نگاهی کوتاه

مانی سافت یکی از شاخه های شرکت توسعه افزار مانی ( گروه مانی ) است که در سال 1389 با هدف ارائه خدمات آموزشی ، برنامه نویسی و طراحی وب ، ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی راه اندازی گردید.

مانی سافت برندی تجاری است که از دید کاربران خود دارای رتبه ای بالا و محبوبیتی چشمگیر در خصوص نحوه آموزش هنرهای عکس و فیلم است.

آموزشهایی که توسط مانی سافت تولید میشود فاقد هرگونه دوبله، زیرنویس، شبیه سازی به نمونه های خارجی بوده و هر آنچه که ارائه مینماید حاصل تجربیات کاری خود میباشد.

تنها هدف مانی سافت ، موفقیتی واقعی برای خریداران محصولات و پکیج ها و هنرجوهایش میباشد، اگر دارای محبوبیت است تنها به دلیل تجربیات واقعی است که در آموزش به صورت انحصاری توسط استاد محمد ملکی در اختیار هنرجوها در داخل و خارج کشور قرار میدهد.

امیدواریم شما نیز روزی یکی از هنرجوهای مانی سافت شده و با افتخار ما را به دیگران معرفی نمائید چرا که هر فردی با هر سطح سواد چه صفر، چه نیمه راه، چه دارای تجربه، با استفاده از محصولات آموزشی ما به تسلط بسیار بالا خواهد رسید.

چرا دوره های ما بنام تجاری معروف هستند؟

به این دلیل که هدف از ارائه آنها کسب درآمد بالا توسط شما میباشد،فرض بر این است که شما هیچ چیز بلد نیستید و کاملا از صفر میخواهید شروع نمائید،این بهترین حالت است و اگر بازهم فرض را بر این بگذاریم که بلد هستید به احتمال 99 درصد ، مانند سایر افراد ، با زحمت زیاد چند نکته از اینترنت،چند نکته از سی دی های آموزشی،چند نکته از همکاران در محل کار و ... جمع آوری نموده اید و از اصول واقعی بی خبر هستید،حال اگر میخواهید در منزل شروع بکار نمائید و کسب درآمد کنید و یا قصد دارید استودیو تک نفره و یا تیم تشکیل داده و راه اندازی نمائید بی شک باید در انتخاب آموزش و یادگیری خود دقت لازم را بعمل آورید.شما باید بواسطه دوره های مانی سافت به هر توانایی که مد نظر دارید برسید و موجب کسب درآمد بالا شوید،بدانید مهم نیست در حال حاضر در چه سطح علمی هستید چرا که روش تدریس ما کاملا متفاوت و هدفمان موفقیت شما و این صحبت در زمان مشاهده ویدیوهای ما کاملا محسوس است.

اصول

 1. یعنی همه چیز
 2. یعنی درک کامل ابزار و برنامه
 3. یعنی هرآنچه که موجب میشود سوالات شما پس از شرکت در دوره به حداقل برسد
 4. یعنی همه چیز را بدون استثنا یاد بگیرید
 5. یعنی بتوانید به بوسیله آن از رقبای خود سبقت بگیرید
 6. با دانستن اصول در وقت خیلی صرفه جویی خواهد شد و در زمان بروز اشتباه ، براحتی بدون تلف نمودن زمان جهت انجام کارهای تکراری به نتیجه خود خواهید رسید
 7. با دانستن اصول هرگز به دنبال کارهای آماده،کلیپ آماده،فون یا طرح نخواهید رفت و همواره کارها و پروژه های جدید و کاملا اختصاصی ویژه خود تولید مینمائید که این موضوع یکی از بارزترین نکات دوره های بین المللی مانی سافت میباشد.
 8. بطور مثال کسانی که در آتلیه فعالیت مینمایند برای طراحی کارهای خود نیازمند جدانمودن سوژه از عکس و انتقال آن به تصویر یا طرح دیگری هستند،اغلب بسراغ ابزار سلکت و استفاده از دستور فدر و ... رفته و آنرا انتقال میدهد البته با نقطه ضعف هایی!حال اگر اصول را بدانند اصلا با ابزار سلکت کار نکرده و با دستور ناکارآمدی مانند فدر کاری نداشته و میدانند برای اجرای یک کار بسیار دقیق و حساس و کیفیت بالا چکاری باید انجام دهند!
 9. و یا کسانی که مشغول به تدوین مراسمات هستند اگر با اصول حرفه ای آشنا نباشند،دائما وابسته به اشخاص فروشنده کلیپ آماده بوده و همیشه موجب ارائه کارهای تکراری و شبیه به سایر همکاران خود میباشند و به هدف نهایی خود نخواهند رسید.

هدف شما

 1. وقت آن رسید که هدف خود از گذراندن آموزش و قدم نهادن در این راه را مشخص نمائید.
 2. میخواهید با توجه به علاقه های شخصی خود آموزش ببینید
 3. یا قصد دارید وارد بازار پردرآمد هنرهایی مانند عکاسی - طراحی آلبوم عروس - تدوین فیلم - جلوه های ویژه شده و مانند حرفه ای های واقعی فعالیت نموده و کسب درآمد بالایی داشته باشید.
 4. با توجه به اینکه در دوره های تجاری مانی سافت از صفر یعنی نصب برنامه همه چیز تا انتها ارائه میشود شما همزمان میتوانید بصورت علاقه شخصی از آنها استفاده نمائید و هم آنکه میتوانید کاملا بصورت حرفه ای همانند تمام کسانی که موفق شده اند وارد و فعالیت خود را آغاز نمائید.
 5. نهایتا بدانید دوره های مانی سافت برای هرگروهی کارایی نهایی را خواهند داشت و تفاوتی نمیکند به چه هدفی آنها را تهیه مینمایید چرا که شما را به نقطه مورد نظر میرساند و تمامی استرس و نگرانی را از شما دور خواهد نمود البته با قابلیت حمایت و پشتیبانی که پس از عضویت در مانی سافت از سمت شما با خرید آموزش یا شرکت در کلاس حضوری اقدام مینمایید.

استرس و نگرانی

 1. البته که دارید اما تا چه زمانی؟
 2. داشتن نگرانی و استرس و ترس از اینکه آیا با هزینه هایی که برای آموزشهای مانی سافت خواهم نمود موفق میشوم؟
 3. آیا این نوشته ها و فیلمهایی که بصورت دمو قرار داده شده است واقعی هستند؟
 4. آیا به تعهداتی که نوشته شده،مانی سافت پایبند است؟
 5. دریک کلام میتوانیم بگوئیم اصلا نگران نباشید
 6. در توضیحی،تمام چیزهایی که از زبان عکاسان،تدوینگران و ...بسیار سخت گفته شده و به صورت کوه عظیم تشبیه شده اند را به کوچکی کاه تبدیل خواهیم نمود و در مثال،کوه را به کاه تبدیل نموده ایم و
 7. باید بدانید به سختی که میگویند هرگز نبوده و نیست که مثلا یاد نخواهید گرفت،نمیتوانید،نمیشود و ...
 8. امروزه هرکس قصد ورود به این هنرها را دارد با موضوعاتی روبرو میشود که مثلا این راه خیلی سخت است،رقیب بسیاری وجود دارد،درامد خوبی ندارد،موفق نخواهی شد و ...
 9. این صحبت ها متعلق به کسانی است که هم اکنون در این زمینه فعالیت دارند و شما دقیقا سوال را از آنها پرسیده اید که کاملا در اشتباه هستید!چرا؟چون آنها هر شخصی که قصد ورود به این هنرها را دارد رقیب خود میبینند و سعی می نمایند مانع از ورود
 10. شما به آن شوند چرا؟چون تصور مینمایند درآمد آنها کمتر خواهد شد،که البته با اعتقاد اینکه روزیه هرکس به تلاش و توانایی و البته پروردگارمرتبط است این صحبت ها جایگاهی ندارند.
 11. البته که رقابت همیشه وجود دارد اما گوی سبقت توسط افرادی برده میشود که بسیار اصولی و کاربردی آموزش دیده و بدرستی میدانند چگونه نیازهای مشتری را برآورده نمایند.
 12. با روش آموزشی مانی سافت و صداقت در آموزش و ارائه تمام مطالب ( همه چیز) شما براحتی آموزش را گذرانده و از متکی بودن به هر شخصی بی نیاز خواهید شد چرا که اصول را فراگرفته اید و دست شما به منبعی که هر شخص حرفه ای از آن آموخته است رسیده و براحتی و با تلاش شما و پشتیبانی مانی سافت تمامی استرس و نگرانی از بین خواهد رفت و خواهید دانست در خصوص تمام هزینه هایی که پرداخت نموده اید نه تنها بسیار راضی خواهید شد ،بلکه به ارزش بسیار بالای نحوه آموزش مدرس دوره ها محمد ملکی و محتوای آموزش پی خواهید برد و احساسی کاملا رضایت بخش خواهید داشت.
 13. همه چیز در مانی سافت واقعیست و کلمه به کلمه آن حاصل بررسی و تمرین میباشد.
 14. با تجربه ای طولانی که در خصوص آموزش داریم بارها متوجه شده ایم که هیچ هنرجو و هنرآموزی در حین دوره به موفقیتی که میخواهد ممکن است نرسد حال اگر به موفقیت نرسد آیا راضی خواهد بود؟خیر.پس مانی سافت پشتیبانی را همزمان برای دوره های آموزشی خود بوجود آورد تا هنرجو هیچ وقت نگران اینکه،اگر مشکلی برایم پیش آمد کسی پاسخگوی من هست؟یا برای رفع مشکلات و سوالاتم چکار باید کنم؟ نباشد و بداند یک تیم به عنوان حامی تا زمان حرفه ای شدنش در کنارش خواهد بود و تعهدات خود را بجا می آورد،همین موضوع موجب شد روز به روز به لیست هنرجویان خود در تمام کشورها بیفزاید و همه را راضی نگه دارد، تا آنجا که با وجود شرکتهای تولیدکننده آموزشی در کشورهای خارجی،تمامی ایرانیان مقیم در سایر کشورها را جذب خود نموده و موجب افتخار ایران در میان تمامی کشورها گردد.

پشتیبانی

 1. میدانیم که در ارائه هر محصول و خدماتی،مهمتر از خود آموزش،پشتیبانی آن دارای اهمیت بسیار بالایی است.
 2. در مدت زمان پشتیبانی یکساله از لحظه ثبت نام در کلاسها شما مجاز خواهید بود تا از طریق سامانه کاربری،تماس تلفنی ارتباط برقرار نموده و تمام سوالات و مشکلات که حداقل میباشند را مطرح و پاسخ را بصورت خصوصی دریافت نمایند.
 3. اینجاست که هنرجو احساس تنهایی ننموده و از اینکه مشکلاتش بصورت کامل برطرف میگردد کاملا راضی و خوشنود است و با این سیستم آنلاین دیگر تفاوتی ندارد در چه کشوری و چه جایی سکونت و مشغول به کار هستید.
 4. ضمنا در مدت زمان پشتیبانی بصورت تداوم اقدام به تولید نکات جدید و کارآمد مینمائیم و آنها تا یکسال بصورت رایگان در اختیار هنرجوی دوره قرار میگیرد و همین مسئله مانی سافت را متمایز نموده است.
 5. هنرجو در مدت پشتیبانی خود قادر است نمونه عکسها،فیلمها،کلیپها را برای ما ارسال نموده و نسبت به یادگیری تکنیک مورد نظر استفاده شده در آنها بصورت رایگان اقدام کند که این امر با ارزشترین بخش خدمات مانی سافت به هنرجوی خود است.
 6. همانند تمام هنرجویان سوال برای شما بوجود می آید ( البته پس از آنکه همانند سایرین کیفیت آموزش و پشتیبانی مانی سافت برایتان مفهوم پیدا نمود) که بعد از مدت اتمام مدت پشتیبانی چه اتفاقی می افتد،باید بدانید که با سیستم متمرکز آموزشی ما قادر خواهید بود دقیقا در زمان منقضی شدن دوره آموزشی آنرا با مبلغی بسیار پایینتر از هزینه اصلی،مجدد تمدید نمائید.

دلایلی که موجب میشوند مانی سافت را انتخاب نمائید

 1. واقعیت گفته میشود.
 2. یکبار آموزش میبینید و به سراغ جایی دیگر نرفته و مجدد هزینه نمیکنید.
 3. یکبار یاد میگیرید و دوباره وقت تلف نمیکنید.
 4. پشتیبانی خیلی خوبی خواهید داشت.
 5. به سرعت وارد کار شده و در بازار و یا هدف خود کسب درامد یا موفقیت رو بدست میارید.
 6. به دلیل تجاری بودن سبک آموزش،حاشیه نداشته و‌ رازها و تکنیک ها بدون سانسور گفته میشود.
 7. هیچ احساس نیازی به آموزش حضوری نخواهید داشت.
 8. پکیجهای ارتقایی ارائه میشود.
 9. پیشنهادات از سوی شما دریافت شده،بررسی و‌ در صورت نیاز اجرا میگردد.

با توجه به تجربه چندین ساله مانی سافت جهت آموزش های گروهی و خصوصی در زمینه :

 • عکاسی
 • طراحی ژورنال
 • افترافکت و موزیک ویدیو
 • تدوین فیلم و جلوه های ویژه

به این نتیجه رسیده ایم که دوره های آموزشی ویدیویی ما در تمام شرایط از هرگونه دوره حضوری موثرتر و هنرجوها را در زمینه هنرهای خود بسیار بسیار حرفه ای مینماید،البته این صحبت ما فقط در خصوص آموزش های مانی سافت صادق است و نسبت به سایر آموزش های غیر حضوری یا ویدیویی نظری نخواهیم داشت و دلیل این امر : تسلط کاملا حرفه ای مدرس دوره های مانی سافت بیان بسیار شیوا و مسلط ایشان میباشد.

پس از تدریس حضوری در زمانهای طولانی متوجه شدیم که هنرجوها برای شرکت در کلاسهای حضوری :

 • یا کارمند هستند و میبایست در فکر مرخصی باشند
 • یا در زمینه هنری مورد نیاز شاغل هستند و برای شرکت در کلاسها باید با عقب افتادن تاریخ تحویل پروژه های خود روبرو شوند
 • یا به دلیل وجود مشکلات مالی امکان سکونت داشتن در تهران را ندارند
 • یا خارج از کشور هستند و امکان حضور در ایران برایشان مقدور نیست
 • یا خانم هستند و امکان دور شدن از محل زندگی امکان پذیر نیست
 • و مهمترین نکته اینکه شما با تمامی تلاش و برنامه ریزی خود در کلاس حضوری وارد میشوید،اینجاست که به ما ثابت شده است 99 درصد افراد تمامی موارد آموزشی کلاس را موفق به جذب نخواهند شد و با کلی سوالات و مشکلات در منزل و محل کار خود روبرو میشوند ، در آن زمان تکلیف چیست ؟
 • و باز نکته ای دیگر اینکه تدریس کننده دوره های حضوری هر چقدر مسلط بر علوم خود باشد مطمئنا در زمان آموزش گرفتار فراموش نمودن برخی نکات مهم خواهد شد و اینکه با سوالاتی که هنرجو میپرسد ممکن است کلاس از مبحث اصلی خارج و وارد موارد فرعی شود که منجر به از دست رفتن زمان کلاس خواهد شد.
 • و باز اینکه با تمام شرایط موفق به حضور در کلاس میشوند اما با ذهن و فکری پر از مشغله از کارهای و مشکلات زندگی!

تجارب مانی سافت

 • آیا در مقابل مبلغی که پرداخت میکنم واقعا آموزش مفید است؟
 • آیا این آموزش مثل سایر آموزش های تولید شده در بازار است ؟
 • آیا این آموزش میتواند به من در پیشرفت مالی و کیفی کارهایم کمک کند؟
 • آیا برای من که تازه میخواهم شروع کنم موثر است ؟

در پاسخ به تمامی سوالات شما باید بگوییم تکه های گمشده شما ، در آموزش های ما میباشند و دقیقا همان چیزی است که در تصورات خود در آموزشهای حضوری به دنبال آن هستید.

با مشاهده دقیق فیلم های دموی دوره ها متوجه خواهید شد که :

 • تمام گفته ها و نکات کاملا واقعی میباشد
 • با نحوه تدریس استاد محمد ملکی آشنا میشوید
 • خواهید دانست که در دوره قرار است چه چیزهایی را فرا بگیرید
 • تمامی آموزشهای مانی سافت از نقطه صفر دوره یعنی نصب برنامه شروع میشوند
 • به همراه دوره ها ، تمامی نرم افزار و هر آنچه که نیاز است به شما ارائه میشود و نیاز به خرید هرگونه نرم افزار اضافه نخواهید داشت
 • همزمان با شرکت در کلاسها سیستم اشتراک شما به مدت یکسال شروع شده و در طی یکسال مرتبا تکنیک های ناب و حرفه ای به همراه اپدیت نسخه برنامه مورد آموزش بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
 • به ایمان خواهید رسید،همانند هزاران هنرجوی دیگرکه قبل از شما از نقطه صفر شروع و از حرفه ای های مد نظر خود سبقت گرفته اند.
 • همواره برای ارتقا سطح کیفی آموزش،مانی سافت از هنرجویان خود انتقاد و پیشنهادات را دریافت و بررسی مینمائیم.
 • در مدت پشتیبانی تمامی تکنیک ها و ایده های شما تولید و با هزینه در اختیار شما و سایرین قرار داده خواهد شد و مزیتش رسیدن به نیازتان خواهد بود.
 • باور خواهید نمود که با آموزش های مانی سافت و همچنین پشتیبانی آن به موفقیت نهایی خود خواهید رسید.

پیش نیازهای سخت افزار و نرم افزار

 1. برای شروع به آموزش تنها مواردی که نیازمند آنها هستید:
 2. آشنایی اولیه در حد کار با سیستم عامل میباشد و اینکه تا کنون نرم افزارهایی ساده یا حرفه ای را نصب نموده باشد که البته نصب تمامی برنامه ها نیز در آموزش ها ارائه شده و با این مورد مشکلی نخواهید داشت
 3. سیستم عامل شما سالم باشد و هیگونه آلودگی ویروسی نداشته باشد
 4. سخت افزار شما میتواند برای شروع در حد متوسط باشد مثلا سخت افزار لپ تاپ یا پی سی خانگی باید حداقل چهار گیگابایت رم ، سی پی یو حداقل دو هسته 2.8 و کارت گرافیک یک گیگابایت و مقدار فضای مورد نیاز هارددیسک باشد،این موارد پایه های شروع به کار با آموزشها هستند و صد البته برای شروع در بازار کار و اجرای پروژه های حرفه ای میبایست سیستمی با مشخصات بالاتر در نظر بگیرید،ضمنا اگر فقط بحث عکاسی و طراحی آلبوم یا ژورنال عروس مد نظر شماست همین مشخصات مناسب بوده و نیازی به ارتقا ندارند پس اگر یک سیستم معمولی دارید همه چیز آماده یک شروع موفق و حرفه ای است.

 

 مشاوره ها را حتما در اینجا ببینید

 

درآمدها

سوالی که در ذهن هر شخصی قبل از ورود به دنیای عکاسی-آتلیه-تدوین فیلم-فیلمبرداری-جلوه های ویژه وجود دارد این است که آیا درآمد و پولی که در این راه بدست می آورم جوابگوی گذران زندگی،پس انداز،و همچنین داشتن یک زندگی مناسب است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که عوامل مهمی باید دست به دست هم دهند تا شما به موارد گفته شده برسید اما در یک کلام بله همانند بسیاری افراد شما نیز میتوانید بسیار موفق باشید و درآمدهای بسیار بالایی را کسب کنید ، به صحبت های افراد منفی و کسانی که قصد دارند مانع شما شوند توجه نکنید.

مثالهایی در خصوص عکاسی و آتلیه

 1. آلبوم عروس یا ژورنالی که عروس و دامادها انتخاب نموده و پس از مراسم به آنها تحویل داده میشود،بجز وسایلی که استفاده نموده اید فقط برای شما حدودا 150 هزار تومان هزینه خواهد داشت و این در حالی است که پولی که از مشتری گرفته میشود حداقل 900 هزار تومان و البته این مبلغ تا 5 و 8 میلیون تومان هم میرسد که این مبلغ به محل کار شما،نام یا برند هنری شما ( نام کار شما ) ،مشتری شما،نوع طراحی و چاپ بستگی دارد.با این مثال متوجه میشوید که اگر مبلغ هزینه را از مبلغ دریافتی کسر کنید در کمترین حالت شما 750 هزار تومان سود نموده اید و این فقط یکی از سودهای مالی در بحث ژورنال عروس است که مطمئنا پس از گذشت مدتی قیمت ارائه ژورنال عروس شما به مبالغ بسیار بالاتری رفته و شما حالت های مختلف ارائه قیمت را فرا خواهید گرفت و در ازاء آن نیز کارهای بسیار شیک و حرفه ای را ارائه خواهید داد و نهایتا اگر موفق به ارائه ژورنال در یک آتلیه نشوید جای نگرانی نیست چرا که 90 درصد آتلیه ها و استودیوها نیازمند افراد حرفه ای و مسلط در طراحی ژورنال عروس هستند که میتوانید بصورت پروژه ای برای آنها طراحی شیک و خاص ارائه نموده و بابت هر برگ طراحی مبالغی حدود 30 تا 50 هزار تومان دریافت نمائید که البته این مبالغ کاملا پایه ای هستند و در بسیاری شرایط قیمت بسیار بالاتر نیز وجود دارد و کاملا وابسته به نوع طرح و خاص بودن آن میباشد،مطمئنا طراحی ژورنال میتوانید بحث مالی شما را دگرگون نماید.
 2. هستند بسیاری که تمایل دارند،روز عروسی،روز جشن تولد،جشن ازدواج،یا عکس های مناسبتی به آتلیه یا استودیو عکاسی بروند و عکس بگیرند،خب هزینه گرفتن و چاپ این عکس در هر قطعه 20 در 30 سانتی متر حدودا مبلغ 30 تا 40 هزار تومان و در بهترین حالت دیده ایم که خیلی ها تا 120 هزار تومان و حتی 200 هزار تومان هم دریافت میکنند و این در حالیست که همان مشتری ممکن است عکس هایی در اندازه های کوچک و یا اندازه شاسی (همان چاپ روی چوب در اندازه بزرگ) نیز سفارش دهد که سود آن نیز به سفارش افزوده خواهد شد و باید بدانید که هزینه آماده سازی یک شاسی 70 در 100 سانتی متر حدودا 50 تا 70 هزار تومان بوده و هزینه ای که از مشتری دریافت میشود مبلغی میان 150 تا 200 هزار تومان در کمترین حالت میباشد.

با محاسبه هزینه و مبالغ دریافتی متوجه خواهید شد یک مشتری براحتی میتواند حداقل 100 هزار تومان به شما سود برساند و در طول روز آنهم فقط یک مشتری بوده و حالا تصور واقعی داشته باشید که در طول روز چندین مشتری وجود دارد و در ماه چند مشتری ، پس امیدوار باشید به اینکه شما هم در این بازار جزء موفق ها باشید و تحت هیچ شرایطی نه ناامید شوید و نه بدگمان از اینکه شما موفق نمیشوید چرا که این راه را هزاران نفر رفته و خواهند رفت و برای هیچ کس غیر ممکن نیست.

 

پیش نمایش دوره های مدیریت آتلیه

 

مثالهایی در خصوص تدوین فیلم

 1. سودها و مبالغی که در زمینه تدوین گرفته میشود کاملا متفاوت است.
 2. پس از آنکه بسیار حرفه ای آموزش دیدید ابتدا میبایست بعنوان تدوینگر و یا شخصی که قصد اصطلاحا میکس فیلم یا تدوین فیلم مراسمات را دارد حالا مراسمات هر نوع مراسمی میتواند باشد چه ازدواج ، همایش،و ...باید بتوانید ابتدا از یک فیلم و قطعات ساده تدوین های مناسبی تولید نمایئد که به این هنر تولید ویدیو نیز میگویند،پس از ارائه تولیدات اولیه باید وارد تدوین فیلم مراسمات واقعی و اصلی شوید و برای اینکار میبایست از فیلمهای خام و تدوین نشده مراسمات دوستان و آشنایان شروع نمائید و بتواند یک فیلم را به دو تا سه حالت از ابتدا تدوین نمائید و موفق شوید شبیه به کارهای دیگران و کسانی که در بازار اینکار درآمد کسب مینماید شما نیز کار را تولید نمائید.
 3. آنجاست که بسیار خوشحال خواهید شد که چه خوب من هم مثل فلان شخص تدوین را انجام دادم.
 4. حال باید چندین نمونه کار کامل و چندین کلیپ کوتاه با موزیک های اختصاصی تولید نمائید البته پس از آنکه دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته و اصول را فرا گرفتید براحتی انجام خواهید داد،پس از تولید نمونه هایی مناسب باید شروع به مذاکره با استودیوها و مراکز تصویربرداری شوید چرا که آنها همیشه برای اجرای کارهای حرفه ای و درآمد بیشتر بدنبال جذب نفرات خاص هستند و شما نیز میتوانید همان خاص باشید،نمونه کارها را باید به همراه خود داشته و به استودیوها رفته و با نمایش نمونه کارها نظر آنها را به عنوان اینکه شما یک ادیتور خوب هستید را جلب کنید و آنجاست که باید مهمترین و البته شیرین ترین تست و آزمون خود را بدهید،اگر خیلی خوب آموزش دیده و خوب تمرین نموده باشید صاحب آن مجموعه از شما میخواهد که پای سیستم نشسته و با فیلمها و موزیکی که به شما میدهد یک کلیپ تولید نمائید و حالا باید خود را نشان دهید و یک کار مناسب را تولید نمائید.
 5. مبالغی که برای تدوین یک مراسم دو ساعته دریافت میشود حدودا از 80 تا 200 هزار تومان بوده و هزینه ساخت یک کلیپ اختصاصی زیبا از 200 هزار تا 400 هزار تومان میباشد که البته این مورد به نحوه همکاری و نوع مشتری نیز بستگی دارد،حال هنرجویان ما یک فیلم کامل مراسم را در ادوبی پریمیرپرو بصورت کامل و حرفه ای بواسطه روش های نوین و حرفه ای آموزشی،حداکثر دو روز آماده و ارائه می نمایند پس در هر دو روز یک مراسم کامل یعنی مبلغی بین 80 تا 200 هزار تومان،حال محاسبه کنید که در طول ماه هر تعدادی که موفق به انجام شوید تماما سود زحمت و هنر شماست،نکته جالب اینکه به مرور زمان با اجرای کارهای حرفه ای براحتی میتوانید قیمت اجرای کارهای خود را بالا ببرید و حتما باید اینکار را انجام دهید چرا که در هر مقطع از زمان سطح کار شما باید پیشرفت نماید.
 6. این موارد در صورتی بود که شما امکان راه اندازی یک استودیو و تیم فیلمبرداری ندارید اما اگر داشته باشید هزینه دریافتی مبالغ برای یک مراسم کامل ، از 800 هزار تومان تا چندین میلیون تومان به نسبت تعداد دوربین،میزان تحویل فیلم از نظر زمانی،تدوین نهایی کار کاملا متفاوت است اما در شرایط مناسب نرمال مبلغ بین 800 تومان تا سه میلیون تومان متغیر است که بسیار لذت بخش نیز هست و برای شما نیز براحتی رخ میدهد.

 

 

مثالهایی در خصوص جلوه های ویژه و افترافکت

پس از یادگیری کاملا اصولی و حرفه ای افترافکت شما آماده هستید تا با گروه هایی مانند تدوینگران مراسم،تولیدکنندگان فیلم های سینمایی،تولیدکنندگان موزیک ویدیو،تولیدکنندگان تیزرهای ویدیویی وارد کار شوید و بدانید سود حاصل از این هنر بسیار بالاست مخصوصا در زمینه تولید موزیک ویدیو و تیزرهای تلویزیونی،بطور مثال هزینه ساخت یک موزیک ویدیو از مبلغ یک میلیون تومان تا ده میلیون تومان به نسبت هنرنمایی که شما در آن انجام میدهید متغیر است و اگر شنیده اید که از یک تومان پایینتر است،بدانید که این مبالغ ویژه اشخاصی است که بدون رعایت اصول و کیفیت در زمینه افترافکت فعالیت مینمایند و همان اشخاصی هستند که موجب خراب شدن مبالغ در بازار و نهایتا نابودی کسب و کار خود میشوند،اما در نهایت هر تیم و شخصی که کاملا اصولی و با دلسوزی برای مشتریان خود، کار را انجام دهد مطمئنا سودهای خیلی مناسبی خواهد برد.

در خصوص تیزرهای تلویزیونی که مبالغ با موزیک ویدیو و کلیپ متفاوت است و بدانید که تولید تیزرهایی خاص بصورت ثانیه ای محاسبه میشود و از ثانیه ای دویست هزار تومان تا ثانیه ای 500 هزار تومان نیز ارائه میشود،حال تصور کنید یک تیزر تبلیغاتی کاملا حرفه ای و اروپایی که یک دقیقه باشد چقدر پر سود خواهد بود!

بدانید که این صحبت های ما هیچ یک جهت جلب توجه و نظر شما نیست و کاملا واقعی هستند و بارها در حال تکرار هستند و باز هم میگوییم به صحبت های رقبای خود خیلی توجه نکنید.

در نهایت قیمت های گفته شده در کشور ایران بوده و مبالغی که در کشورهای دیگر بجز ایران از مشتریان دریافت میگردد بسیار سنگین تر و گرانتر هستند و هنرهای گفته شده در غیر از ایران دارای ارزشی بسیار بسیار بالاتر هستند

بازار رقابت در ایران نیز گرم و هر شخصی میتواند وارد آن شود.

 

مشاهده دوره های آموزش افترافکت

 

نحوه برگزاری دوره ها

 1. دوره های ما کاملتر از هر کلاس حضوری،بصورت ویدیویی هستند،به سبک و تدریس استاد محمد ملکی،شما احساسی همانند لحظه ای که استاد در حضور شما میباشد را خواهید داشت و در این روش بسیار بسیار کاملتر از هر کلاس حضوری،موفق به یادگیری خواهید شد.برخلاف تمام دوره های ویدیویی که در کشور و حتی توسط سایر کشورها تولید میگردند،تدریس محمد ملکی کاملا متفاوت و در واقع همان گزینه ای است که شما را به ارتقا رسانده و به هدف خواهید رسید.برای اینکه خود شما نیز به نتیجه این صحبت برسید،دموها یا پیش نمایش های تدریس را از منوی بالا در دوره های آموزشی با دقت مشاهده نموده و با هر مرکز آموزشی که در نظر دارید مقایسه نمائید،مطمئنا به نتیجه درست خواهید رسید
 2. کلاسهای خصوصی ما با تدریس استاد محمد ملکی نیز امکان ارائه دارند به این صورت که کلاس کاملا یک نفره و حداکثر دو نفره بوده و با پرداخت هزینه که مطمئنا خیلی بیشتر از کلاسهای ویدیویی است پذیرفته خواهید شد،در کلاس حضوری تمام برنامه و ابزارهای مورد نیاز به شما داده میشود و دارای پشتیبانی و ارتباط مستقیم نیز خواهید بود،هزینه کلاسها را باید با بخش فروش هماهنگ نمایید

شروع

میرسیم به اینکه چه دوره ای را انتخاب کنیم و یا وارد کدام هنر شویم:

با توجه به اینکه در دوره های مانی سافت آموزشهایی مانند:

 1. آموزش عکاسی و نورپردازی
 2. آموزش طراحی ژورنال عروس و فون دیجیتال
 3. آموزش تدوین فیلم
 4. آموزش افترافکت و جلوه های ویژه
 5. آموزش تصویربرداری

ارائه شده اند اگر قصد دارید یک استودیو راه اندازی نمائید بدانید که کلمه استودیو هم میتواند

فقط در زمینه عکاسی و طراحی آلبوم عروس فعالیت نماید

میتواند فقط در زمینه تصویربرداری و تدوین و جلوه های ویژه فعال نماید و هم اینکه میتواند همزمان و هم اینکه میتواند دو گروه را شامل شود.

داشتن دو گروه مطمئنا برای شروع کار سختی است از این بابت که نیازمند نفراتی هستید که بتوانند در این زمینه ها فعالیت کنند بطور مثال یک شخص همزمان میتواند هم عکاس و طراح نیز باشد و همان شخص همزمان میتواند تصویربردار و تدوینگر نیز باشد اما این توانایی تا زمانی موثر و مطلوب است که کارهای شما کم است و مشتریان در واقع هنوز زیاد نشده اند اما زمانی که مشتریان بیشتر شدند یک شخص به تنهایی نخواهد توانست که همه را پوشش دهد و در اینجا نیازمند شخص دومی و ... هستید که البته با گذشت زمان و بیشتر شدن مشتری ها نفرات دیگری نیز وارد کار خواهند شد.

شما میتواند ابتدا از تدوین فیلم و یا عکاسی این راه را آغاز نمائید و آرام آرام با تسلطی که پس از آموزش های ما بدست می آورید وارد سایر دوره ها نیز شوید.

به یاد داشته باشید تا قبل از اینکه آموزش ها را مشاهده ننموده اید کار خود را راه اندازی نکنید چرا که در حین آموزش مرتبا وارد بحث هایی میشوید که به تکامل شما کمک می نمایند و مدت زمانی حدود 20 تا 60 روز پس از مشاهده چندین بار آموزش ها کاملا آماده خواهید بود،البته این زمان بستگی به تلاش،گیرایی و علاقه شما دارد و میتواند بسیار کمتر نیز باشد 

مشاهده ی همه ی پکیج های آموزشی ما