درود بر شما. با آرزوی موفقیت و سلامتی در شروع سال 1400 هجری شمسی.

شروع این سال نو را با ارائه یک پکیج آموزشی هدیه که در آن تمام تغییرات و امکانات جدید پریمیر پرو 2021 نسخه های 15 می باشد را برای تمام علاقمندان به یادگیری تدوین فیلم با این نرم افزار شروع نمودیم. تنها هدف ما ، آپدیت یا بروزرسانی علم شما بوده ، پس هیچ وقت از یادگیری متوقف نشوید. در انتها لینک رفتن به صفحه این محصول آموزشی آورده شده است.

هیچوقت به نسخه قبلی پریمیر پرو باز نگردید

می دانم که نرم افزار پریمیر پرو مشکلاتی دارد و ممکن است موجب خسته شدن ذهن و زدگی ما از کار با آن شود اما ، شرکت ادوبی تمام تلاش خود را برای رفع باگ و مشکلات نرم افزار خواهد نمود. وقتی که قبل تر ، علم کمی داشتم و جدیدترین نسخه از آپدیت این نرم افزار را نصب می کردم متوجه مشکلات جدیدی میشدم ، کندی هایی که برطرف نشده بود ، خطاهایی که گاها جدید بود. پس از گذشت چند روز ، وسوسه میشدم که نسخه جدید را حذف و مجدد به نسخه و آپدیت قبلی برگردم ! بله من هم مثل شما فکر میکردم مخصوصا زمانی که از پریمیر پرو سی اس 6 به سمت پریمیر پرو سی سی تغییر جهت دادم یعنی حدود سال 1392. پس تنها شما نیستید که ممکن است جنین فکری داشته باشید. با تمام این اتفاقات به شما توصیه میکنم اگر تفکری مانند گذشته من دارید آن را کنار گذاشته و فقط رو به جلو حرکت کنید چون این نرم افزار در حال آپدیت های حرفه ای و افزودن امکانات خیلی پرکاربردی است که حتما به آن نیاز خواهید داشت ، مشکلات نیز کم کم برطرف خواهند شد. صبور باشید.

سال جدید ، آپدیت نسخه جدید

شرکت ادوبی پس از گذشت چند ماه از سال میلادی جاری ، اقدام به رونمایی از یک نسخه جدید بنام همان سال مینماید. امسال 2021 می باشد پس نسخه پریمیر پرو نیز 2021 می باشد اما در کنار سال ، همیشه یک ورژن نیز وجود دارد که مهمترین بخش شناخت آپدیت برنامه است. وقتی که از منوی Help ، گزینه About را وارد می شوید متوجه یک گزینه بنام Ver که مخفف Version می باشد خواهید شد. در سال 2021 اولین ورژن یا آپدیت پریمیر پرو عدد 15 می باشد و تا ارائه عدد بعدی سال آینده که 2022 می باشد همان 15 ادامه خواهد داشت و به شکل اعداد 15.1 و 15.2 و همینطور رو به جلو اضافه خواهد شد.

اولین پکیج آموزش رایگان پریمیر پرو

حال که نسخه 2021 و 15 پریمیر پرو ارائه شده است برای اولین بار تصمیم گرفتیم به جهت آپدیت شدن هنرجوهای تمام دوره های آموزشی پریمیر پرو خود ، این محصول را به عنوان هدیه در اختیار عموم قرار دهیم. شاید می پرسید چرا ؟ به این دلیل که هر چقدر هم پکیج سری اول آموزش پریمیر پرو را آپدیت کنیم نمی توانیم به تکامل برسانیم چون تداخل نکات آموزشی رخ خواهد داد. از طرفی دیگر وقتی افراد و علاقمندان پکیج های آموزشی پریمیر پرو را تهیه می کنند بدون شک ممکن است همین نسخه یعنی 15 و آپدیت های بعدیش را نصب نموده باشند پس باید راهی باشد که نکات ضروری آپدیت 2021 و نسخه 15 را یاد بگیرند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این محصول ارزشمند را به صورت هدیه ارائه کنیم.

چرا به آپدیت نمودن پریمیر پرو نیاز داریم ؟

در هر نسخه از پریمیر پرو امکانات جدیدی اضافه می شود ، در همین حین مشکلات جدیدی ناخواسته ای نیز بوجود خواهد آمد که این اتفاق طبیعی است. از طرف دیگر هنر تدوین فیلم و تولید ویدیو روز به روز پیشرفت مینماید و نیازهای جدید نیز ایجاد خواهند شد پس برای رفع آنها ، می بایست امکانات و قابلیت های تازه تولید شوند.

لینک آموزش کامل

تمام امید تیم مانی سافت ، پیشرفت واقعی شماست.