پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش تکنیک پریمیر پرو : قراردادن شخص در دایره
گوشه تصویر و تبدیل به موگارت یا پریست

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 6
5 دقیقه 08 ارديبهشت، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 1850
توضیحات
تکنیک قراردادن تصویر شخص در گوشه تصویر با دایره در پریمیر پرو را بصورت هوشمند انجام دهید. خبری از استفاده از ماسک در پنجره افکت کنترل نیست بلکه با اسنشیال گرافیک یک موگارت و پریست آماده خواهید ساخت ت ...

تکنیک قراردادن تصویر شخص در گوشه تصویر با دایره در پریمیر پرو را بصورت هوشمند انجام دهید.

خبری از استفاده از ماسک در پنجره افکت کنترل نیست بلکه با اسنشیال گرافیک یک موگارت و پریست آماده خواهید ساخت تا براحتی در هر سکانس و هر پروژه دیگر پریمیر پرو بتوانید با یک گرفتن و کشیدن آنرا اجرا کنید.

برای قراردادن تصویر شخص در گوشه فیلم بصورت دایره راه های مختلفی وجود دارد که این آموزش یکی از بهترین روشهای این تکنیک را به شما آموزش خواهد داد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.