پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش تکنیک تنظیم رنگ عکس با کمرا راو Camera
raw بنام پاپ

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
8 دقیقه 22 آبان، 1401 مجموعه : آموزش کمرا راو
نتیجه ای شگرف و کاملا حرفه ای در عکس تنها در 8 دقیقه. امیدوارم آموزش های قبلی کمرا راو تولید شده توسط مانی سافت را دیده باشید. توصیه میکنم ، هر چند که آموزش تکه تکه گاهی جذاب است اما سعی کنید تا میتو ...

نتیجه ای شگرف و کاملا حرفه ای در عکس تنها در 8 دقیقه.

امیدوارم آموزش های قبلی کمرا راو تولید شده توسط مانی سافت را دیده باشید. توصیه میکنم ، هر چند که آموزش تکه تکه گاهی جذاب است اما سعی کنید تا میتوانید از این نوع آموزش ها دوری کنید چون قواعد را یاد نخواهید گرفت زیر تکه تکه هستند. شما باید پیوسته و مستمر آموزش ببینید اگر میخواهید مانند یک حرفه ای عکس هایتان را ویرایش کنید.

در این ویدیو آموزشی کاملا فارسی ، تکنیک پاپ Pop را با نرم افزار کمرا راو Camera Raw آموزش داده ام. مطمئن هستم همانقدر که من ذوق زده شدم ام از نتیجه ی عکس ، شما نیز به همان میزان خواهید شد و به سراغ عکس های خود خواهید رفت. در عکس هایی که با فرمت Raw توسط دوربین گرفته میشود جزییات فراوانی ذخیره میشود که با این نرم افزار قابل مشاهده شده و تاثیر روی آنها می گذاریم.

عکس های طبیعت گنجایش فراوانی برای ویرایش دارند. منظور از ویرایش گزینه هایی مانند :

  • تصحیح کادربندی
  • تنظیم وایت بالانس
  • کنترل کامل مولفه های نور
  • درجه بندی رنگ
  • تنظیم غلظت ، روشنایی و نوع رنگ
  • لکه گیری و….

می باشد. البته این نرم افزار خیلی فراتر از این دستورات را انجام میدهد اما در این آموزش فعلا با دستورات کمتری ویرایش را انجام داده و فقط میخواهم توانایی آموزش ها و نتیجه ای که بدست می آید را به شما نمایش دهم.

عکس هایی که در آنها آسمان و ابرهای پر پشت یا پشته ای با آسمان دم غروب وجود دارد عالی هستند برای کار ما. زمان غروب را در نظر بگیرید ، چه رنگ های دل انگیزی در آن نقاشی شده است. قرمز ، آبی ، نارنجی ، زرد ، ارغوانی. تکنیک پاپ POP مختص به چنین نمایی است. قرار است جزئیاتی را در این عکس ببینیم که در حالت عادی حتی در فتوشاپ هم قابل دیدن نیستند و این خاصیت تصاویر با فرمت راو Raw است.

این تکنیک ادیت عکس یا ویرایش عکس در نرم افزار کمرا راو تقدیم به شما. پلی لیست ها را مشاهده کنید.

آموزش های مانی سافت با عشق و تلاش فراوان ساخته می شوند لطفا ما را به دیگران معرفی کنید.

در صورت تمایل می توانید پکیج کامل آموزش ادیت با ویرایش عکس با کمرا را Camera Raw را از لینک زیر تهیه کنید.

https://www.manisoft.ir/course?category_id=10

نمایش بیشتر
نمایش کمتر