پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش شناخت اصطلاح تریم با فاینال کات پرو final
cut pro

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 1
8 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش فاینال کات پرو 1861
توضیحات
سلامکلمه تریم یا trim در نرم افزار فاینال کات پرو زمانی به کار برده می شود که مشغول تدوین فیلم هستید حال می خواهید فریم های اول وسط آخر ویدیو کلیپ ها را با یکدیگر هماهنگ کنید.مثالی میزنیم تا ب ...

سلام
کلمه تریم یا trim در نرم افزار فاینال کات پرو زمانی به کار برده می شود که مشغول تدوین فیلم هستید حال می خواهید فریم های

  • اول
  • وسط
  • آخر

ویدیو کلیپ ها را با یکدیگر هماهنگ کنید.
مثالی میزنیم تا بهتر متوجه شوید. به طور مثال با دو دوربین فیلمبرداری نموده اید یک دوربین در حال نمایش سوژه که میخواهد درب ماشین را باز کند و دوربین دیگر همان را ولی از نمای دیگر گرفته است حال می خواهید وفتی که در دوربین اول سوژه دستش را به سمت درب برد در همین لحظه ادامه از دوربین شماره دوم نشان داده شود ، این کار یکی از قابلیت های تریم می باشد که در تدوین فیلم سینمایی خیلی استفاده می شود و شما هم باید با نرم افزار فاینال کات این کار را انجام دهید.
تریم هر لحظه با شماست و در بسیاری از کات یا برش و چیدن فوتیج ها در پروژه نرم افزار فاینال کات به تکرار انجام می شود.
نرم افزار final cut pro x خیلی جذاب و البته حرفه ای است لطفا سعی نکنید با اینگونه آموزشهای تکه تکه به تسلط برسید چون راه شما خیلی سخت خواهد شد.
"اگر به یادگیری حرفه ای نرم افزار فاینال کات پرو علاقمند هستید لینک زیر را مشاهده نمایید
https://www.manisoft.ir/course?category_id=3"

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.