پکیجهای آموزشی
Loading...

مقایسه کارایی و تفاوت ساچیوریشن Saturation و وایبرنس Vibrance

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 4
4 دقیقه 22 آبان، 1401 مجموعه : آموزش کمرا راو
آیا شما هم مانند بسیاری ویرایش گران عکس و عکاسان ، هنوز درک صحیحی از تفاوت ابزارهای Saturation و Vibrance در نرم افزار کمرا راو ندارید ؟ با دیدن این ویدیو آموزشی پی به اسرار کارایی این دو گزینه خواهید ...

آیا شما هم مانند بسیاری ویرایش گران عکس و عکاسان ، هنوز درک صحیحی از تفاوت ابزارهای Saturation و Vibrance در نرم افزار کمرا راو ندارید ؟ با دیدن این ویدیو آموزشی پی به اسرار کارایی این دو گزینه خواهید برد.

همانطور که میدانید نرم افزار Camera Raw به صورت مکمل در نرم افزارهایی مانند :

  • فتوشاپ
  • بریج

در دسترس هر عکاس و ویرایشگر عکس میباشد اما این بخش از آموزش ما مختص به کمرا راو نیست بلکه برای تمام نرم افزارهایی است که دو قابلیت Saturation و Vibrance را درون خود دارند. این موضوع میتوانددر پریمیر پرو ، فاینال کات ، داوینچی ، و تمام نرم افزارهای دیگر را نیز شامل شود. پس یک آموزش برای تمام کاربران خواهد بود.

در طی سالهایی که با نرم افزارهایی مثل کمرا راو و لایتروم و لومینار دارم تاثیر این دو گزینه را به خوبی دیده ام و همش به این فکر میکردم که چطور تفاوت آنها را به هنرجوها آموزش بدهم. بالاخره در پکیج سری دوم آموزش حرفه ای کمرا راو موفق به ارائه توضیحات شدم . بخشی از این پکیج را در این فیلم آموزشی کارایی و مقایسه مشاهده خواهید نمود.

امیدوارم پس از این بدانید که چه زمانی باید وایبرنس Vibrance و چه زمانی سچوریشن Saturation را باید تغییر دهید.

در یک خلاصه ، وایبرنس پیکسل های رنگی خاموش هستند آنهایی که با تغییر در ساچوریشن خیلی تحت تاثیر قرار نمیگیرند و جالب اینکه در نتیجه ویرایش عکس با کمرا راو و لایتروم و لومینار میتوانند بسیار موثر باشند.

آموزش های مانی سافت با عشق و تلاش فراوان ساخته می شوند لطفا ما را به دیگران معرفی کنید.

در صورت تمایل می توانید پکیج کامل آموزش ادیت با ویرایش عکس با کمرا را Camera Raw را از لینک زیر تهیه کنید.

https://www.manisoft.ir/course?category_id=10

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر