پکیجهای آموزشی
Loading...

لوک LOOK در پریمیر پرو چیست - چگونه رنگ
ویدیو را زیبا و جذاب کنیم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
4 دقیقه 30 تیر، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
در این آموزش با لوک Look یا پریست رنگ در پریمیر پرو آشنا میشوید و یا میگیرید که چگونه با پریست های رنگ و لوک در این نرم افزار رنگ ویدیو و فیلم را زیبا و جذاب کنید. میتوانید در 3 ثانیه یک رنگ خیره کنند ...

در این آموزش با لوک Look یا پریست رنگ در پریمیر پرو آشنا میشوید و یا میگیرید که چگونه با پریست های رنگ و لوک در این نرم افزار رنگ ویدیو و فیلم را زیبا و جذاب کنید. میتوانید در 3 ثانیه یک رنگ خیره کننده و حرفه ای را روی ویدیو با پریمیر پرو اجرا کنید.

فایل لوک Look در پریمیر پرو
چیست.

یک فایل بسیار کم حجم که درونش اطلاعاتی برای دستکاری رنگ و نور ویدیوها ذخیره شده است. این فایل قبلا توسط نرم افزاری بنام Adobe SpeedGrade  ساخته میشد. محتویات آن نحوه تغییرات در رنگ ها وجود داشت که به آنها اطلاحا LUT یا 3D Look Up Table گفته میشود. این تغییرات بصورت مستقیم روی سه کانال رنگی قرمز - سبز - آبی ویدیو تاثیر میگذارند.

منظور از تاثیر، کارهایی است که شخص سازنده این فایل مدنظر بوده است. مثلا در زمان ساختن آن میتوانسته غلظت رنگها را کم کند و یا یک رنگ را به رنگ دیگری تغییر دهد.

این فایلها در نرم افزارهای ادیت ویدیو مانند پریمیر پرو، فاینال کات، داوینچی، افتر افکت، فتوشاپ و بسیاری برنامه های دیگر روی هر نوع ویدیو و عکس تغییرات را انجام میدهند و نیاز به فرمت خاصی نیستند.

به فایلهای لوک پریمیر پرو ، پریست رنگ هم میگویند. برای دانلود فایل لوک روی این لینک بزنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر