شرکت ریویژن یکی از تولیدکنندگان افکت های تدوین و جلوه های ویژه هست که برای پریمیرپرو و افترافکت از بهترین هایش تویکستور twixtor میباشد.

دانلود افکت تویکستور twixtor جهت تولید صحنه آهسته یا اسلوموشن در پریمیرپرو و افترافکت

اگر تازه به دنیای تدوین وارد شده اید که باید بدانید این افکت که همزمان بر روی پریمیرپرو و افترافکت نصب میشود،یکی از بهترین گزینه ها برای تولید صحنه های کاملا آهسته بکار میرود.

صحنه های آهسته،از جذابترین صحنه هایی هستند که در تدوین فیلم و جلوه های ویژه در هر زمینه ای مانند تولید فیلمهای سینمایی و تولید کلیپ و تولید جلوه های ویژه کاربرد دارند.

نکته ای که وجود دارد اینکه فقط با اجرای این افکت و تنظیم سرعت آن،صحنه آهسته مطلوب تولید نمیشود چرا که امروزه تکنیک های متعددی باید برای تولید یک صحنه اجرا نمود.

ما در دوره تجاری تدوین فیلم کلیک کنید حدودا دو تا سه روش مختلف از استفاده این افکت را بصورت خالص و کامل آموزش داده ایم.دلیل دو تا سه روش نیز این است که اگر میشد مثل گذشته فقط افکت را روی کلیپ میگذاشتیم و به نتیجه مطلوب میرسیدیم که تولید کارهای حرفه ای کار هر کسی بود،پس با پیشرفت علم در زمینه تدوین فیلم،تکنیک ها پیچیده تر و حساستر شده و میبایست علم را بخوبی درک و یاد گرفت.

این نسخه برای هنرجوها به صورت رایگان میباشد.

این نسخه به همراه پچ میباشد و کامل است اما توصیه میکنیم برای اینکه از حمایت تولیدکننده اصلی و همچنین پشتیبانی افکت بهره مند شوید و نیز به سوالات حرفه ای شما،پاسخ داده شود از سوی شرکت تولید کننده افکت،همیشه لایسنس اوریجینال تهیه کنید.در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

لینک مستقیم