین دیگر تفاوتی ندارد در چه کشوری و چه جایی سکونت و مشغول به کار هستید.
 4. ضمنا در مدت زمان پشتیبانی بصورت تداوم اقدام به تولید نکات جدید و کارآمد مینمائیم و آنها تا یکسال بصورت رایگان در اختیار هنرجوی دوره قرار میگیرد و همین مسئله مانی سافت را متمایز نموده است.
 5. هنرجو در مدت پشتیبانی خود قادر است نمونه عکسها،فیلمها،کلیپها را برای ما ارسال نموده و نسبت به یادگیری تکنیک مورد نظر استفاده شده در آنها بصورت رایگان اقدام کند که این امر با ارزشترین بخش خدمات مانی سافت به هنرجوی خود است.
 6. همانند تمام هنرجویان سوال برای شما بوجود می آید ( البته پس از آنکه همانند سایرین کیفیت آموزش و پشتیبانی مانی سافت برایتان مفهوم پیدا نمود) که بعد از مدت اتمام مدت پشتیبانی چه اتفاقی می افتد،باید بدانید که با سیستم متمرکز آموزشی ما قادر خواهید بود دقیقا در زمان منقضی شدن دوره آموزشی آنرا با مبلغی بسیار پایینتر از هزینه اصلی،مجدد تمدید نمائید.

و اما چند نکته در مورد این سایت

بالای این سایت بخش های متنوع و پرکاربردی ایجاد شده است

 • ویدیو رایگان :‌ ساعت ها ویدیو که تماما حاصل تجربیات تیم مانی سافت بوده نکاتی آموزنده ی ویدیویی را به شما خواهد آموخت٬ برخی از ویدیوها جداشده از پکیج های آموزشی هستند که به صورت رایگان در نظر گرفته شده اند.
 • پکیج ها : محصولات آموزشی کامل ما که در ساعت های طولانی آماده شده و با تهیه ی آنها به موفقیت مورد نظر خود دست خواهید یافت٬ در هر پکیج توضیحات و ویدیوهای مفصلی قرار گرفته است.
 • بلاگ :‌ پر است از مقالاتی که سالها و ماه ها زحمت جمع آوری و یکجا شدن برای آن صرف شده.
 • مشاوره : که با دیدن آنها در انتخاب های خود دقت و تمرکز بیشتری پیدا خواهید نمود.
 • تغییرات و مشکلات : در خصوص نرم افزارهایی که آموزش میدهیم سعی شده که تغییرات جدید و مشکلات عمومی هرکدام را در این بخش ارائه نماییم.
 • مکمل : یک سایت تحت برند گروه مانی است که با هدف ارائه انواع مکمل های طراحی و تدوین راه اندازی شده که میتوانید https://manicontent.com کلیک و وارد شوید
 • خدمات برنامه نویسی و طراحی سایت یکی از تخصص های است که بنام گروه مانی در سایت https://manigroup.net مدیریت شده در پوشش خود سایت های فراوانی را طراحی نموده که در صورت تمایل میتوانید از خدمات ما برای این نیاز خود در هر کشوری که هستید مانند سایرین استفاده کنید.

خب حالا از کجا شروع کنم ؟


بزارید کمکتون کنم

اول تصمیم بگیرید چه هنری را میخواهید شروع کنید، فقط نگین همش لطفا (شوخی کردم) من هم اولش همینطور بودم، میخواستم همه چیز رو با هم شروع کنم و یاد بگیریم، مگه چه عیبی داره؟ از نظر یادگرفتن هیچ، اما در لحاظ بازدهی و مفید بودن خیلی اذیت خواهید شد.

1. تنها هستید

اگر میخواهید یک تیم تک نفره را فعال کنید دقیقا مثل خود من در سالهای خیلی دور، نگاهی به محل زندگی خود بیندارید، بررسی کنید که از طریق هنرعکاسی و طراحی میتوانید کسب درآمد کنید یا در طریق فیلمبرداری و تدوین، این مرحله خیلی مهم است و میتوانم بگویم تعیین کننده اینکه چه پکیج های آموزشی را برای شروع تهیه کنید، سری به بازار بزنید، سراغ آتلیه ها بروید، بپرسید که طراح و عکاس میخواهند یا فیلمبردار و تدوینگر، هرگزینه ای که بیشتر بود پیشنهاد میکنم ابتدا آن شاخه را شروع کنید. شاخه ی اول را که با موفقیت پشت سرگذاشتید و یاد گرفته و واقعا حس نمودید که موفق هستید، سراغ شاخه ی بعدی بروید، بله، با این روش باید شروع کنید، مباحث برای یادگیری فراوان هستند و نباید هنر عکس و فیلم را همزمان شروع کنید چون شباهت های آموزشی و سنگینی مطالب ممکن است شما را در خود غرق نمایند. پکیج های آموزشی عکاسی و طراحی آتلیه ، تدوین فیلم  ، طراحی تجاری ، فیلمبرداری را مشاهده نمائید، در هر پکیج آموزشی توضیحات کامل و ویدیوهای فراوانی قرار داده ایم. لیست پکیج ها

2. دو نفر هستید، تیم هستید

چی از این بهتر، پیشنهاد میکنم افراد تیم را تقسیم بندی کنید، بررسی نموده که هر کدام به چه هنری علاقه ی بیشتری دارند، پکیج های هر شخص را به وی تحویل دهید تا تنها در شاخه علاقه ی خود متخصص شود، کار تیمی خیلی ارزشمند است اگر شرایط مهیا و افراد مسلط شده باشند.

3. برای دل خود میخواهید یاد بگیرید

یادگیری از سر علاقه و تفریح کنان یکی دیگر از شاخه های شروع کارهای هنری عکس و فیلم است، هنرجوهای زیادی داریم که برای خود و خانواده و فرزندان و عزیزانشان وارد این عرصه میشوند، همیشه درآمد ملاک نیست. انتخاب را به خود شما میسپاریم.

 

صحبتی با مدیران عزیز

از آنجایی که مدت ها مدیریت تیم های عکاسی و تدوین را به عهده داشته ام، به شما توصیه جدی میکنم که یک مدیر باید همگام با نفرات تیمش در اغلب زمینه های کاری خود، علوم را یاد بگیرد تا در زمانی اگر میان نفرات تیم با هم و یا مجموعه با مشتری سوءتفاهمی رخ داد بتوانید با دانش کافی خود قضاوت و یا رسیدگی بهتری انجام دهید. این موضوع بسیار مهم است.

از طرفی دیگر هستند کسانی که ممکن است در کار بازدهی کمتری نسبت به سایرین داشته باشند، پس شما باید بتوانید افراد موفق و پویا را از سایر پرسنل تشخیص دهید و امتیازات ویژه به آنها اختصاص دهید، این امر میسر نمیشود مگر با داشتن دانش کافی در این زمینه.

{jcomments off}