اگر میدانستید که با پریمیرپرو چه کارهایی میتوان انجام داد،هیچوقت به حرف دیگران،برای هر کاری به سراغ افترافکت نمیروید.این پروژه یکی از برترین کارهای مانی سافت است که با پریمیرپرو ساخته شده و همه به اشتباه تصویر میکنند که با افترافکتس است.

متاسفانه در سطح اینترنت افراد بسیار زیادی هستند که با فروش پروژه آماده یا فایل آماده برای افترافکتس،سعی دارند بگویند که اغلب کارهای تولید شده توسط افترافکت بوده و پریمیرپرو توانایی اینکار را ندارد.

یکی از موضوعات مهمی که امروز در اینترنت به بحث داغی تبدیل شده است،موضوع لوگوی سه بعدی یا اینترو آموزشهای مانی سافت میباشد،که این فروشندگان متقلب در اینترنت،میگویند این پروژه با افترافکت ساخته شده است.

با مشاهده این ویدیو متوجه خواهید شد که پریمیرپرو یک قدرت مطلق در تولید اغلب تکنیک های ویدیویی است،اما چرا حتی اکثر حرفه ای ها نیز نمیتوانند؟ چون پریمیرپرو را خوب نمیشناسند و به ناچار ، هر آنچه را که در پریمیرپرو نمیتوانند ، به گردن افترافکت انداخته و به سراغ آن میروند.صحبت ما استفاده نکردن از افترافکت نیست،بلکه قصد داریم شما را متوجه کنیم که به حرف فروشندگان پروژه های آماده سودجو نکنید و پریمیرپرو را واقعا بشناسید.

تکنیک هایی که مانی سافت در آموزش پریمیرپرو سی اس ارائه نموده است،جایی مطرح نشده و چیزی نیست که در یوتیوب یا آپارات به غیر از خود مانی سافت بتوان آنها را فرا گرفت.

 

با مانی سافت : یکبار هزینه کنید ، یکبار آموزش ببینید ، وقت را از دست نمیدهید ، اصولی یاد میگیرید ، پروژه و کلیپ آماده را کنار میگذارید

 

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت