نحوه و شرایط خرید محصولات آموزشی مانی سافت

 1. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد اما چنانچه به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نگشتید، میتوانید مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337499223939 بنام آقای محمد ملکی واریز و تصویر واریز را به کارشناس آنلاین پایین سمت راست سایت ارسال و سفارش را اعلام نمائید. مدنظر بگیرید واریز مبلغ به کارت یا خرید آنلاین به منزله قبول شرایط مندرج در پایین است.

 2. اولین قدم شما ساخت یک اکانت رایگان در این سایت میباشد، توسط شکل کلید در بالای سایت یک اکانت رایگان بسازید، پس از ثبت نام یک ایمیل که حاوی کد ثبت نام میباشد برای شما ارسال میشود ( اگر ایمیل در پوشه ایناکس ایمیل نبود، پوشه اسپم یا هرزنامه را بررسی نمائید)، پس از فعال نمودن اکانت خود، سایت یکبار رفرش میشود، و در اکانت خود وارد میشوید، نشانه وارد شدن در اکانت، تغییر شکل کلید به شکل یک تصویر میشود.

 3. تمام محصولات انحصاری ما در گزینه ی پکیج ها در بالای سایت میباشند.

 4. پس از خرید یک ایمیل حاوی راهنما دریافت خواهد نمود.

 5. در هر پکیج آموزش که نام آن سری اول باشد، کاملا از صفر شروع شده، روش نصب برنامه ها نیز گفته میشود. پس نگرانی در خصوص نصب نخواهید داشت.

 6. به همراه هر پکیج تمام فایلهای مورد نیاز موجود بوده و احتیاجی به دانلود از جای دیگر نخواهد شد.
 7. با انتخاب خرید پستی محصول یا محصولات به همراه حافظه فلش، فردای اولین روز کاری توسط پست پیشتاز برای شما ارسال میگردد.

 8. حجم پکیج ها در زمان خرید و در هر صفحه همان پکیج آموزش نمایش داده میشود اگر حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،به اندازه حجم های مشخص شده، فلش یا هارد اکسترنال به آدرس ما ارسال نمائید تا به صورت رایگان برای شما کپی شوند.

 9. به هر روشی که خرید نمائید،پس از ثبت سفارش،یک ایمیل حاوی راهنما برای شما ارسال میگردد.

 10. نحوه ارائه پشتیبانی پس از خرید در راهنما قابل مشاهده است.

 11. به دلیل حفظ امنیت فایلهای آموزشی تولید شده ی انحصاری مانی سافت، فقط فایلهای آموزشی دارای محدودیت بر روی سیستم هستند ولی نرم افزارها و افکت ها هر چیزی بجز آموزشها محدودیتی ندارند، هر پکیج آموزشی را میتواند بر روی دو دستگاه ( دو ویندوز یا دو مک یا یک مک و یک ویندوز) مشاهده نمایید. کد نمایش آموزشها با تغییر سیستم عامل به نسخه ی قبلی یا آپدیت به نسخه ی بعدی تغییر نخواهد نمود تنها زمانی کد تغییر مینماید که مادربورد دستگاه تعویض شود که در آن صورت نیازمند دریافت کدسوم یا کدهای بیشتر خواهید شد و این مبلغ کد سوم یا بیشتر را زمانی که قصد استفاده دارید میبایست از کارشناس آنلاین بپرسید.

 12. اگر دو نفر هستید میتوانید همزمان از آموزشها در دو سیستم استفاده نمائید.

 13. پکیج های آموزشی خریداری شده ی شما، تا مدت ها در اکانت شما باقی خواهند ماند اما به منزله دائمی بودن نگهداری نیست، شما به هر طریقی باید یک نسخه پشتیبان از کل پکیجهای خود در سیستم و یا هارد و یا دیسک نوری نگهداری نمائید.

 14. چنانچه چندین پکیج آموزش را خرید نموده اید نگران شروع پشتیبانی آنها نباشید شروع پشتیبانی هر پکیج کاملا مستقل است.

 15. کارشناس فروش آنلاین پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.
 16. در هر شرایطی نگران هیچ چیز نباشید.

هنرجوهای خارج کشور

 • برای واریز مبالغ چند راه دارید، میتوانید از طریق آشنایان در ایران واریز کنید، میتوانید از طریق صراف ها کسانی که در کشورهای خارجی بوده و امکان انتقال پول به کشورهای دیگر را دارند اقدام کنید، میتوانید به حساب ما در کشور انگلیس یا ترکیه واریز کنید.
 • علاقمندانی که میخواهند قدمهای مطمئن خود را برای یادگیری با مانی سافت در خارج کشور بردارند، برای محاسبه ی قیمت میبایست مبلغ پکیج های نوشته شده را بعلاوه ی 50درصد نمائید مثلا اگر قیمت پکیج 120 هزار تومان باشد این عدد باید بعلاوه ی 60 هزار تومان شود تا مبلغ قایل پرداخت مشخص شود.
 • هشدار داده میشود چنانچه اشتباها مبالغ داخل ایران را واریز نمائید اکانت شما برای داخل کشور تنظیم شده و در زمان دانلود سرعتی بسیار کند خواهید داشت بطور مثال یک فایل 200 مگابایت در 48 ساعت ممکن است دانلود شود، دلیلش ایجاد محدودیت کشور ما در دسترسی خارج از ایران به داخل است. اگر این اشتباه را مرتکب شوید نیاز به تغییرات در سیستم مالی و اکانت شما خواهد بود، بجای 50درصد مبلغ پکیج 80درصد از شما دریافت میشود و اکانت خارج کشور به شما داده میشود چون دو بخش تیم مانی سافت را درگیر ویرایش های متعددی خواهید نمود. لطفا همان ابتدا هزینه های خارج کشور را پرداخت نمائید.
 • اگر سوال در ذهن شما باشد که چرا قیمتهای خارج کشور بالاتر است : 1.هزینه ی نگهداری آموزشها و فایلها در خارج کشور بسیار بالاست 2.دستمزد پرسنل خارج کشور محاسبه شده است 3.مالیات خدمات خارج کشور درنظر گرفته شده است.
 • سایر شرایط هیچ تفاوتی با هنرجوهای داخل کشور ندارند.

هنرجوهای خارج کشور فراوانی داریم که تک تک آنها به موفقیت رسیده و هیچ نیازی به شرکت در کلاسهای حضوری یا آنلاین نداشته اند، پس نگران یادگیری خود نباشید.

خرید همزمان چند محصول آموزشی

چنانچه تمایل به خرید همزمان چندین محصولات آموزشی را دارید شرایط زیر برای شما مهیا شده است :

1. خرید 1/000/000 تومان میزان 10درصد تخفیف تا سقف بعدی

2. خرید 3/000/000 تومان میزان 15درصد تخفیف تا سقف بعدی

3. خرید 5/000/000 تومان میزان 20درصد تخفیف تا سقف بعدی

5. خرید 8/000/000 تومان میزان 30درصد تخفیف


برای واریز، مطابق توضیحات بالا اقدام نمائید، ضمنا وقتی که درصدها را محاسبه میکنید، دقیقا همان مبلغ را بدون کم و کاست واریز نمائید تا سیستم درست محاسبه کند.

روش محاسبه را اینگونه انجام دهید : فرض کنیم خرید شما 1/500/000 تومان میباشد، در ماشین حساب این عدد را نوشته، منها را زده و عدد 15 را بزنید و شکل درصد را وارد و کلید مساوی را فشار دهید، عددی که نمایش داده میشود، مقدار واریزی شما میباشد.

وفاداران مانی سافت

طی برنامه ریزی های قبلی به جهت حمایت از شما عزیزانی که ما را به عنوان منبع آموزشی خود انتخاب نموده اید، تصمیم گرفتیم شرایط زیر را برای شما بوجود آوریم :

افرادی که به سقف خرید مبلغ 1.000.000 تومان رسیده باشند میتوانند 10درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : boronz

افرادی که به سقف خرید مبلغ 2.000.000 تومان رسیده باشند میتوانند 15درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : silver

افرادی که به سقف خرید مبلغ 5.000.000 تومان رسیده باشند میتوانند 20درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : gold

برای مطلع شدن از میزان خرید خود، به اکانت کاربری خود سپس آموزش های من مراجعه نمائید. همچنین اگر کوپن ها را موقع خرید بعدی وارد کنید هوشمند به شما نمایش خواهد داد.


تخفیفات مناسبتی در مانی سافت به ندرت رخ خواهند داد اما تخفیفات وفاداران مانی سافت فعلا دایمی هستند.

نکته در خصوص دو گروه تخفیفات بالا، اگر از قبل خرید نموده باشید فقط از تخفیف وفاداران استفاده خواهد شد، برای یکپارچه بودن سفارشات و پشتیبانی خود از ایجاد اکانت های جدید خودداری نمائید.