برای خرید آموزشهای مانی سافت چکار کنم؟

 1. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد اما چنانچه به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نگشتید، میتوانید مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337499223939 بنام آقای محمد ملکی واریز و تصویر واریز را به کارشناس آنلاین پایین سمت راست سایت ارسال و سفارش را اعلام نمائید.
 2. اولین قدم شما ساخت یک اکانت رایگان در این سایت میباشد، توسط شکل کلید در بالای سایت یک اکانت رایگان بسازید، پس از ثبت نام یک ایمیل که حاوی کد ثبت نام میباشد برای شما ارسال میشود ( اگر ایمیل در پوشه ایناکس ایمیل نبود، پوشه اسپم یا هرزنامه را بررسی نمائید)، پس از فعال نمودن اکانت خود، سایت یکبار رفرش میشود، و در اکانت خود وارد میشوید، نشانه وارد شدن در اکانت، تغییر شکل کلید به شکل یک تصویر میشود.
 3. تمام محصولات انحصاری ما در گزینه ی پکیج ها در بالای سایت میباشند که میتوانید اقدام به خرید نمائید.
 4. چنانچه در وضعیت فروش با تخفیف باشیم اگر کد تخفیف اعلام شده باشد میتوانید توسط کد تخفیف هر محصول مشخص شده را خرید کنید که با وارد نمودن کد یا کوپن تخفیف، اتوماتیک از مبلغ اصلی کسر خواهد شد، مد نظر بگیرید کوپن های تخفیف دارای زمان و تعداد هستند و دائمی نیستند.
 5. در شرایط بدون اعلام تخفیف، برای خرید یکجا تا سقف 4/990/000 تومان میزان 10 درصد و بیش از 5/000/000 تومان 15 درصد تخفیف محاسبه میشود.
 6. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود، با کلیک روی شکل اکانت و گزینه ی آموزشهای من، تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید نموده و احتیاج به دانلود از هیچ منبعی بجز اکانت نخواهد بود.
 7. در هر پکیج آموزش که نام آن سری اول باشد، کاملا از صفر شروع شده، روش نصب برنامه ها نیز گفته میشود. پس نگرانی در خصوص نصب نخواهید داشت.
 8. با انتخاب خرید پستی محصول یا محصولات به همراه حافظه فلش، فردای اولین روز کاری توسط پست پیشتاز و رایگان، برای شما ارسال میگردد.
 9. حجم پکیج ها در زمان خرید به شما نمایش داده میشوند.
 10. به هر روشی که خرید نمائید،پس از ثبت سفارش،یک ایمیل به همراه فیلم آموزشی و راهنما برای شما ارسال میگردد.
 11. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید، بعد از واریز به هر روش، تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.
 12. نحوه ارائه پشتیبانی ما به این صورت است که ، پس از خرید، در صفحه هر پکیج آموزش به صورت مستقل، کلید پشتیبانی ظاهر میشود که با کلیک روی آن میتوانید سوالات خود را بپرسید و نمونه کار ارسال کنید (مشتاقانه این کار را توصیه میکنیم)، در تمام مدت پشتیبانی با استاد به صورت مستقیم در ارتباط خواهید بود.
 13. به دلیل حفظ امنیت فایلهای آموزشی تولید شده ی انحصاری مانی سافت، فایلها دارای قفل امنیتی هستند،هر پکیج آموزشی میتواند بر روی دو دستگاه ، ویندوز و مک، مشاهده شود.
 14. اگر دو نفر هستید میتوانید همزمان از آموزشها در دو سیستم استفاده نمائید.
 15. پکیج های آموزشی خریداری شده ی شما، بصورت دائمی در اکانت شما قرار خواهند داشت، پس هر اتفاقی مانند حذف و از دست رفتن آنها رخ دهد، در اکانت شما قابل دریافت میباشند.
 16. اگر گزینه دانلود را در زمان خرید انتخاب نموده اید و حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،به اندازه حجم های مشخص شده، فلش یا هارد اکسترنال به ادرس ما ارسال نمائید تا به صورت رایگان برای شما کپی و ارسال گردد.
 17. شروع پشتیبانی هر پکیج کاملا مستقل است، چنانچه چندین پکیج آموزش را خرید نموده اید،نگران شروع پشتیبانی آنها نباشید،پشتیبانی هر پکیج پس از دریافت اولین کد فعالسازی شروع میشود،میتوانید در هر زمان حتی سال بعد که تمایل داشتید شروع کنید.
 18. کارشناس فروش آنلاین نیز پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.
 19. در هر شرایطی نگران هیچ چیز نباشید.