نحوه و شرایط خرید محصولات آموزشی مانی سافت

 1. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد اما چنانچه به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نگشتید، میتوانید مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337499223939 بنام آقای محمد ملکی واریز و تصویر واریز را به کارشناس آنلاین پایین سمت راست سایت ارسال و سفارش را اعلام نمائید. مدنظر بگیرید واریز مبلغ به کارت یا خرید آنلاین به منزله قبول شرایط مندرج در پایین است.

 2. اولین قدم شما ساخت یک اکانت رایگان در این سایت میباشد، توسط شکل کلید در بالای سایت یک اکانت رایگان بسازید، پس از ثبت نام یک ایمیل که حاوی کد ثبت نام میباشد برای شما ارسال میشود ( اگر ایمیل در پوشه ایناکس ایمیل نبود، پوشه اسپم یا هرزنامه را بررسی نمائید)، پس از فعال نمودن اکانت خود، سایت یکبار رفرش میشود، و در اکانت خود وارد میشوید، نشانه وارد شدن در اکانت، تغییر شکل کلید به شکل یک تصویر میشود.

 3. تمام محصولات انحصاری ما در گزینه ی پکیج ها در بالای سایت میباشند.

 4. پس از خرید یک ایمیل حاوی راهنما دریافت خواهد نمود.

 5. در هر پکیج آموزش که نام آن سری اول باشد، کاملا از صفر شروع شده، روش نصب برنامه ها نیز گفته میشود. پس نگرانی در خصوص نصب نخواهید داشت.

 6. به همراه هر پکیج تمام فایلهای مورد نیاز موجود بوده و احتیاجی به دانلود از جای دیگر نخواهد شد.
 7. با انتخاب خرید پستی محصول یا محصولات به همراه حافظه فلش، فردای اولین روز کاری توسط پست پیشتاز برای شما ارسال میگردد.

 8. حجم پکیج ها در زمان خرید و در هر صفحه همان پکیج آموزش نمایش داده میشود اگر حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،به اندازه حجم های مشخص شده، فلش یا هارد اکسترنال به آدرس ما ارسال نمائید تا به صورت رایگان برای شما کپی شوند.

 9. به هر روشی که خرید نمائید،پس از ثبت سفارش،یک ایمیل حاوی راهنما برای شما ارسال میگردد.

 10. نحوه ارائه پشتیبانی پس از خرید در راهنما قابل مشاهده است.

 11. چنانچه چندین پکیج آموزش را خرید نموده اید نگران شروع پشتیبانی آنها نباشید شروع پشتیبانی هر پکیج کاملا مستقل است.

 12. کارشناس فروش آنلاین پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.

formalite colorist 1

قوانین استفاده از محصولات آموزشی

به جهت حفظ قانون تولیدکننده و مصرف کننده و جلوگیری از افراد سودجو، لطفا قوانین استفاده از محصولات آموزشی را مشاهده نمائید

کلیک کنید

خرید همزمان چند محصول آموزشی

این تخفیفات ویژه کاربران جدید است که قبلا خریدی نداشته اند، برای خریداران قبلی سیستم وفاداری پایینتر ایجاد شده است.

چنانچه تمایل به خرید همزمان چندین محصولات آموزشی را دارید شرایط زیر برای شما مهیا شده است :

1. خرید تا سقف 1/000/000 تومان میزان 10 درصد

2. خرید تا سقف 3/000/000 تومان میزان 15 درصد

3. خرید تا سقف 5/000/000 تومان میزان 20 درصد05. خرید تا سقف 8/000/000 تومان میزان 30 درصد


برای واریز، مطابق توضیحات بالا اقدام نمائید، ضمنا وقتی که درصدها را محاسبه میکنید، دقیقا همان مبلغ را بدون کم و کاست واریز نمائید تا سیستم درست محاسبه کند.

روش محاسبه را اینگونه انجام دهید : فرض کنیم خرید شما 1/500/000 تومان میباشد، در ماشین حساب این عدد را نوشته، منها را زده و عدد 15 را بزنید و شکل درصد را وارد و کلید مساوی را فشار دهید، عددی که نمایش داده میشود، مقدار واریزی شما میباشد.

هنرجوهای خارج کشور

 • برای واریز مبالغ چند راه دارید، میتوانید از طریق آشنایان در ایران واریز کنید، میتوانید از طریق صراف ها کسانی که در کشورهای خارجی بوده و امکان انتقال پول به کشورهای دیگر را دارند اقدام کنید، میتوانید به حساب ما در کشور انگلیس یا ترکیه واریز کنید.
 • علاقمندانی که میخواهند قدمهای مطمئن خود را برای یادگیری با مانی سافت در خارج کشور بردارند، برای محاسبه ی قیمت میبایست مبلغ پکیج های نوشته شده را بعلاوه ی 50درصد نمائید مثلا اگر قیمت پکیج 120 هزار تومان باشد این عدد باید بعلاوه ی 60 هزار تومان شود تا مبلغ قایل پرداخت مشخص شود.
 • هشدار داده میشود چنانچه اشتباها مبالغ داخل ایران را واریز نمائید اکانت شما برای داخل کشور تنظیم شده و در زمان دانلود سرعتی بسیار کند خواهید داشت بطور مثال یک فایل 200 مگابایت در 48 ساعت ممکن است دانلود شود، دلیلش ایجاد محدودیت کشور ما در دسترسی خارج از ایران به داخل است. اگر این اشتباه را مرتکب شوید نیاز به تغییرات در سیستم مالی و اکانت شما خواهد بود، بجای 50درصد مبلغ پکیج 80درصد از شما دریافت میشود و اکانت خارج کشور به شما داده میشود چون دو بخش تیم مانی سافت را درگیر ویرایش های متعددی خواهید نمود. لطفا همان ابتدا هزینه های خارج کشور را پرداخت نمائید.
 • اگر سوال در ذهن شما باشد که چرا قیمتهای خارج کشور بالاتر است : 1.هزینه ی نگهداری آموزشها و فایلها در خارج کشور بسیار بالاست 2.دستمزد پرسنل خارج کشور محاسبه شده است 3.مالیات خدمات خارج کشور درنظر گرفته شده است.
 • سایر شرایط هیچ تفاوتی با هنرجوهای داخل کشور ندارند.

هنرجوهای خارج کشور فراوانی داریم که تک تک آنها به موفقیت رسیده و هیچ نیازی به شرکت در کلاسهای حضوری یا آنلاین نداشته اند، پس نگران یادگیری خود نباشید.

تخفیف وفاداری

در داشبورد اکانت، بخشی برای نمایش امتیاز تخفیف بابت خریدهای قبلی ایجاد گردیده و کوپن نیز درج شده است.

 • اگر سقف خریدهای قبلی به 1/000/000 تومان برسد 10 درصد تخفیف رو خرید محصول جدید بعدی اعمال میشود.
 • اگر سقف خریدهای قبلی به 3/500/000 تومان برسد 15 درصد تخفیف رو خرید محصول جدید بعدی اعمال میشود.
 • اگر سقف خریدهای قبلی به 6/000/000 تومان برسد 20 درصد تخفیف رو خرید محصول جدید بعدی اعمال میشود.

اگر فقط آن چیزی را که بلد هستید انجام دهید، هیچوقت پیشرفت نخواهید نمود، علوم خود را آپدیت کنید.