پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش پریمیر پرو جدید نسخه 2022.4 تغییرات و امکانات
و قابلیت ها

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 0
6 دقیقه 12 مرداد، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
در این ویدیو 7 تغییر جدید و قابلیت اضافه شده در جدیدترین نسخه نرم افزار پریمیر پرو 22.4 را به شما آموزش میدهیم. برخی از این تغییرات سرعت خروجی را تا 10 برابر افزایش داده اند. برخی دیگر قابلیت های گرا ...

در این ویدیو 7 تغییر جدید و قابلیت اضافه شده در جدیدترین نسخه نرم افزار پریمیر پرو 22.4 را به شما آموزش میدهیم.

برخی از این تغییرات سرعت خروجی را تا 10 برابر افزایش داده اند. برخی دیگر قابلیت های گرافیکی را بهتر نموده. تمرکز بیشتری روی خروجی گیف انیمیشن در پریمیر پرو گذاشته شده و چند گزینه به آن افزوده گردیده است. پیشنهاد میکنم ویدیو را کامل ببینید تا با همه تغییرات جدید در نسخه 22.4 این نرم افزار آشنا شوید. سعی میکنیم همیشه نسخه های جدید را به همراه تغییرات و امکانات جدیدش به شما معرفی کنیم. 

لیست دوره های آموزشی پریمیر پرو را مشاهده کنید.

چند تا سوال و جواب مهم در مورد نسخه جدید پریمیر پرو 22.4

 چون قابلیت هایی بهش اضافه میشه که میتونه هم سرعت انجام کارهامون رو زیاد کنه و هم برخی کارهایی که دقت زیادی میخواد رو دقیقتر انجام میده. شاید اوایل کار با این نرم افزار فکر کنیم که اکثر کارهایی که داریم رو انجام میده اما وقتی به چند تا کار بزرگتر خوردین اونجاست که توی اینترنت در به دره پیدا کردن تکنیک و قابلیت میشین. پس همینجا با همین آموزشهایی که میدیم همشون رو یاد بگیرید. یکی دیگه از دلایلش اینه که در نسخه های جدید معمولا مشکلات قبلی که داشته برطرف میشه. مثلا در یکی از نسخه هاش بود که وقتی فایل psd فتوشاپ رو وارد میکردیم، هنگ میکرد و بسته میشد. اما الان به راحتی انجامش میده حالا چرا خوبه؟ چون میتونیم فایل فتوشاپ رو بیارم و مستقیم از پریمیر پرو برم به فتوشاپ، تغییر بدم، ذخیره کنم، اتوماتیک در پریمیر پرو وارد شده بدون اینکه دائما بخوایم از فتوشاپ خروجی بگیریم و ایمپورت کنیم به پریمیر.

عجب سوالی! فقط ادوبی میدونه اما، تجربه مانی سافت نشون میده که معمولا ماهی یکبار یا دو ماه یکبار یک آپدیت جدید میاد. پس از دستش ندین.

دو تا راه دارید. یا نسخه اصلی بخرید از ما ( راهنمای خرید لایسنس اصلی پریمیر پرو ) یا اینکه از سایت مانی کانتنت به صورت رایگان دانلود کنید ( صفحه دانلود نسخه جدید پریمیر پرو ).

اگر بخوام شما رو مجبور کنم که کاری صحیحی نیست. از لحاظ قاعده، باید حتما اینکارو انجام بدین. اگر ویندوز آپدیته، سخت افزار هم قوی و جدیده، پس بهتره اینکارو انجام بدین اما اگر ویندوز 7 هست و سخت افزار هم معمولیه، اگر هم بخواید نمیتونید چون سیستم شما شرایطش رو نداره.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر