آموزش خصوصی و گروهی مانی سافت عکاسی، طراحی، تدوین، فیلمبرداری تولید ویدیو، مدیریت آتلیه

آموزش خصوصی عکاسی، طراحی، تدوین، فیلمبرداری، تولید ویدیو، مدیریت آتلیه، برای افرادی با شرایط زیر مناسب است :

 • خارج از کشور هستند و طی مدتی کوتاه در ایران می خواهند با زبان فارسی به تسلط برسند
 • بنا بر شرایط پروژه ای را پذیرفته اند و حال باید آنرا به صورت حرفه ای تحویل دهند
 • قبلا آموزش های غیر حضوری را تجربه نموده اند اما به نتیجه نرسیده اند (البته سبک آموزش ویدیویی مانی سافت برای یک بار بهتر است آزمایش شود)
 • قصد دارند محیط آموزش واقعی باشد و با چالش ها از نزدیک روبرو شوند.

آموزش انفرادی و کاملا خصوصی

 • از خارج کشور به ایران خواهید آمد دوربین و سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت ولی بهتر است حداقل یک لپ تاپ مناسب همراه داشته باشید و اگر عکاسی یا فیلمبرداری نیز در نظر دارید داشتن دوربین به نفع شما خواهد بود تا در زمان های غیر آموزش تمرین داشته باشید. پس از پرداخت هزینه ها، در خصوص اسکان راهنمایی کامل به شما داده خواهد شد. کلاس مورد نظر شما در دو مرحله، هر مرحله 4 تا 5 روز و جمعا 8 تا 10 روز خواهد شد.
 • داخل کشور هستید استاد می تواند در مرکز استان محل زندگی شما حاضر شود، بهتر است تجهیزات مورد نیاز را داشته باشید و محلی را نیز جهت اجرای آموزش در نظر بگیرید. هزینه های ایاب و ذهاب و اسکان بر عهده تیم آموزش می باشد، تیم آموزش دوربین نیز همراه خود خواهد داشت اما اگر نورپردازی در لیست آموزش باشد نیازمند وسایل هستید. کلاس مورد نظر شما در سه مرحله، هر مرحله 3 روز و جمعا 9 روز خواهد شد.
 • قصد دارید در تهران در این کلاس شرکت کنید، در محیطی کاملا مناسب پذیرای شما هستیم با ابزارهای عکاسی و نورپردازی، تدوین.
 • هرگز همزمان هنرهای عکس و فیلم را همزمان انتخاب نکنید، هر کدام به نوبه خود سنگین و نیازمند زمان و تمرین هستند. ابتدا یکی را به انتها برسانید.

آموزش گروهی حداکثر 4 نفر

برگزاری کلاس آموزش بیش از یک نفر و حداکثر 4 نفر دارای مزایای مالی برای شرکت کنندگان خواهد بود. به این صورت که اگر هزینه یک شخص به تنهایی به طور مثال 1000 تومان باشد، اگر دو نفر شوند، هزینه هر دو با هم بجای 2000 تومان، مبلغ 1500 تومان می شود یعنی از نفر دوم مبلغ نصف کم خواهد شد. حال اگر مبلغ 1500 را بر دو تقسیم کنید هر نفر 750 تومان خواهد شد که نفر اول نیز 250 تومان کمتر پرداخت می نماید. اگر 4 نفر باشند نفر اول 1000 تومان و از نفرات دیگر هر کدام 500 تومان دریافت میشود. بجای 4000 هزار تومان، مبلغ 2500 تومان دریافت میشود که اگر بر 4 نفر تقسیم شود سهم هر نفر 625 تومان خواهد شد که این خیلی مناسب می باشد. برای سه نفر نیز به همین روال محاسبه خواهد شد.

آموزش گروهی بیش از 4 نفر

مجموعه هایی هستند مانند پتروشیمی یا مراکزی مانند آن، قصد آموزش جامع به پرسنل خود را دارند در این شرایط با ذکر مشخصات محل و توضیحات لازمه هماهنگی لازم را انجام دهند.

هزینه ها و هماهنگی

 • نفرات خارج کشور پس از تماس به آنها برحسب ارز دلار اعلام خواهد شد
 • کلاس انفرادی مبلغ 20 میلیون تومان بابت هر واحد آموزش، عکاسی و طراحی و روتوش یا فیملبرداری و تدوین دریافت می گردد که در هر نوبت آموزش یک واحد را می بایست انتخاب نمایند.
 • گروهی 4 نفره و بیشتر تماس حاصل فرمایند.

زمان های میان آموزش

برای زمان هایی که آموزش نیست یعنی میان وقفه است، پکیج های تولید شده برای مرور و تمرین تا جلسه بعدی به تعداد نفرات داده خواهد شد که هزینه ای ندارد.

در صورت داشتن سوال از فرم زیر استفاده نمایید.

نام خود را وارد نمایید
پیام خود را وارد نمایید