پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش نحوه آپدیت نرم افزارهای ادوبی با کریتوکلود دسکتاپ
مثل فتوشاپ، پریمیرپرو همه برنامه ها

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 1
2 دقیقه 30 شهریور، 1402 مجموعه : ادوبی 416
توضیحات
در این ویدیو آموزشی با بهترین روش آپدیت کردن نرم افزارهای ادوبی مثل فتوشاپ ، پریمیر پرو ، افتر افکت و همه برنامه های این شرکت آشنا میشوید. کریتیو کلود یا Creative Cloud Desktop نرم افزار اصلی شرکت اد ...

در این ویدیو آموزشی با بهترین روش آپدیت کردن نرم افزارهای ادوبی مثل فتوشاپ ، پریمیر پرو ، افتر افکت و همه برنامه های این شرکت آشنا میشوید.

کریتیو کلود یا Creative Cloud Desktop نرم افزار اصلی شرکت ادوبی است که توسط آن نرم افزارهایش را نصب و آپدیت میکنیم. این نرم افزار یک مدل آزمایشی چند روزه و یک مدل پولی یکساله با توجه به خرید هر کدام از نرم افزارها دارد.

برای آشنایی با نحوه خرید لایسنس نرم افزارهای ادوبی و نرم افزار کریتیو کلود روی این لینک بزنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
موضوعات
آپدیت

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.