1. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد اما چنانچه به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نگشتید، میتوانید مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337499223939 بنام آقای محمد ملکی واریز و تصویر واریز را به کارشناس آنلاین پایین سمت راست سایت ارسال و سفارش را اعلام نمائید. مدنظر بگیرید واریز مبلغ به کارت یا خرید آنلاین به منزله قبول شرایط مندرج در پایین است.

 2. اولین قدم شما ساخت یک اکانت رایگان در این سایت میباشد، توسط شکل کلید در بالای سایت یک اکانت رایگان بسازید، پس از ثبت نام یک ایمیل که حاوی کد ثبت نام میباشد برای شما ارسال میشود ( اگر ایمیل در پوشه ایناکس ایمیل نبود، پوشه اسپم یا هرزنامه را بررسی نمائید)، پس از فعال نمودن اکانت خود، سایت یکبار رفرش میشود، و در اکانت خود وارد میشوید، نشانه وارد شدن در اکانت، تغییر شکل کلید به شکل یک تصویر میشود.

 3. تمام محصولات انحصاری ما در گزینه ی پکیج ها در بالای سایت میباشند که میتوانید اقدام به خرید نمائید.

 4. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود، با کلیک روی شکل اکانت و گزینه ی آموزشهای من، تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید نموده و احتیاج به دانلود از هیچ منبعی بجز اکانت نخواهد بود.

 5. در هر پکیج آموزش که نام آن سری اول باشد، کاملا از صفر شروع شده، روش نصب برنامه ها نیز گفته میشود. پس نگرانی در خصوص نصب نخواهید داشت.

 6. با انتخاب خرید پستی محصول یا محصولات به همراه حافظه فلش، فردای اولین روز کاری توسط پست پیشتاز و رایگان، برای شما ارسال میگردد.

 7. حجم پکیج ها در زمان خرید و در هر صفحه همان پکیج آموزش نمایش داده میشود اگر حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،به اندازه حجم های مشخص شده، فلش یا هارد اکسترنال به آدرس ما ارسال نمائید تا به صورت رایگان برای شما کپی شوند.

 8. به هر روشی که خرید نمائید،پس از ثبت سفارش،یک ایمیل حاوی راهنما برای شما ارسال میگردد.

 9. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید، بعد از واریز به هر روش، تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.

 10. نحوه ارائه پشتیبانی ما به این صورت است که ، پس از خرید، در صفحه هر پکیج آموزش به صورت مستقل، کلید پشتیبانی ظاهر میشود که با کلیک روی آن میتوانید سوالات خود را بپرسید و نمونه کار ارسال کنید (مشتاقانه این کار را توصیه میکنیم)، در تمام مدت پشتیبانی با استاد به صورت مستقیم در ارتباط خواهید بود. پس کاملا استفاده کنید.

 11. به دلیل حفظ امنیت فایلهای آموزشی تولید شده ی انحصاری مانی سافت، فایلها دارای قفل امنیتی هستند،هر پکیج آموزشی میتواند بر روی دو دستگاه ( دو ویندوز یا دو مک یا یک مک و یک ویندوز) مشاهده نموده و کدهای نمایش با تعویض سیستم عامل تغییر نخواهند نمود.

 12. اگر دو نفر هستید میتوانید همزمان از آموزشها در دو سیستم استفاده نمائید.

 13. پکیج های آموزشی خریداری شده ی شما، تا مدت ها در اکانت شما باقی خواهند ماند اما به منزله دائمی بودن نگهداری نیست، شما به هر طریقی باید یک نسخه پشتیبان از کل پکیجهای خود در سیستم و یا هارد و یا دیسک نوری نگهداری نمائید. مدنظر داشته باشید پکیج هایی که منسوخ و خیلی قدیمی میشوند یعنی حداقل سه سال از تولید آنها بگذرد و شما نیز حداقل یکسال آنرا خریده و کدفعالسازی را نیز دریافت نموده باشید، ممکن است مطابق سیاست مانی سافت از لیست محصولات حذف شوند، قبل از آن اطلاعیه داده میشود که اگر نیاز دارید دانلودها را انجام داده باشید که بدون شک شما این دانلود را قبلا انجام داده اید و فقط بصورت اطلاعیه به شما ابلاغ داده خواهد شد، از طریق ایمیل و پیج اطلاع رسانی اینستاگرام (برای فالو کلیک کنید) اعلام خواهد شد، پس هم ایمیل صحیح در اکانت خود داشته باشید و هم در پیج اینستاگرام فالو شوید.

 14. شروع پشتیبانی هر پکیج کاملا مستقل است، چنانچه چندین پکیج آموزش را خرید نموده اید نگران شروع پشتیبانی آنها نباشید پشتیبانی هر پکیج پس از دریافت اولین کد فعالسازی شروع میشود.

 15. کارشناس فروش آنلاین پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.
 16. در هر شرایطی نگران هیچ چیز نباشید.

فروش گروهی

چنانچه تمایل به خرید گروهی محصولات دارید شرایط زیر برای شما مهیا شده است :

1. خرید 1/000/000 تومان میزان 10درصد تخفیف تا سقف بعدی

2. خرید 2/500/000 تومان میزان 15درصد تخفیف تا سقف بعدی

3. خرید 3/500/000 تومان میزان 20درصد تخفیف تا سقف بعدی

4. خرید 5/000/000 تومان میزان 25درصد تخفیف تا سقف بعدی

5. خرید 8/000/000 تومان میزان 35درصد تخفیف


برای واریز، مطابق توضیحات بالا اقدام نمائید، ضمنا وقتی که درصدها را محاسبه میکنید، دقیقا همان مبلغ را بدون کم و کاست واریز نمائید تا سیستم درست محاسبه کند.

روش محاسبه را اینگونه انجام دهید : فرض کنیم خرید شما 1/500/000 تومان میباشد، در ماشین حساب این عدد را نوشته، منها را زده و عدد 15 را بزنید و شکل درصد را وارد و کلید مساوی را فشار دهید، عددی که نمایش داده میشود، مقدار واریزی شما میباشد.

 

وفاداران مانی سافت

طی برنامه ریزی های قبلی به جهت حمایت از شما عزیزانی که ما را به عنوان منبع آموزشی خود انتخاب نموده اید، تصمیم گرفتیم شرایط زیر را برای شما بوجود آوریم :

افرادی که به سقف خرید مبلغ 1.000.000 تومان رسیده باشند میتوانند 10درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : boronz

افرادی که به سقف خرید مبلغ 2.000.000 تومان رسیده باشند میتوانند 15درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : silver

افرادی که به سقف خرید مبلغ 3.500.000 تومان رسیده باشند میتوانند 20درصد تخفیف دائمی روی خریدهای بعدی خود دریافت نمایند. کوپن شما : gold

برای مطلع شدن از میزان خرید خود، به اکانت کاربری خود سپس آموزش های من مراجعه نمائید. همچنین اگر کوپن ها را موقع خرید بعدی وارد کنید هوشمند به شما نمایش خواهد داد.


تخفیفات مناسبتی در مانی سافت به ندرت رخ خواهند داد اما تخفیفات وفاداران مانی سافت فعلا دایمی هستند.