آموزش عکاسی در آتلیه و آموزش طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم عروس تفکیک گردید

آموزش حرفه ای طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم عروس

بازدیدکننده عزیز
با توجه به استقبال خیلی خوبی که از دوره تجاری آموزش مدیریت آتلیه از نورپردازی تا طراحی ژورنال عروس یا طراحی آلبوم عروس مانی سافت صورت گرفت ، در تصمیم گیری جدید،مقرر شد که سرفصل های کلی این پکیج بصورت مجزا نیز ارائه گردد.

درخواست های زیادی برای اینکه افراد بتوانند آموزش نورپردازی ، آموزش طراحی آلبوم ، آموزش تصحیح رنگ سینمایی در عکس ، آموزش آرشیو نمودن تصاویر ، آموزش گرفتن عکس پاسپورتی و عکس پرسنلی ، آموزش لایت روم را جداگانه تهیه کنند به ما رسید،بر همین اساس هم اکنون میتوانید هر یک از پکیج ها را بصورت مجزا تهیه و در قدم های بعدی ، سایر مباحث را نیز تهیه نمائید.

این تصمیم گیری موجب شد،افرادی که توانایی خرید یکجای پکیج آموزشی مدیریت آتلیه را ندارند،بتوانند قدم به قدم در این زمینه وارد شوند.

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های دیگر تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.