برای خرید آموزشهای مانی سافت چکار کنم؟

 1. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد.
 2. توسط کلید حساب کاربری ، یک اکانت رایگان با نوشتن اطلاعات خود ایجاد کنید و وارد اکانت خود شوید.
 3. تمام محصولات ما ، در گزینه محصولات آموزشی بالای سایت میباشند.
 4. با کلیک روی هر محصول آموزشی ، میتوانید ویدیوها و توضیحات را مشاهده نمایید.
 5. چنانچه همه محصولات را یکجا خرید کنید، تخفیف مناسبی به شما داده میشود.
 6. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود،در همان لحظه میتوانید در صفحه محصول اموزشی،تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید.
 7. با انتخاب خرید پستی محصول یا محصولات به همراه حافظه فلش،فردای اولین روز کاری برای شما ارسال میگردد که البته حجم آموزش در لحظه ی پیش فاکتور به شما نشان داده میشود.
 8. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید،بعد از واریز به هر روش،تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.
 9. نحوه ارائه پشتیبانی ما به این صورت است که ، پس از خرید ، در صفحه پکیج آموزش مورد نظر ، کلید پشتیبانی ظاهر میشود که با کلیک روی آن میتوانید سوالات خود را بپرسید و یا نمونه کار ارسال کنید ، در بدترین شرایط شمارت واتس اپ برای ایجاد مکالمه مهیا میباشد.
 10. به دلیل حفظ امنیت فایلهای آموزشی تولید شده ی انحصاری مانی سافت ، فایلها دارای قفل امنیتی هستند،هر پکیج آموزشی میتواند بر روی دو دستگاه ، ویندوز ، مک ، آی او اس و اندروید مشاهده شود و جای نگرانی برای تغییر کد با تعویض ویندوز وجود نخواهد داشت.
 11. در صورت نیاز به واریز وجه از طریق کارت به کارت ، مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337499223939 بنام محمد ملکی واریز و تصویر واریز را در راهنمای آنلاین ، به همراه لیست سفارش خود و ایمیل در سایت ، اعلام نمائید،پس از اعلام سفارشات و تائید واریز ، بین 3 تا 5 ساعت همه چیز در اکانت شما مهیا و میتوانید دانلود و شروع کنید.
 12. به هر روشی که خرید نمائید،پس از ثبت سفارش،یک ایمیل به همراه فیلم آموزشی و راهنما برای شما ارسال میگردد.
 13. اگر گزینه دانلود را در زمان خرید انتخاب نموده اید و حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،به اندازه حجم های مشخص شده،فلش یا هارد اکسترنال به ادرس ما ارسال نمائید.
 14. نکته ، چنانچه قصد تهیه همزمان چند پکیج آموزش را دارید،مشکلی وجود ندارند،پشتیبانی هر پکیج پس از دریافت اولین کد شروع میشود،میتوانید در هر زمان که تمایل داشتید،شروع استفاده را انجام دهید پس با خرید همزمان چند پکیج با هم ، تداخل فعالسازی پشتیبانی وجود نخواهد داشت.
 15. در صورتیکه سوالی دارید میتوانید از طریق راهنمای آنلاین مطرح نموده و یا با شماره های 02166975317 - 09191770576 تماس حاصل فرمائید.